Най-гадното от БНД!!!

  • 68 407
  • 788
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 325
Е , нали в другата тема писахме , че любовта е сляпа ...
Не Хепи, не е любов това, както казваше една позната полякиня „глава пуста“ е ( глава празна ). Добре че имаме право на поправителен.
Принцеса Фиона, за добро е, въпреки че са калпави „творците“ синовете им ( и дъщерите ) няма да са като тях, все пак майките им ги отглеждат.

Съжалявам, че след раздялата ти се е случило нещо толкова грозно, да се събере с твоя приятелка. Hug Това е ужасно предателство.
Не е грозна случката, да са живи и здрави, да се гледат и обичат ( макар че миналата година даде признаци на живот та май и там не са го изтърпяли за мой ужас и съжаление ) тъпото е че ритнаха детето, а то толкова обичаше баща си и си го искаше, въпреки че редовно го лъжеше че ще дойде да го вземе, а то тичаше горкото по терасите в очакване и накрая заспиваше с телефон в ръка неразбиращо защо поне не му вдигне.
Абе като се сетя .... а и като чета тук  #2gunfire
Това което е споделила Ro е другия ми мотив да сложа чертата. При нея вместо праскови са се купували цигари, а при нас вместо памперси и пюрета. И аз пушех тогава, ама никога не съм си и помисляла да сложа тези „л...а“ на първо място. Тези мъже или са големи егоисти или са много много прости същества.

# 61
  • Мнения: 884
Бррр... Дано поне поколението на децата ни да израсне по-свястно, че се плаша на какви ще попаднат дъщерите ми...
.........................................

Нямате ли чувство, мили дами, че БНД-тата са ни използвали за учебен полигон???

# 62
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Нямате ли чувство, мили дами, че БНД-тата са ни използвали за учебен полигон???

Туй в какъв смисъл  newsm78

# 63
  • Мнения: 1 128
Бррр... Дано поне поколението на децата ни да израсне по-свястно, че се плаша на какви ще попаднат дъщерите ми...
.........................................

Нямате ли чувство, мили дами, че БНД-тата са ни използвали за учебен полигон???


Абе не знам за това, но аз пък се плаша от това, че децата ни носят гените на БНД, поне на 50%. Описваме ги като зли и лоши, а се надяваме децата ни да израстат свестни и да случат на свестни половинки. Дали е възможно?

# 64
  • Мнения: 54 930
Абе не знам за това, но аз пък се плаша от това, че децата ни носят гените на БНД, поне на 50%. Описваме ги като зли и лоши, а се надяваме децата ни да израстат свестни и да случат на свестни половинки. Дали е възможно?

И аз се плаша от това ! Rolling Eyes
Че при нас са 100 % , аз мои гени не откривам ! Sad

# 65
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Абе не знам за това, но аз пък се плаша от това, че децата ни носят гените на БНД, поне на 50%. Описваме ги като зли и лоши, а се надяваме децата ни да израстат свестни и да случат на свестни половинки. Дали е възможно?
Що 50%,бе?..Ти да не мислиш,че само твои и негови гени има в това дете...тук са намесени цели два рОда-неговия и твоя...баби,дядовци,чинки,стринки...едно време що си мислиш,че са разглеждали родата до 9-то коляно преди да се съберат?!  Rolling Eyes То и мен ме питаха едно време за баща му,майка му,роднините,ама тогава това хич не ме интересуваше.Не че сега ще оставя свястен мъж ако родата му не бива,ама БНД и свястен не беше.
Както и да е- надявам се процента от БНД рода да е малък и да има процентен превес на хората от моя род,естествено... Flutter В това ми е надеждата.

# 66
  • Мнения: 884
Ееее, тази нова линия за гените ме свари неподготвена...

Като се замисля, и аз не намирам нищо от себе си в малката ми дъщеря! Много е готина, способна и жива, но всичките й качества и способности са на светлинни години от моите!

Пожелавам ви, мами, БНД-тата да са оставили само нещо хубаво от гените си, а най-гаднотода са си го взели със себе си  Sunglasses

# 67
  • Мнения: 1 128
Фиф, знам, че гените не се са само от майката и бащата, но да предположим, че основно са от тях.
Най-лошите черти на БНД, лично за мен бяха егоизма и ината, и от двете в повече имаше. Слава Богу, поне за сега не откривам, но дребната не е наследила егоизма му, обаче ината е не на 100, на 1000%, и като сметнете, че и майка ми е доста голям инат, елате да видите за какво става въпрос   ooooh! ooooh! ooooh! . Мързела го е наследила от другата си баба, тя е само по лежка и пийка. Но не откривам и много мои черти, освен че е моткава, като мен. Надявам се зетя да не е взел много от баща си - Фионкееееееее, тези камъни са в твойта градина  hahaha

# 68
  • Мнения: 884
Нямате ли чувство, мили дами, че БНД-тата са ни използвали за учебен полигон???

Туй в какъв смисъл  newsm78

Фифи, извинявай, сега ти видях постинга...
Под "учебен полигон" имах предвид, че с наша помощ са усвоили основните режими на употреба на женската половина на човечеството Simple Smile   bouquet

# 69
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
....но дребната не е наследила егоизма му, обаче ината е не на 100, на 1000%, и като сметнете, че и майка ми е доста голям инат, елате да видите за какво става въпрос   ooooh! ooooh! ooooh! . Мързела го е наследила от другата си баба, тя е само по лежка и пийка. Но не откривам и много мои черти, освен че е моткава, като мен. Надявам се зетя да не е взел много от баща си - Фионкееееееее, тези камъни са в твойта градина  hahaha
Ама,Маковата...ти таквоз чудо ли искаш да ми натресеш в къщата?!?  #Shocked

Под "учебен полигон" имах предвид, че с наша помощ са усвоили основните режими на употреба на женската половина на човечеството Simple Smile   bouquet

Ааааа,вдянах....ама няма как да се включа с коментар - аз с моите скромни няколко месеца присъствие в живота му,надали съм оставила значима следа  Joy

# 70
  • София
  • Мнения: 1 124
Е , нали в другата тема писахме , че любовта е сляпа ...
Не сме видяли най-важните неща ...

Уффф,и това се чудя сега,Хепи...любов,пишеш...ама със сегашните очи като го гледам  Sick Ми той кинта и двайсет,в лицето даже грозноват и с отвратителен характер.Отде дойде тая мойта любов,още се чудя и недоумявам,честно!!  newsm12
Ако вярвах в магии,само така бих си обяснила изгубеното време с него,ама пусто-и това обяснение не приемам..
И при мен така, не знам защо съм се влюбила в него. И все още не съм си простила, ще когато ги имаше сигналите не ги следвах и не го напуснах, а се ожених за него  ooooh!. И бас държа имам най-тъпото предложение за брак  Sick  #Cussing out

А и ето това най-много мразех:
Не е болка за умиране, ама на жената й се иска някой да внимава вместо нея, да мисли и да подрежда нещата, а не да разчита само тя да е нащрек и да е отговорна за всичко.
Това е право в десятката! Така ми беше писнало все аз да мисля за всичко, да организирам, да бюджетирам, а той да не може и един ден напред да си направи план за нещо! Инфантилна работа - от майка му предаден за грижи на жената!  #2gunfire
+ ролята на секретарка и връзка с обществеността и най-вече с неговите родители и роднини

# 71
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
И бас държа имам най-тъпото предложение за брак  Sick  #Cussing out

Я,сподели..може и класация да си направим  Peace
Моето не беше тъпо,ама нямаше грам романтика  Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 6 365
Има гени, има и проявление на гени според това как живееш и най-вече как се движиш и какво ядеш.

Та, понеже БНД и фамилията ядат главно картофи, хляб и ориз, техните гени не са се проявили по особено грациозен начин. Синът ми носи тези гени, но проявата е различна, щото яде по-истинска храна. Да не говорим, че Х-хромозомата, която е наследил от мен, има хиляда пъти повече и по-важни гени от Y-хромозомата. Като добавим и митохондрийната ДНК от женската линия, синът ми е генетично по-скоро мой.

Ако синът ми има дъщери, те ще са по-скоро мои, отколкото на БНД, защото ще носят и моята Х-хромозома. Следващото поколение може да е с моята хромозома, но може и да е с някоя от родата на снахата. Така че не се знае.

По-важно е възпитанието, средата и съзнанието. Които, разбира се, идват с моето възпитание, среда и съзнание.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 124
Излизахме от тях на вън беше вече тъмно, не бяхме светнали лампите в стълбището, той върви пред мен и изведнъж се обръща и :
Ми ще се ожениш ли за мен?

# 74
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Излизахме от тях на вън беше вече тъмно, не бяхме светнали лампите в стълбището, той върви пред мен и изведнъж се обръща и :
Ми ще се ожениш ли за мен?

Добре,печелиш първо място по тъпота.... Joy
Т.е. той го печели,де Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт