Мързеливи красавици-4

  • 36 413
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • На острова
  • Мнения: 1 276
grrrl, мерси, такъв отговор получих и в другата тема. Така ще процедирам  Hug

Аз пък изхвърлих повечето си "шарени лакове" - сиви, сини, лилав и тем подобни. Слагала съм си ги по веднъж, ама не са моите. В смисъл, аз съм си "консерва" и не се възприемам с различното. За печати, глитери и графити да не говорим.. Ааа, само "ментата" си запазих всъщност.

# 706
  • Мнения: 3
Little Dream, аз също съм фен на Флормар!

Току-що се лакирах с това: http://www.shrani.si/f/1m/BG/27F0WV6T/catrice-sir-yes-sir3-cop.jpg

Иначе като цяло съм фен на тъмните лакове, от тези, които са почти черни, ама не съвсем  Laughing. Любимият ми е този: http://www.makyajaynam.com/wp-content/uploads/rimmel_london_193_ … _cherries_oje.jpg Мъж ми е леко далтонист и като ми гледа лаковете все разправя, че съм имала един цвят в различни шишенца  ooooh!
Е, имам и няколко шаренийки - тюркоаз, мента, ярко зелено. Класическото червено също ми е must have.

# 707
  • в Кошера
  • Мнения: 2 233
Миа, grrrl, заинтригувахте ме с тва редуване на хидратация и протеин. Я да ме светнете малко повечко, плийс.  Mr. Green
Да приемем, че за хидратация ще се ползва съответния шампоан на Афоджий + някаква маска след това (вкъщи все се метлее по някоя  Laughing), а за протеин какво препоръчвате и как? За финиш коприната примерно  Rolling Eyes  newsm78

# 708
  • Мнения: 75
Здравейте Simple Smile) Тъкмо се връщам от крос в парка - времето е страхотно Simple Smile
А, честита пролет, момичета!

# 709
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Tyra, за финиш коприната е подходяща, а също и други подобни кристали, а ако са с добавени масла още по-добре. Има и кремообразни финиш продуктил

# 710
  • Мнения: 436
Честита пролет! Grinning

Лейди, обяснете, моля, като на блондинка Mr. Green  Hug
Измиване с кое, после кое и накрая кое?
Какъв е този шампоан Афоджий?  newsm78

# 711
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
По принцип : шампоан-балсам /или маска /- финиш / например - кристали или стилизант, или и двете /.

Преди шампоан може да се направи подхранваща терапия - с налична маска, която по принцип се използва, се намазват краищата на косата, завива се с найлон /шапка / и се загрява със сушоар за около 20 минути. След това следва измиване и т.н. След балсама може и някаква подхранваща терапия - например ампула. Има протеинови продукти, които също са без отмиване.
Гореописаното слагане на маска действа хидратиращо на косата. Аз лично добавям и някакво налично масло за по-силен ефект.
Освен това има и протеинови терапии за запълване на разрушен протеин на косъма. Посочената на Афоджи, примерно. Това са професионални продукти. Слагат се преди измиване. Аз лично съм поръчвала от сайта Златна рибка.

# 712
  • Мнения: 3
Tyra, аз лично хидратиращия на Афоджий (+ налична маска/балсам) редувам с шампоан за изтощена коса + реконструктор (и двете пак на Афоджий). Така усещам леко "напротеинчване". Ползвам конкретно продуктите на Афоджий, защото според сайта им са ОК за ежедневна употреба, иначе според мен който и да е шампоан за изтощена коса (т.е. по-hard шампоан, който отваря косъма) е подходящ за преди реконструктора.
Колкото до финишите и маските преди шампоан, Lady Brinne е обяснила доста изчерпателно  Hug

Аз да се оплача - МЪРЗИ МЕ! Ама много. Сутринта праснах само едни зелени сенки, да са ми в тон с новия лак и така. Даже е задължителната очна линия пропуснах. А мъж ми обратното - тези дни кипи от енергия. Вчера вечерта се прибирам от работа и го сварвам в едната ръка с парцал, в другата - моп, всичко блести, на котлона къкри вкусотийка... Даже някак си беше укротил котарака  Crazy Добре, че е той в такива моменти!

# 713
  • Мнения: 243
... Вчера вечерта се прибирам от работа и го сварвам в едната ръка с парцал, в другата - моп, всичко блести, на котлона къкри вкусотийка... Даже някак си беше укротил котарака  Crazy Добре, че е той в такива моменти!
Я издай как става тая работа  Thinking Това при нас влиза в графата научна фантастика  Rolling Eyes

Ох, много ми е зле момичета и изглеждам също толкова зле  Tired Цяла нощ не съм спала, сутринта ходих до болницата- кръвното ми нискоооо и с близки граници  #Crazy Сърцето ми така препуска, че имам чуството , че всеки момент ще се изпльоска на бюрото  #Crazy

# 714
  • Мнения: 436
Илианко Hug пийни кафенце, хапни шоколадче, дано ти мине бързо. Някой казват, че айрян със сол помага по-бързо, не знам.
Когато бях млада  Mr. Green често ми се случваха такива кризи. Оправях се с двойно еспресо и цял шоколад Mr. Green

Лейди, благодаря!  Hug Ще разгледам в Златна рибка тези продукти. Peace

# 715
  • Мнения: 243
Соня и аз това правя- закусих, изпих си валидола  Embarassed направих кафенце, взех един шоколад, после ще ида до кафето за фреш... и тЕ така, чуствам се парцал от всякъде  Tired Да и за айрянчето си права Wink

# 716
  • На острова
  • Мнения: 1 276
... Вчера вечерта се прибирам от работа и го сварвам в едната ръка с парцал, в другата - моп, всичко блести, на котлона къкри вкусотийка... Даже някак си беше укротил котарака  Crazy Добре, че е той в такива моменти!
Я издай как става тая работа  Thinking Това при нас влиза в графата научна фантастика  Rolling Eyes
И при нас  Joy

Точно както го е описала grrrl и аз така ще процедирам, само да поръчам и шампоана за изтощена. Иначе сега като се прибера и аз взимам глицерин, рициново и маслиново масло и ще ги слагам преди миене.

Tyra, коя коприна ползваш? Така и не мога да разбера на кое викат коприна  Rolling Eyes. Има един продукт на Чи:
http://zlatnaribka.com/koprinen-vyzstanovqvasht-kompleks-chi-sil … -ml-224-1992.html
ама това ли е? Моля, дайте линк към някоя коприна.
Както една дама се изрази, в темата за професионалните всичко и се струвало като висша математика и направо не знаела как си е миела косата досега  Mr. Green

Илиянка, оправяй се  Hug Аз съм леко хипохондричка и като ми падне кръвното и толкова ме е страх да не припадна, че психически още по-зле ми става....

П.п. Като гледам аватара на Tyra и се сещам, че в кухнята имам 2 нара... Мъжът ми ги донесе да му направя фреш  Shocked

П.п. от сутринта скраб за лице, маска и после задължителните кремове. Следобяд - косата.
Айде, че се олях... Crazy

# 717
  • Мнения: 434
MiaGia,точно това е коприната,което си показала. Peace
А иначе има и на Биосилк подобен продукт.

# 718
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Соня и аз това правя- закусих, изпих си валидола  Embarassed направих кафенце, взех един шоколад, после ще ида до кафето за фреш... и тЕ така, чуствам се парцал от всякъде  Tired Да и за айрянчето си права Wink

Ох, миналата седмица бях така - кръвно 100/70 и залитах като някой пияница. Даже като легнех ми се виеше свят. Айрян със сол помага определено. Също и шоколад. А може и чаша червено вино.

# 719
  • Мнения: 3
Явно е някакво всеобщо състояние. Аз също преди седмица още със ставането паднах (за протокола - по-принцип кръвното ми е ниско и по препоръка на лекар сутрин не скачам веднага от леглото, а правя постепенно ставане). Докато се добера до банята ми причерняваше нон-стоп и вече след като паднах за втори път реших, че трябва да си почина малко. За щастие същия ден имаше как да отсъствам от работа. Та, направих си един солен айрян и препечена филийка, мушнах ги и бум! в леглото. И така цял ден. На другия ден бях като нова. Ако имате начин да си позволите един такъв ден без домочадие и работа - това е лекарството  Peace
Иначе аз като тийн много често имах кръвно от типа на 90/60 и лекарите ми казваха в никакъв случай да не пия кафе и лекарства, защото може да вдигнат само долната граница и да стане още по-голяма беля.

Общи условия

Активация на акаунт