Мързеливи красавици-4

  • 36 414
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 390
чудя се защо фризьорката първо ме боядисва, а после подстригва?! аз пък мисля да се боядисам след това, че да ми стигне една боя. вече ми е по-суха косата и съвети за добри не скъпи бои ще са ми от полза. амонячни ли или без, фито ли или не...?

# 676
  • Мнения: 1 167
чудя се защо фризьорката първо ме боядисва, а после подстригва?! аз пък мисля да се боядисам след това, че да ми стигне една боя. вече ми е по-суха косата и съвети за добри не скъпи бои ще са ми от полза. амонячни ли или без, фито ли или не...?

Защото, след боядисване и измиване, косата ти е мокра и готова за подстригване. Поне такава ми е логиката  Laughing

# 677
  • Мнения: 436
А според мен подстригва след боядисване, за да отстрани връхчетата на косата, които може да не са се боядисали добре и равномерно.
Но все пак това е мое предположение Peace

# 678
  • Мнения: 75
Хохо...преди 3 години бях на 15 Mr. Green Бия ви :Р Аз се нося с ФДТ, малко руж, спирала и молив. Гланцове ЙОК, не понасям Laughing

# 679
  • Мнения: 66
Привет красавици   bouquet

Така се успокоих , че има и други като мен относно дънките. Да ви кажа , все си мислех , че нещо не ми е наред и , че съм с нестандартна фигура. Затова като си уцеля точните дънки , ги нося докато не се съсипят.

Иначе в последно време съм много заета , но пък съм супер сериозна относно разкрасителните процедури Simple Smile Убавица  Mr. Green

Адри, блогът ти много ме впечатли. Споделям мнението ти за Х.Хосейн, изчела съм и двете книги на един дъх.

Джейн, да знаеш , че като си дойда  ще те посетя  Mr. Green От сега си записвам час  Party

# 680
  • София
  • Мнения: 1 594
Мързеланки-сладуранки
Никаква муза нямам тия дни за разкрасяване. Поне се боядисах. Мързи ме, та чак боли, дето има една приказка. И за изпита не чета. Не знам как да се преборя с тази апатия. Трябва ми един разнообразен и вълнуващ уикенд за да ме зареди... но този не се очертава да е такъв  Tired

ПП: Благодаря на всички за подкрепата на блогчето  Hug Даже и последователи има вече  Shocked

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 23:41 от *November Rain*

# 681
  • Мнения: 3
RainBerry, честит рожден ден и от мен! Това наистина са най-сладките години, пожелавам ти да им се насладиш максимално!   bouquet

Аз днес съм на работа  #Cussing out Полудявам, седейки затворена в кутийка и наблюдавайки хилядите разхождащи се в този слънчев ден  Crossing Arms По този повод сутринта нямах настроение. Е, извърших си рутинните процедури (душче, прическа, грим), но пък без грам желание...

Последна редакция: сб, 17 мар 2012, 18:42 от grrrl

# 682
  • Мнения: 243
РейнБери, честит празник   bouquet
Ние  с детето цял ден сме навън, сега се прибрахме, че трябва да сготвя. Купих си 3 лакчета  Flutter

# 683
  • Мнения: 3 216
Рейнбъри, честито   bouquet Греби с пълни шепи от младостта и й се наслаждавай   bouquet
Бях на 15 преди 22 години  Mr. Green Не бих казала, че искам да се върна точно на тези години, ама едни 25 (примерно) не бих отказала  Laughing
Днес съм подстригана, боядисана, изправена, че и с маникюр  Sunglasses Доволна. Ако има утре и кой да изчисти вместо мен, ехеееей  Twisted Evil

# 684
  • Мнения: 4 569
добро утроооо

Лакирах се.
Ще ходя на фризьор. Да видим на какво ще заприличам.

как сте?

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 41 016
Оххх,привет Wink Така се изморих,че едвам си намацах главичката с коктейл от рициново,глицерин,тричъп и ...като взех да ги разбъркам поизсипах малко,ама ooooh! пак остана за мазане Laughing Чистих,готвих и ходихме на пазар.После реших да пооправя цветята и...се скапах.Та сега намазана си пия кафето и се чудя дали да не се лакирам,че след тая пръст дето пипах...

Лек ден от мен! Peace

# 686
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Днес времето беше прекрасно  Heart Eyes
Дано вече трайно да идва пролетта  Peace
Направих си маска на косата с лаврово масло и пчелен мед. Ако знаете какви чудесни неща за ползата за косата на лавровото и кокосовото масло се обсъждат в темата за къната  newsm78  Grinning ...

Лакирах се в тюркоазено и си приготвих рокля за утрешния работен ден.

# 687
  • Мнения: 75
Лаврово масло откъде купуваш? Simple Smile

# 688
  • Мнения: 540
Тук не е имало много движение уикенда  Hug

РейнБери, честит Рожден ден и от мен   bouquet Бъди много усмихната и изживей тези си години без да бързаш да порастваш.

Леле страхотно време беше, ние бяхме в СеверозападнАЛа България  Flutter и вчера беше 23 градуса, а днес - 25  Crazy почти не съм сядала през целия ден, като изключим пътя към къщи. Капнала съм, обаче умората е една такава супер приятна  Heart Eyes

Сега се опитвам да преборя мързела и да се отлепя от дивана, за да си легна...  Hug

# 689
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 259
На патерица, ЧРД RainBerry!

Щастие, незабравими изживявания и много късмет!!!!
Лакирана съм, в петък бях на фризьор, сама се боядисах.... но за маска не намерих мотивация....
Днес мнооооого ходене пеша - поне 8 км....
Успешна нова седмица и красиви да посрещнем пролетта!!!!!!!!!!

Последна редакция: нд, 18 мар 2012, 21:14 от * Боби *

Общи условия

Активация на акаунт