Абитуриентски страсти 2026

  • 59 394
  • 809
  •   3
Отговори
  • Мнения: 6 091


Линк към 2025 година: https://m.bg-mamma.com/?topic=1772128

Тук споделяме всичко, което ни вълнува за нашите абитуриенти - випуск 2026! Балове, семейни събирания, тоалети, грим, прически и всякакви други вълнения - да споделим, та да ни олекне! 😃
Успех и попътен вятър на всички абитуриенти! 🍀

# 1
  • Мнения: 5 204
Аз също за втора поредна ще съм абитуриентска майка, ще има и трети но е далече.

# 2
  • Мнения: 4 319
Простете невежеството ми, колко струва в момента на този набор ресторант+дискотека кувертите? Има ли разлики по градове? Например в София толкова, а в Панагюрище толкова?

# 3
  • Мнения: 6 091
Аз, честно казано, не знам! От две години само давам пари я за едно, я за друго, и накрая просто спрях да изчислявам и седя мирна и чакам всичко да отмине. Да са живи и здрави децата, те не са виновни за цялата консумарщина.

# 4
  • Мнения: 4 319
О, не, не, децата са най-малко виновни, абсурд. Просто искам да разбера колко се е вдигнала мизата, така да се каже.
По разкази от моето дете, когато мина през това преди години, при платени сепарета в Мегами за прилична сума от класа, тя не само, че не беше успяла да стигне до тях, но и не консумира, поради мевъзможност да стигне до бара. След точно 10 минути просто излезе от там и отидоха с приятели на друго място. Децата са най-малко виновни, но реално са основните потърпевши от нещо подобно и се питах колко ли струва днес това упражнение.

# 5
  • Мнения: 5 204
Аз също не им хващам края вече, давам колкото поискат и това е. Но мисля че ще има разлика колко ще струва в малък град, колко в голям и колко в столицата.

# 6
  • Мнения: 3 006
Днес ще плаща 70лв. куверт  за вечерта, която следва официалното изпращане от училище през деня - 15.05, самият бал е на 24.05. Нямам идея дали това е цялата сума или част... Мисля, че за балната вечер засега са дали само капаро, тепърва ще е разходът там Bowtie
Ноември плащаха пак 70лв. за фотограф, само сесията, без албум, ако правилно помня. Организацията им е доста...хм, "плаваща" така да я нарека и всичко е предпоследно, както можем да се досетим.

# 7
  • Мнения: 16 890
Записвам се с двама абитуриенти племеници. Много вълнения ни чакат.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 319
Напълно съм му изпуснала края на това какво и колко плащам.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 037
Маги, то на час по лъжичка от 2 години, можеш ли да помниш какво и колко плащаме. Relaxed

# 10
  • Мнения: 6 091
Аз с големия (випуск '25) горе долу се стараех да смятам, обаче от един момент взеха да се застъпват двамата и просто вдигнах ръце. Например имам чувството, че един абитуриентски албум три пъти го плащах...
Евентуално може да спестя от обувки и малкия да вземе на брат си, те бяха хубави и са обувани веднъж. 😅

# 11
  • София
  • Мнения: 3 319
С каката по това време бях изяснила всичко - рокли, тоалети, аксесоари, семейно тържество (за през август) и т.н. Тук нищо не ми е ясно... и нищо не е подготвено, единствено - плащам някакви части от неща за плащане - нямам идея какво... Не харесвам нищо от това, което виждам като мъжка мода по магазините, с тези СЛИМ, много слим и хипер слим (че и къси) панталони. Не знам и къде да търсим, защото тотално не четох внимателно за мъжката мода в предната тема, изобщо - бедствие...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 20 224
Днес ще плаща 70лв. куверт  за вечерта, която следва официалното изпращане от училище през деня - 15.05, самият бал е на 24.05. Нямам идея дали това е цялата сума или част... Мисля, че за балната вечер засега са дали само капаро, тепърва ще е разходът там Bowtie
Ноември плащаха пак 70лв. за фотограф, само сесията, без албум, ако правилно помня. Организацията им е доста...хм, "плаваща" така да я нарека и всичко е предпоследно, както можем да се досетим.
Това за левовете сигурно ли е? Защото "нашия" куверт е 90 евро... Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 006
Да, в лв е, но не разбрах дали е част от сумата или всичко - когато беше основното събиране за този куверт, се наложи да отсъства и ми е малко опосредствана информацията.
Това за левовете сигурно ли е? Защото "нашия" куверт е 90 евро... Rolling Eyes

# 14
  • Хасково
  • Мнения: 1 127
Има ли някой от Пловдив да намине през магазините на RIVAS дали са за заредили официални обувки или сандали за момичета. Ако може да понаснима щанда.
Роклята е поръчана, трябва да се намерят обувки за да се определи дължината. То проблема при нас е че търсим N 35.

Общи условия

Активация на акаунт