The River/Реката

  • 6 774
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Напомням - днес излезе новата сериия .

 smile3508

# 46
  • София
  • Мнения: 3 581
Гледах предишната и днешната серии накуп. Предишната ми беше малко скучна, но днешната беше Crazy. Гледам, че е останал само един епизод, предполагам, че дружно ще се вдигнат и открият Източника. Може би и така ще завърши сезона. А тези Шака Зулу да не се окажат нефилими сега, ще падна Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 736
И аз изгледах и съм много доволна.
Скрит текст:
Зомбенца, зомбенца!  newsm44
  Mr. Green

А тези Шака Зулу да не се окажат нефилими сега, ще падна Mr. Green

Като едното нищо.

Аз всъщност не схванах основното -
Скрит текст:
Как стана заразяването? Хана гръмна по нещо в операционната и...?
Но не гледах концентрирано, признавам.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 581
Скрит текст:
Нали правеха опит със зулуто и бяха извлекли нещо, което ги поддържа млади. После го бяха смесили с нещо друго и се е появил вируса. Тази Хана като почна да стреля, не го бяха обезопасили и така се заразиха тя и докторите

# 49
  • Мнения: 3 736
Скрит текст:
После го бяха смесили с нещо друго и се е появил вируса
Ей това съм пропущила. Мерси!

Нервират ме с това как скриват "твърде страшните" кадри - ние да не сме дечица?  Crossing Arms  Mr. Green

# 50
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
 Flutter Flutter Flutter

Ей що не свиркате,че има тема значи  Crossing Arms Сама да си гледам,без да уведомявате,дори в общата  Crossing Arms А ще се наказваме  Joy Joy Joy

Има вече субс отивам да гледам,да се присъединя към коментарите за днешния епизод  Crazy

Кафи тука ще лазя  Джо Андерсън  smile3534,като не даваш проценче  Crossing Arms Joy Joy Joy

# 51
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Ааааа, Пламка, не така с рогите напред!  Naughty Ти къде спиш, та не си видяла темата досега?  Laughing
Ха добре си дошла на седянката!  Hug
Сядай край огъня да си коментираме и спамим. Grinning

# 52
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А де и аз се чудя,де съм бляла  ooooh! Мерси за посрещането     bouquet  bouquet  bouquet

Скрит текст:
Аз пък не разбрах Хана,как се озова на кораба,нали избягаха и тръгнаха(все пак е Зомби,та се придвижва по-бавно) newsm78 Кога успя да ги проследи,че да се крие и после да убие Заека Crazy Другото ми хареса Party Party Party

И защо толкова малко епизодчета,добре,че като прочетох темата се информирах Crazy Дано има втори сезон Praynig Praynig Praynig има още какво да ни покажат  Peace

Последна редакция: ср, 14 мар 2012, 16:14 от plami89

# 53
  • София
  • Мнения: 3 581
Скрит текст:
Тия зомбита не са като ония. Някакви бързаци са, виж как тичаха

# 54
  • Мнения: 6 493
Плами , тук разрешавам  hahaha .Но както виждаш и четеш това е една сериозна тема със сериозно пищеши потребители , дискутиращи единствено случващото се в сериала. Гол ,полугол Джо -не!  Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 3 581
На кой викате Джо?
Видях - на Линкълн, бляк Mr. Green

# 56
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Плами , тук разрешавам  hahaha

Край нИ можеш ме спреш  smile3508 Joy Joy Joy

Нели по русолявите си падам,както е видно Blush Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 5 828
Я, как съм пропуснала темата  ooooh!
Между другото ще има още една серия от този сезон - на 20-ти март.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 581

Нели по русолявите си падам,както е видно Blush Mr. Green
Е да, ама малко трябва да го поохраниш, че е едно джезве кокали Sunglasses

# 59
  • София
  • Мнения: 5
Днешният епизод беше върхът. Радвам се, че не бях права, че няма да намерят тати. А той секси, та се не трае.

Тия зомбита... преглътнах ги, но ми писна навсякъде да ги навират, аман от тая мания. Концепцията зад която е навивана и развивана до 101 и обратно и вече нищо интересно в нея не остана.

Обаче четох в IMDB слух, че ще ни спират Sad Все още е само слух, не е потвърдено от АВС. Адски много ще се ядосам, ако не го продължат. Тъкмо взе да става интересно...  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт