Най-гадното от БНД!!!

  • 68 369
  • 788
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 214
Оф, ...... едно тегаво ми става като поглеждам темата и откривам нови „бисери“ и си мисля, че проблема не е в това, че някои екземпляри са мъже само по „закачалките“ които носят, проблема е че сме ги избрали за „бащи“ на децата си и че сме ги търпяли ( а някои още търпят ) да ни натрисат простотиите си.
ОО, и тепърва още други след нас ще им се връзват на акълите, ще им раждат деца и ще им ги гледат, но такъв е животът...

# 46
  • Мнения: 7 325
Ха,
на мен ли ми казваш. Още не мога да проумея как моята уж добра приятелка роди дете от БНД след като беше свидетел на всичките грозни изпълнения. Споделяла съм ѝ защо не мога и не искам да съм с този човек. Какво намери в него с какво я омая така и не разбрах. Не разбрах също защо видя в мен най-големия си враг при положение че никога не съм искала да си връщам „мъжа ѝ“, дори напротив, бягах от него като дявол от тамян. Не разбрах също защо една жена около 40 те. , плолагаща грижи за себе си, със самочувствие и претенции се върза на един цървул, мундар, мързелуч и фантазьор. Но да... права си  REAL_WOMAN такъв е живота...

# 47
  • Мнения: 1 383
Така си е. Когато се разделих с БНД ( при нас е по различно , защото първо се разделихме , а после си направихме детето ) си мислех , че никоя няма да го търпи повече от месец - два след като види простотиите му , но съм се лъгала жестоко. Тази госпожичка си го търпи и до днес , въпреки че той е започнал и да я бие.

# 48
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Моя е добра душа,споменавала съм го по темите.Ама пустия му егоизъм и овчедушие ooooh!
Никога не ме е удрял,тънко минах-само с някоя обида Crazy Случките са уж дребни,ама пък прекалено много.И като се сетя колко е горчало след всяка...
Започна се още с бременеенето.Спомням си,как веднъж го бяхме закъсали с парите здраво.Имахме 5 лв,та 3 ли.Толкова ми се бяха прияли праскови.Помолих го да ми купи двечки,а нашия си купи кутия цигари.Било го срам да си вземе наливни ooooh!Влезнах в болницата 15 дни преди термин.Нямаше кой да ми донесе нещо да ям.Имах от време на време някакви дребни в мен.Мяркаше се човека от време на време с някой кроасан.Прибирах се пеш и по пижама до нас да си изпера дрехите и да ям.След раждането също нямах никаква храна.Имах само шише вода от чешмата.Не ме питайте как съм зяпала и примлясквала покрай останалите жени в стаята.Останалите месеци продължиха по една и съща схема:има парички,сметка не се прави.Оставаме с 10 лв за седмица-купуват се цигари.Ро меси хляб.Пари скрих-и на тях посегна.Никога не ме защитавал,ама никога.И най гадното.Като се сетя ме боли.Мисля,че не го е мислил наистина,но го изрече.малкия беше малко бебе,плачеше ,а той се нервира и му каза :Пукни бе Sad 
След 4 дни се изнасям,уж се разбрахме цивилизовано.Дано не си забрави детето

# 49
  • Мнения: 6 214
Ха,
на мен ли ми казваш. Още не мога да проумея как моята уж добра приятелка роди дете от БНД след като беше свидетел на всичките грозни изпълнения. Споделяла съм ѝ защо не мога и не искам да съм с този човек. Какво намери в него с какво я омая така и не разбрах. Не разбрах също защо видя в мен най-големия си враг при положение че никога не съм искала да си връщам „мъжа ѝ“, дори напротив, бягах от него като дявол от тамян. Не разбрах също защо една жена около 40 те. , плолагаща грижи за себе си, със самочувствие и претенции се върза на един цървул, мундар, мързелуч и фантазьор. Но да... права си  REAL_WOMAN такъв е живота...
Съжалявам, че след раздялата ти се е случило нещо толкова грозно, да се събере с твоя приятелка. Hug Това е ужасно предателство.

# 50
  • Мнения: 6 214
Моя е добра душа,споменавала съм го по темите.
Добра душа да си държи жената, която му ражда дете гладна, да ме убиеш няма да се съглася.

Моят за пари никога не ми е държал сметка, никога не ме е питал къде и с кого отивам, винаги си чистехме и готвехме заедно, детето го гледаше, колкото е необходимо, но най-важното е че при него всичко е било насила и изкуствено Sad.

# 51
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Фифи, а къде се запозна с новото злато?  Heart Eyes

Работен романс,Ками  Rolling Eyes
Ако мъжът ви похвали в къщи новата,готина колежка,да внимавате!  hahaha

.... проблема е че сме ги избрали за „бащи“ на децата си ...

Ей за това винаги ми е било криво! Sad I.Hr.,мисля,че съм споделяла и друг път с теб-точно,когато е трябвало да си отворя широко очите и да избера най-стабилния човек на света за баща на детето си,да му бъде за пример и да ми помогне да го оформим като характер...точно тогава аз,като последната патка,затворих очи и направих най-грубата грешка в досегашния си живот. Confused
Ама,както към чувала по турските сериали- "Дано е за добро"  Thinking

# 52
  • Мнения: 54 635
Ей за това винаги ми е било криво! Sad I.Hr.,мисля,че съм споделяла и друг път с теб-точно,когато е трябвало да си отворя широко очите и да избера най-стабилния човек на света за баща на детето си,да му бъде за пример и да ми помогне да го оформим като характер...точно тогава аз,като последната патка,затворих очи и направих най-грубата грешка в досегашния си живот. Confused

Е , нали в другата тема писахме , че любовта е сляпа ...
Не сме видяли най-важните неща ...

# 53
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Е , нали в другата тема писахме , че любовта е сляпа ...
Не сме видяли най-важните неща ...

Уффф,и това се чудя сега,Хепи...любов,пишеш...ама със сегашните очи като го гледам  Sick Ми той кинта и двайсет,в лицето даже грозноват и с отвратителен характер.Отде дойде тая мойта любов,още се чудя и недоумявам,честно!!  newsm12
Ако вярвах в магии,само така бих си обяснила изгубеното време с него,ама пусто-и това обяснение не приемам..

# 54
  • Мнения: 54 635
Моя на външен вид го докарваше , въпреки , че после качи много кг и ми стана противен , но по характер е много прикрит и лицемерен , та доста неща ги научих в последствие ...
Иначе пред хората е такъв артист , все за ръка ме държеше , все ме прегръщзше , голям кавалер го раздаваше в началото ... Mr. Green
Даже моите приятелки определено ми завиждаха и в после бяха в потрес като им споделих какъв е всъщност ... Twisted Evil

# 55
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Иначе пред хората е такъв артист , все за ръка ме държеше , все ме прегръщзше , голям кавалер го раздаваше в началото ... Mr. Green

Ооо,за БНД и аз искам Оскар да му бъде даден....той беше от тия типове,дето много държат на хорското мнение-да заблудим всички колко "прекрасно" семейство сме,пък у дома може и шамари да си бием /образно казано/.Ей това лицемерие много ме убиваше..
И като му избягах,всички се чудиха що съм го направила...той добър,мил,за ръка ме държал,а аз..неблагодарницата..Кво да им обяснявам какъв изрод е бил в къщи и как ме подтискаше психически... Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 54 635
И като му избягах,всички се чудиха що съм го направила...той добър,мил,за ръка ме държал,а аз..неблагодарницата..Кво да им обяснявам какъв изрод е бил в къщи и как ме подтискаше психически... Rolling Eyes

Същата работа ... Twisted Evil

# 57
  • Мнения: 6 365
Другото кофти е, че е разсеян. В деня преди сватбата си метнал нанякъде чантичката с документи и ме кара да я търся. Намерих я под седалката на колата.

В деня на раждането на сина си си загуби мобилния, пак под седалката на колата. После си забрави пин-а на дебитната карта. Две неща, които не трябва да стават, щото все пак трябва да се плати на екипа.

В деня на изписването аз с мобилния координирах кой къде да ходи, че пак беше загубил ума и дума.

Изобщо бях като неговия Джийвс, но докато Бърти Устър е тъп и добър, мъжът ми си позволяваше и да е злонамерен, въпреки че непрекъснато бях нащрек за моментите, когато се превръщаше в шматка.

Може би и у мъжете има някакъв ПМС.

Не е болка за умиране, ама на жената й се иска някой да внимава вместо нея, да мисли и да подрежда нещата, а не да разчита само тя да е нащрек и да е отговорна за всичко.

# 58
  • Мнения: 1 213
Не е болка за умиране, ама на жената й се иска някой да внимава вместо нея, да мисли и да подрежда нещата, а не да разчита само тя да е нащрек и да е отговорна за всичко.
Това е право в десятката! Така ми беше писнало все аз да мисля за всичко, да организирам, да бюджетирам, а той да не може и един ден напред да си направи план за нещо! Инфантилна работа - от майка му предаден за грижи на жената!  #2gunfire

# 59
  • Мнения: 6 365
Не е болка за умиране, ама на жената й се иска някой да внимава вместо нея, да мисли и да подрежда нещата, а не да разчита само тя да е нащрек и да е отговорна за всичко.
Това е право в десятката! Така ми беше писнало все аз да мисля за всичко, да организирам, да бюджетирам, а той да не може и един ден напред да си направи план за нещо! Инфантилна работа - от майка му предаден за грижи на жената!  #2gunfire

Интересното е, че и сега едва ли не очаква аз да съм церемониал-майстор, да напомням и да взимам решения.

И, разбира се, двойният стандарт. Като кажа нещо за детето, ми казва да прочета книгите по психология. Като кажа, че тези книги съм ги чела и там пише еди-какво си, те книгите не били важни, бил важен опитът. То и двете са важни, ама няма угодия, или малко чета, или много!

Общи условия

Активация на акаунт