Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL - 4

  • 72 076
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 265
Аз го правих преди 6 месеца и за 5 дни по  1 бутилка от 1, 5 л на ден ми стигна 300 мл от сиропа:)тва за 5 дни

Супер, защото аз купих от 500 мл и се чудя за колко дни ще ми стигне...
А преди 6 месеца с колко отслабна? Върнали са ти килограмите? Или просто искаш още да свалиш?

# 16
  • Мнения: 513
Бях 69 кг и след 5 дневна диета бях 63 кг.Но аз не направих правилно захранването:( За 6 месеца, от които всичките у дома, защото съм в майчинство , качих пак  и сега съм 67 кг.Иска ми се  да стана 60 кг:)

На ден свалям по  1 кг:) може и повече...ти колко искаш да махаш:)

# 17
  • София
  • Мнения: 2 265
Бях 69 кг и след 5 дневна диета бях 63 кг.Но аз не направих правилно захранването:( За 6 месеца, от които всичките у дома, защото съм в майчинство , качих пак  и сега съм 67 кг.Иска ми се  да стана 60 кг:)

На ден свалям по  1 кг:) може и повече...ти колко искаш да махаш:)

Искам да "махна" 7 кила да стана 59, но и на 61 кг ще се радвам! В момента съм 66 кг.
Значи ще вървим заедно - почти еднакви кг и искаме да свалим по 7 кг... Peace

# 18
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
айде да видим какво ще стане от СРЯДА - айде (защото кака ви предния път бях до последно вярна на сиропа - само ката изключа че от толкова витамин С - чак й бронхит изкарах - та да видя дали този път ще ме откара на някъде сиропчето)
та общо взето чакайте ме на хорото от сряда

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте момичета  bouquet Аз направих програмата началото на януари за 10 дни и от 65 свалих до 59,в момента варирам  57-58.Внимавах много по време на захранването,беше ми много по-трудно от самото гладуване,но издържах  Mr. Green Всеки ме пита как го направи,какви хапчета си пила..........станах рекламно лице на кленовия сироп.Аз използвах 4 бутилчици по 250мл,като на ден си правех по 2л.от сиропа и за захранващите дни ми стигна само за първите 2,не съм купувала пак.Успех на всички от утре Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 2 817
Първият ден мина и резултатът е -1кг!  newsm44
Честно казано ми е доста трудно - гони ме вълчи глад... Ама ще се опитам да издържа!  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета! Аз съм новичка в темата, но силно ме вълнува! Искам да попитам за вкуса на този сироп. Много ли е гаден ooooh! , и този от ДМ върши ли същата работа ,като оригиналния на Гарабитов?

Последна редакция: вт, 28 фев 2012, 14:27 от Leksy

# 22
  • София
  • Мнения: 2 817
На мен на вкус не ми е гаден (говоря за кленовия сироп), даже е вкусен, а и почти не се усеща като го сложиш. За мен кленовият сироп върши добра работа - пробвала съм и друг път да гладувам, не съм имала такива бързи резултати.

# 23
  • Мнения: 8
Не се отказвай,menyanthe!!!Първия ден и на мен ми беше най-зле.Супер гладна,замаена,без настроение-мислих че няма да издържа до следващия ден да не хапна.До 3 ден голям глад,чак нощем се събуждах и не можех да заспя.На 4 се събудих необичайно бодра,макар че бях спала само 3-4 часа и в много добро настроение.Днес 5 ден-пак ми е гладно,но не чак толкова и постоянно пия по няколко глътки коктейл,когато почуствам по-силен глад.Аз си правя в 1,5 бут. за целия ден.До сега съм свалила 3 кг.Надявам се да издържа 10 дни.

# 24
  • Мнения: 513
Първият ден мина и резултатът е -1кг!  newsm44
Честно казано ми е доста трудно - гони ме вълчи глад... Ама ще се опитам да издържа!  Simple Smile
не се отказвай,  аз 1 ден  бях гладна, 2 ден гладна и на 3 ден едва не припаднах, защото тогава казват , че токсините отивали в кръвта.....но на 4 и 5 всичко беше песен:)
айде да видим какво ще стане от СРЯДА - айде (защото кака ви предния път бях до последно вярна на сиропа - само ката изключа че от толкова витамин С - чак й бронхит изкарах - та да видя дали този път ще ме откара на някъде сиропчето)
та общо взето чакайте ме на хорото от сряда

да имунната система  се разбива Sad и при мен така, станах много  слаба  физически и освен това се разболях, лекуването е по-трудно от обикновено....

станахме 3 Simple Smile супер, днес си хапнете:)

ще пиете ли английска сол?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 817
Благодаря за подкрепата!  Hug  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 2 265
Купих си всичко.
Утре започвам, за съжаление в петък пак ще съм с упойка, ама вече се настроих за утре.

Ще правя както е казано - по 6 дози на ден, това е 90 мл сиропа на ден (премерих), значи ще ми стигне за 5 дена и половина. Ако съм добре, ще купя още едно шише. В нашата аптека в Кондора в Младост-3 в момента е на промоция и е на цената 49,90 лв.

Искам да издържа 10 дена, но няма да се заричам,но 5 дена ще съм със сигурност.

Поправете ме, ако не съм прочела правилно... Освен сироп, трябва да се пие и вода,чай - по мин. 2л на ден или греша?

# 27
  • Мнения: 6
Момичета и аз от днес съм с вас   ,  за първи ден само на сиропа, но  много ми е гладно - дали ще издържа ...
Утре ща пиша  пак , дано поне да има едно минусче     та да не се откажа .

# 28
  • София
  • Мнения: 2 817
shera, и на мен ми беше много гладно вчера (1-ви ден) - изпих 10 дози от сиропа, въпреки това вечерта бях върло гладна. До момента днес съм изпила 6 дози и съм доста по-добре (около обяд пак ме гонеше глада, но сега учудващо съм добре). 
 

# 29
  • Мнения: 513
Кафе, чай , вода - позволени. Признавам си , че като го правя пия по 2 дози кафе с мляко:)

Утре съм на линия  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт