Мързеливи красавици-4

  • 36 423
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 243
Привет, красавици  Hug
Събота и неделя и ние не се спряхме с дребния, по цял ден навън. И в това хубаво време аз май се опитвам да се разболея  Tired Ама вземам мерки от рано и се надявам да пресека болеста  Praynig
Еееее, дойде пролетта бе  Mr. Green
Вчера прескочих Тричъпа, че ни бяха спряли топлата вода и щеше да е голям зор миенето на тези мазнотии. Измих косичката, изправих я, направих маска на лицето с мед и ацетизал  Joy (това ми дадоха в аптеката вместо аспирин), преди да си легна намазах лицето с гел от алое, днес си усещам кожата чудесно. Ноктите доста са ми пораснали и си направих френски- и той стана много добре  Flutter Айде стига съм се хвалила, а  Blush

Прекрасен, слънчев и неповторим ден ви желая   bouquet

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 09:55 от ~Илияна~

# 691
  • Мнения: 18 060
Чесновата маска ми е перфектна та се чудя дали да си взема и шампоана?
И аз я ползвам чесновата маска, мнооого ме кефи - косата ми става една мекичка и пухкава от нея Crazy Шампоан не знаех, че има, ще потърся за проба Peace

Коя е тази маска момичета  Embarassed

# 692
  • Мнения: 124
чудя се защо фризьорката първо ме боядисва, а после подстригва?! аз пък мисля да се боядисам след това, че да ми стигне една боя. вече ми е по-суха косата и съвети за добри не скъпи бои ще са ми от полза. амонячни ли или без, фито ли или не...?
Може би за да премахне изтощените краища. С никакви разкрасителни процедури не мога да се похваля по цел ден съм навън с дребчо. Толкова съм щастлива , че пролетта се завърна ! Леките дрешки също. Само си мисля момичета с бебешоци бутате ли количките с токове, че на мен нещо не ми се получава. Аз едвам бутам количката на ниско, камо ли с токове .

# 693
  • На острова
  • Мнения: 1 276
Само си мисля момичета с бебешоци бутате ли количките с токове, че на мен нещо не ми се получава. Аз едвам бутам количката на ниско, камо ли с токове .

Не разбирам защо е нужно да си с токове?  newsm78 Една качествена разходка изисква доста ходене и справяне с неравнотии, и за тази работа си има равни обувки, кецове, маратонки. Първо на теб ще ти е по-удобно, второ няма да тормозиш краката. За всяка обувка си има място и време....


И ние вчера правихме дълга крайбрежна разходка, но най-вече се радвам, че малкия гък не каза и ходи с нас до последно като герой. А сме минали поне 4 км.

Иначе вчера сутринта ударих един лак докато пиех кафето, лек грим и цял ден навън. Днес може би пак така  Wink

Усмихнат ден, момичета!

# 694
  • Мнения: 540
ангелче, да буташ количка на ток е супер неудобно, направо ти се чудя на ентусиазма  Laughing особено по нашите невероятни улици...
Представих си се аз на кокили с количката из квартала, който е половината павиран  Joy

# 695
  • в Кошера
  • Мнения: 2 235
Чудно време!  Heart Eyes

Аз токове по принцип не нося, пък какво остава докато разхождам дребното. Тя вече не иска да стои в количка, което си е още по-голяма умора за мен  Crazy Друга бира са си кецовете и балерините - сраснали са ми краците с тях.  Mr. Green

Айде, изчезваме навън.  Party

# 696
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Лаврово масло откъде купуваш? Simple Smile

Ето от тук си купих лаврово и кокосово / пише, че е 100% натурално,  newsm78 - но и двете имат осезаема миризма - приятна / - http://seisabansoap.eu/categories.php?CategoryID=5

Обувки с токчета нося ежедневно - на работа. На разходка ходя с по-спортни обувки.

# 697
  • Мнения: 3
Lady Brinne, интересни неща има в този сайт. Очите ми останаха по жасминовото масло, обожавам този аромат  Heart Eyes

Относно токчетата - аз имам само едни и, въпреки че са доста дбели и масивни, а и не много високи, са ми супер неудобни за ежедневието. В общи линии ги обувам само тогава, когато знам, че ще ме возят  Mr. Green
Иначе и аз съм "сраснала" с всякакъв вид кецове и балеринки, зимата и с любимите си Dr. Martens  Peace

Желая ви прекрасен слънчев ден, аз отивам да навестя и изпитам ученичката си, а после ще спринтирам към работа.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 595
 Laughing Ентусиазъм да бутам количка с токчета и аз имах навремето, ама бързо изстина  Laughing Аз съм родена на 12см ток просто и никога не съм можела да ходя на равни обувки, препъвах се като спънат кон. Нооо като ми напредна бремеността и почнаха да ми се подуват краката се обзаведох с няколко чифта кецове, балеринки и чехли и ща не ща се научих да ходя на тях. Като родих веднага се метнах пак на токчета, но уви, нещо не ми се получи. Особено като започна да ходи таласъма... просто абсурд да го гоня по ливадите на ток  Laughing

# 699
  • Мнения: 4 569
На мен любимата ми обувка е маратонката. Сега си търся да си купувам пак че нещо много се късат.
Не мога да ходя на токчета - клатя се, спъвам се, ммного смешно изглеждам.
Имам едни кецове - дънкови, с жълти цветчета. Обаче са с много тънка подметка - все едно съм боса по Хасфалта.

Вчера ходих на фризьор. Жената каза че за подръжка на косата "колкото повече, толкова по-добре" тоест ампули, маска, подходящ шампоан и каквото още се сетите ...


Чесновата маска ми е перфектна та се чудя дали да си взема и шампоана?
И аз я ползвам чесновата маска, мнооого ме кефи - косата ми става една мекичка и пухкава от нея Crazy Шампоан не знаех, че има, ще потърся за проба Peace

Коя е тази маска момичета  Embarassed




Всъщност има много на тази фирма, но моята е чесновата.
http://---рекламен спам---/lorysshampoani-balsami-maski-c-81_113.html


Вижте какво намерих http://apteka.framar.bg/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1% … %82%D0%B0/?from=0 подредени са по цена.  Grinning

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 14:45 от Естел

# 700
  • Мнения: 3
Естел, намини през темата за професионалните серии за коса, от там може да събереш доста ценна информация. Аз лично редувам хидратиращи и леко протеинови продукти през миене на косата. Като добавим и необходим финиш и термозащита косата ми е разкош, никога не е била по-хубава, при все, че я боядисвам от десетина години и изправям краищата с преса.

Аз днес излязох в обедна почивка и си купих страшно красива лятна рокля на любимите ми Noa Noa  Heart Eyes Така сложих край на липсата на син цвят в гардероба си. Сутринта мацнах очна линия тюркоаз, ей така, да ми е в контраст с черните дрешки.

Включвам се и аз към доволните от маската на Yoghurt of Bulgaria (тази, която е в туба 150 мл.). Редувам я с това: http://biocosmetics-cattier.com/index.php?type=10&kind=26, което пък ползвам от години като маска  Heart Eyes

# 701
  • На острова
  • Мнения: 1 276
А коя маска на Yoghurt of Bulgaria? Или тя е само една?

grrrl, понеже и аз съм решила да редувам хидратация и протеини през миене на косата, но в темата там не получих отговор, може ли да ми препоръчаш какво да ползвам като маска след хидратиращия шампоан на Афоджий?
Защото аз си поръчах и 2-минутния реконструктор, но не било препоръчително да се ползва след хидратиращия шампоан, та се чудя. Ако имаш някакви наблюдения, моля сподели   bouquet

# 702
  • Мнения: 237
Здравейте, леле леле колко сте изписа ли. Не мога да ви изчета.

Прекрасно е времето наистина. Аз събота и неделя обаче не можах да се разходя - чистене, подреждане ... ужас. Вчера риготвяне за новата работна седмица. Едвам успях да си намажа косата с Тричуп-а. Вече от 3 седимици го ползвам. Но искам да попитам някоя от красавиците която ползва тричупа - забеляза ли ли сте по-бърз растеж на косата?  Аз понеже бях пристрастена към Стимуланта на Икаров и ми беше много трудно да сменя маската. Но определено косата си ми е хубава, а и не се изправям вече и по-малко ми е нацъфтяла от последното подстригване. Сега чакам да мине март месец и ще си запазя час да я поосвежа. Иначе миналата седмица ми беше дипломирането и се изправих по случай - определено ми е пораснала и понатежала че обема нещо никакъв го нямаше.

В това време хич не ми се седи в офиса ... ама нямам избор прибрах се мислех да сменя високите обувки с кецовете и да отида на разходка - но седнах да си поналакирам ноктите. С тъмно син лак и понеже аз винаги се правя и някакви декорации ... го и поукрасих и стана много готино.

Днес си поръчах и сандалки по интеренет и чакам с нетърпение да пристигнат - пак цвят синьо (за първи път си купувам обувки в цвят различен от черно и бяло).

Приятна вечер ви желая.

# 703
  • Мнения: 3
MiaGia, принципно на мен хидратиращия на Афоджий ми омекотява косата яко, така че след него ползвам нещо леко, например хидратиращ балсам пак на Афоджий (но мирише ужасно  Sick) или маска Орзен. Понякога, ако хидратирам ударно, използвам и по-силни маски, например лореалската Интенз Рипеър. А за преди реконструктора използвам пак на Афоджий шамоан, но за изтощена коса (и той е от смръдливите).
А маската Yoghurt of Bulgaria, която аз ползвам, е тази: http://beautycosmetic.biz/bio-fresh-yoghurt-bulgaria-ultra-pochi … -lice-p-5421.html, но знам, че има и някаква друга, която се продава само в комплект с кремчетата (май дневен и нощен  newsm78) и е като хапче или нещо такова, нея не съм я пробвала.

# 704
  • Мнения: 0
Мацинки Hug
Уикенда почти нищо не свърших по себе си, но минавам да се похваля с ето това - - нали съм се оплаквала, че на моите нокти лак не се задържа - е, този направи тридневен рекорд и още изглежда умопомрачително блестящ и красив. Горещо препоръчвам Laughing А цветът е... разкош просто Crazy

Отивам да клепна малко стимулант на Икаров на косицата преди баня - колкото да се каже, че нещо съм сътворила все пак Mr. Green Хубава вечер на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт