Забранено е деца да стъпват в пазарните колички!!!

  • 20 858
  • 440
  •   1
Отговори
# 270
  • Kопенхаген
  • Мнения: 603
Цитат на: Мадам Дьо Помпадур link=topic=643743.msg21256218#msg21256218
Не бе селянията, да ни видят колко идеално семейство сме, че сакън, ако бащата или майката отидат да напазарят сами ще се счупи БГ модела за идеално семейство. То е като през уикенда да отидеш в МОЛ- а  семейно да се пуснеш по стъргалото  Laughing

Е, стига де! Като имам бебе, значи не мога да ходя никъде заедно с мъжа ми ли? Не може ли да минем да напазаруваме на връщане от гости, разходка или детска консултация? Вече се хващате за дреболии.
Ходи бе, кой те спира... Не си имала само ти бебе, но аз моето като невръстно пеленаче съм го водила по паркове, а не в блъсканицата по магазините.

# 271
  • в рока
  • Мнения: 1 120
Gentil,след лайната,сополите идва ред на правописа Mr. Green

# 272
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 666
Аххх, тази тема носи есенцията на бг-мамма, браво. Щом и правопис се намеси, и банските, и памперсите. Суууперррр newsm10

Това е Темата!


...
Разбира се. А бебето е там за мостра.  Grinning

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 273
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 403
Цитат на: Мадам Дьо Помпадур link=topic=643743.msg21256218#msg21256218
Не бе селянията, да ни видят колко идеално семейство сме, че сакън, ако бащата или майката отидат да напазарят сами ще се счупи БГ модела за идеално семейство. То е като през уикенда да отидеш в МОЛ- а  семейно да се пуснеш по стъргалото  Laughing

Е, стига де! Като имам бебе, значи не мога да ходя никъде заедно с мъжа ми ли? Не може ли да минем да напазаруваме на връщане от гости, разходка или детска консултация? Вече се хващате за дреболии.
Ходи бе, кой те спира... Не си имала само ти бебе, но аз моето като невръстно пеленаче съм го водила по паркове, а не в блъсканицата по магазините.

Къде съм казала, че само аз съм имала бебе? Даже не съм го и намекнала.
А сигурно и когато таткото го няма, трябва само онлайн да пазарувам.

# 274
  • Мнения: 1 443
А храните не са ли опаковани? Къде е проблема тогава?


И аз това се Чудя. Храните или са опаковани или така или инаЧе се мият. Това е вманяЧаване за глупости. В Австрия като се возят всиЧки деца в колиЧките и никой не го впеЧатлява, да не би австрийците да са измрели от заразни болести.
Д,а има седалки, но те са за деца до 15 кг. По-големи деца нито могат да влезнат в тях, нито е желателно да ги ползват.

В Австрия и в други държави е толкова чисто (говоря от опит), че мога да си стоя с обувките по цял ден върху дивани и легла и пак няма да се изцапат.....така,че не ми ги давайте за пример. Тук е толкова кално и прашно,че чак ме хваща бяс.

И за мен е прекалено вманиачаване, защото реално погледнато всичко е опаковано...

# 275
  • София
  • Мнения: 2 212
Правописът и намеците за кофти родителство винаги се появяват във всяка тема, където мунициите са на привършване!!!

# 276
  • София
  • Мнения: 192
Все пак и децата и правописа си остават за мен,а като не ви харесват количките по магазините решение има:носете си пликчета от вкъщи Peace

# 277
  • Мнения: 230
Я по скорострелно,че ще ни заключат темата Mr. Green

# 278
  • Kопенхаген
  • Мнения: 603
Цитат на: Мадам Дьо Помпадур link=topic=643743.msg21256218#msg21256218
Не бе селянията, да ни видят колко идеално семейство сме, че сакън, ако бащата или майката отидат да напазарят сами ще се счупи БГ модела за идеално семейство. То е като през уикенда да отидеш в МОЛ- а  семейно да се пуснеш по стъргалото  Laughing

Е, стига де! Като имам бебе, значи не мога да ходя никъде заедно с мъжа ми ли? Не може ли да минем да напазаруваме на връщане от гости, разходка или детска консултация? Вече се хващате за дреболии.
Ходи бе, кой те спира... Не си имала само ти бебе, но аз моето като невръстно пеленаче съм го водила по паркове, а не в блъсканицата по магазините.

Къде съм казала, че само аз съм имала бебе? Даже не съм го и намекнала.
А сигурно и когато таткото го няма, трябва само онлайн да пазарувам.
Аде сега, да не се правим на майки- героини. Толкова няма кой да те отмени за час докато отидеш да си напазариш ли?

# 279
  • Мнения: 489

Ходи бе, кой те спира... Не си имала само ти бебе, но аз моето като невръстно пеленаче съм го водила по паркове, а не в блъсканицата по магазините.
И кво, стояхте гладни ли? Или и мъжът ти беше по майчинство?!
И да, представи си, че няма кой да те отмени за час да напазаруваш!

# 280
  • София
  • Мнения: 2 212

Аде сега, да не се правим на майки- героини. Толкова няма кой да те отмени за час докато отидеш да си напазариш ли?


Наистина ли не допускаш такава ситуация? ooooh!

# 281
  • Мнения: 230
Цитат на: Мадам Дьо Помпадур link=topic=643743.msg21256218#msg21256218
Не бе селянията, да ни видят колко идеално семейство сме, че сакън, ако бащата или майката отидат да напазарят сами ще се счупи БГ модела за идеално семейство. То е като през уикенда да отидеш в МОЛ- а  семейно да се пуснеш по стъргалото  Laughing

Е, стига де! Като имам бебе, значи не мога да ходя никъде заедно с мъжа ми ли? Не може ли да минем да напазаруваме на връщане от гости, разходка или детска консултация? Вече се хващате за дреболии.
Ходи бе, кой те спира... Не си имала само ти бебе, но аз моето като невръстно пеленаче съм го водила по паркове, а не в блъсканицата по магазините.

Къде съм казала, че само аз съм имала бебе? Даже не съм го и намекнала.
А сигурно и когато таткото го няма, трябва само онлайн да пазарувам.
Аде сега, да не се правим на майки- героини. Толкова няма кой да те отмени за час докато отидеш да си напазариш ли?
...ми нямам.....Разбрах,заключвам ги с вериги в Mr. Greenкъщи....И ооооооооо магазин на достопочтени лелиииииииииииии....идаааааааааааааааааааа

# 282
  • в рока
  • Мнения: 1 120
Какви муниции,аз съм писала два пъти в темата,и то без да споря Laughing
Гергана,твой проблем са децата,правилно PeaceАз не съм гнуслива,така,че нямам нужда от пликче,моята е лесна.Ако трябва ще се съобразяваме с теб,влизаме ти в положението с три деца,две от които пъхат мръсни храни при третото и това за теб е смешно Peace

# 283
  • Kопенхаген
  • Мнения: 603
Gentil,след лайната,сополите идва ред на правописа Mr. Green
Шпации Пурко, шпации...  Grinning

# 284
  • Мнения: 24 467
Ей ги ордените!
http://www.search-results.com/fr?q=%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B5%D0%B … 5B5%252525D0%2525

 Това е първа степен, тук има скрит подтекст

http://www.search-results.com/fr?q=%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B5%D0%B … 5B5%252525D0%2525

Бех, мама му, не излиза- третият от ляво на дясно, първи ред.


Полека, полека, не се бутайте, не сте у магазин с колички и кошници! Тук ще има анкета и класиране. Само за най- достойните!


Общи условия

Активация на акаунт