Бременна или не

  • 2 869
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте искам да споделя нещо с вас и най вече да потърся съвет от вас.
На 10,02 ми дойде и от тогава започнахме да правим опити,много пъти сме опитвали но сега вече по настоятелно, та горе долу през ден правим секс както повечето знаят голяма част изтича но пак има шанс, от няколко дни започна да ми се гади най вече сутрин, чувствам умора и напрежение в корема ниско долу, по време на акта при по дълбоко проникване болка днес си правих тест както и очаквах е отрицателен все пак е твърде рано да покаже и все пак въпроса:
Има ли шанс да съм бременна или всички тези симптоми са от силно желание да съм бременна?

Последна редакция: пн, 27 фев 2012, 19:43 от Toffita

# 1
  • Мнения: 3 279
Щом имаш полов контакт без предпазни средства винаги имаш шанс да забременееш Peace

# 2
  • Мнения: 4
Съгласна съм с теб Мими но дали тези признаци са точно на бременност

# 3
  • Мнения: 3 279
Много е рано да имаш някакви признаци по скоро е мираж.Може да нямаш никакви признаци за бременност.Това е със всеки различно.Успешно бебеправене от мен  bouquet

# 4
  • Мнения: 4
Благодаря

# 5
  • Мнения: 52
Не го мисли. Изчакай датата на цикъла. Аз колко пъти изпитвах симптоми, а накрая се оказваше, че няма нищо. Тогава разочарованието е по-голямо. Случи се, когато не го очаквах. Стискам палци при теб да е станало.

# 6
  • Мнения: 3 242
Има шанс да си бременна , но няма никакъв шанс тези симптоми да са заради бременост Simple Smile
Твърде е рано за каквито и да било сиптоми а като гледам имаш още доста време докато ти дойде Simple Smile
Симптомите се появяват около датата на която трябва да ти дойде или по късно  но не и 10 дена преди датата на която трябва да ти дойде. И по принцип няма нужда от секс всеки ден , освен ако не се забавлявате де  Mr. Green. Секса е наложителен в дните около овулацията и това са всичко на всичко около 3 дена Simple Smile Ако  цикъла ти е 28 дена и имаш овулация  , то овулацията ти е на 13-14 ден , на теб последна менструация ти е била на 10 февруари което ще рече 4е овулацията ти е била около 24 февруари Simple Smile Гледам писала си за симптомите на 27 февруари , което е само 3 дена след овулация , така че те са 100% плод на въобръжението ти  Laughing

# 7
  • Мнения: 2 052
Има шанс и ти пожелавам бебчето да е станало, но наистина е рано за симптомии. И аз имах симптомии всеки месец преди цикъл, но само си внушавах заради силното желание вече да съм бременна  Laughing Забременях в момента в който спрях да мисля постоянно за това и ако не си бях направила тест нямаше и да разбера - никакви симптомии нямах на бременна.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 998
Дали си бременна не знам, но че тези симптоми не се дължат на бременност, е почти сигурно. Реално вие пробвате от около 2 седмици, да не говорим, че както е писала и Трой, забременяване се случва предимно около овулация.

# 9
  • Мнения: X
Симптомите наистина няма как да са от бременност, може би е от силното ти желание.. а за секса наистина не е важно дали го правите всеки ден, ние не бяхме правили 2 седмици и така се случи, че направихме точно, когато съм в овулация и то стана  Heart Eyes при редовен цикъл ову-то е посредата - 13-14 ден, но ако не си сигурна, може да си вземеш тестове за овулация  Peace стискам ти палци и желая успех  Hug

# 10
  • Мнения: 4
Много ви благодаря

# 11
  • Мнения: 556
Много е рано за симптоми, колко и да ни се иска понякога.

# 12
  • Мнения: 13
Здравейте, виждам темата и мисля, че въпросът ми е по същество, макар и повдигнат от друга сродна душа Simple Smile

Та ситуацията е следната: Около две години се предпазвах с противозачатъчни хапчета, но напоследък се гледаме като котараци с моя мъж и си говорим за бебе... Та спрях хапчетата на 27.01.2012, цикълът си ми дойде като по часовник след 3 дни, т.е. на 30.01.2012 и беше с продължителност 4 дни. След това вече не съм приемала хапчета и метода на предпазване е като просто не свършва вътре... Има вероятност да се е изпуснал малко по навик един-два пъти Simple Smile При редовен цикъл от 28 дни, вече ми закъснява около 5 дена... забелязвам някакви признаци, но може би защото ми се иска да ги видя...

-Усещам средно силна тъпа болка долу ниско в корема (доста прилича на ПМС);
-Гърдите ми са болезнени и наедрели, а пъпчиците по ръба на ареолата са по-изпъкнали, зърната ми бяха доста чувствителни преди седмица - сега е по-добре, но са почти постоянно настръхнали;
-Вие ми се свят;
-Ходя ужасно често до WC (на всеки кръгъл час през деня и поне по един-два пъти през нощта);
-Постоянно ми е студено;
-Станала съм доста избухлива, но пък в следващия момент плача на анимационен филм или дори от реклама;
-Отчитам  неприятни газове;
-Имам сърцебиене и необясними признаци на тревожност;
-Липса на апетит;
-Безкраен и завладяващ мързел...

Има и други, ама ме досрамя, че при толкова оплаквания съм на крака Simple Smile))

Ако някоя опитна съфорумка има мнение по моите терзания - благодаря предварително!    bouquet

Относно тест - не съм правила все още, защото не искам да се разочаровам  Sad ... предпочитам да чуя първо друго мнение baby_neutral

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 16:04 от Nusurka

# 13
  • Мнения: 3 241
Направи си тест. След 5 дни закъснение ще отчете.
Няма какво да губиш.

Аз лично на такива признаци не вярвам. Като си спряла противозачатъчните много ясно, че имаш едно на ум и обръщаш повече внимание на разни "състояния". Simple Smile

Успех Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 7 998
Още един глас за тест, няма смисъл да гадаеш. Каквото и да кажем, може и да те излъжем.

# 15
  • Мнения: 13
Мдаа, и за мен това е най-логичното, но пусти страх...  Мерси за куража Simple Smile

# 16
  • Мнения: 52
И аз гласувам за теста и после да споделиш. Grinning

# 17
  • Мнения: 13
Здравейте отново, относно теста - направих... един засега...
След изричните 5 мин. проверих резултата и имаше еееееедвааааам забележима втора чертичка - с много въображение. Естествено се разочаровах и смотах теста в кофата.
По-късно - от любопитство го изнамерих и пак го проверих - имаше си ясна втора черта, но определено бяха минали повече от 30 мин., а нали в упътването пише, че резултат след това време да не се взема предвид!
Та така... Давам си още 3 дни, в които да (не) чакам да ми дойде и после пак Simple Smile)
Успех на всички, които се надяват да видят прекрасните две черти Simple Smile)

# 18
  • Мнения: 3 241
Наистина най-добре изчакай още няколко дни.
Знам, че е изнервящо, но...
Успех Simple Smile

# 19
  • Мнения: 13
Благодаря, Ивенце   bouquet Дано да е радостен резултата  Praynig

# 20
  • Мнения: 3 242
пусни си кръвен тест Laughing

# 21
  • Мнения: 52
Стискам палци за положителен резултат. И да пишеш. Grinning

# 22
  • Мнения: 13
 Laughing Ако е положителен - ще пиша не, ами.... целият свят ще разбере  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 800
И при двете ми бременности първият направен домашен тест беше с втора черта, която е почти плод на въображението ми. Така се случваше, че все вечер съм ги правила след един-два дни закъснение. На следващата сутрин вече чертите си бяха абсолютно безспорни.  А когато не съм била бременна, никога не ми се е появявала каквато и да е втора черта - доста тестове съм правила, различни марки, но такива изпарителни линийки, дефектни положителни тестове или втора чертичка след половин-един час никога не съм имала. Единствените тестове с втора чертичка съм виждала по време на бременност.
Nusurka, стискам палци това, което смяташ за плод на въображението ти, да си е една съвсем реална бременност. Аз не бих издържала три дни на твое място.

# 24
  • Мнения: 13
Поли, доста ме окуражи Simple Smile
И аз като теб съм си правила и преди тестове за бременност и никога не се е появявала втора черта (независимо след колко време надзърна отново) - и съответно бременност не е имало! За разлика от този път... Simple Smile
И аз не знам дали да ще издържа три дни. Така или иначе всичките ми близки са ме заподозряли, че съм вече бременна и само ме подпитват Simple Smile
Просто не искам ново разочарование, но все пак - такъв е живота - непредсказуем!
Много усмивки на всички Simple Smile))

# 25
  • София
  • Мнения: 7 998
Пробвай утре сутринта с първа урина. Стискам палци за две чертички! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 800
Подкрепям милинка. Утре сутринта с първа урина със сигурност ако има бременност (за което съм доста сигурна по това, което пишеш), резултатът ще е далеч по-убедителен. Може да е странно, но близките ни понякога усещат преди нас. На мен пък сега с втората бременност ми се случи нещо забавно. Няколко дни след овулацията и бебеправенето ми кацна един гълъб на главата отгоре. Аз си казах, че ще е за хубаво и имах предвид едни професионални начинания, а мъжът ми каза, че е за бебе. Споделих с няколко приятелки, като коментирах, че сигурно нещо положително в работата ще ми се случи, а те до една ми пожелаха да е бебе. Явно това беше пиленцето дето кацало на рамото. В моя случай, на главата. Споделям това за разведряване.

# 27
  • Мнения: 13
Милинка, Поли - ще се проявя като разумен човек и ще ви послушам Simple Smile   bouquet Утре след сутрешното фиаско ще рапортувам Simple Smile

# 28
  • Мнения: 800
Да се надяваме, че няма да е фиаско, а еуфория! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 13
Данооо   Praynig

# 30
  • Мнения: 22
Здравейте момичета.Искам да споделя тревогата си с вас.
Закъснява ми вече 10-ти ден.Направих 2 теста но са отрицателни.Друг път ми е закъснявало но само 3-4-5 дена , но чак пък 10.Правим опити за бебче и имам 2 спонтанни аборта. Нямам признаци за бременност както предните пъти.Дали може тестовете да са грешни .....??

# 31
  • Мнения: X
10 дни хич не е малко, според мен най-добре си направи кръвен тест и ти стискам палци да е станало  Praynig Praynig

# 32
  • Мнения: 13
Добро утро, момичета  Simple Smile Направих тест с първа урина тази сутрин - НИЩО   Cry Тъжно ми е... Ще си дам за пореден път още три дни - и ако пак няма резултат - кръвен тест и лекар, защото закъснението вече си е притеснително - ако няма бременност  Sad

dudi4kaa - и аз съм в това положение... Хем закъснява, хем отрицателен тест.... Стискам палци да не са ни верни тестовете  Praynig

# 33
  • Мнения: 800
Nusurka, съжалявам да разбера, че не е положителен теста. Дано не съм ти дала напразни надежди.
Може би все пак кръвен тест и за двете момичета със закъснение, след което на лекар. А какви тестове правите?

# 34
  • Мнения: 13
Поли, надеждата е хубаво нещо  Simple Smile Въпреки отрицателният резултат продължавам да си се чувствам странно и разбира се, все още се надявам  Praynig
Първият тест с появилата се по-късно втора черта беше от новите на Sure Check, а тази сутрин си направих Presto...
Може пък в крайна сметка да е на хормонална основа, тъй като миналия месец спрях противозачатъчните.... Ох, вече не знам  Cry

# 35
  • Мнения: 2 052
Момичета, стискам палци тестовете да грешат. Дори и да не е станало този месец, не се отчайвайте и продължавайте с опитите. И аз се разочаровах всеки месец, в един момент спрях и тестове да си правя, защото знаех, че следва поредното разочарование. И в момента в който спрях да мисля постоянно за това, успокоих се и си казах каквото стане се появиха двете чертички същия месец. Така че спокойствие и смело напред  Hug

# 36
  • Мнения: 13
Така е - никакво отчаяние!!!  Peace
За капак на тъжната еднолентова гледка от сутринта - появи ми се бяло течение (аз не съм имала такова от пубертета!) и от вчера регистрирам рядко щастие.... Красота неземна!
Яйчниците долу ниско си ме болят, а няма и помен от менструация! Странна работа...

dudi4kaa - ти имаш ли симптоми? Аз определено имам, но вече не знам дали са симптоми на бременност или на лудост Thinking

# 37
  • Мнения: 22
Аз имам болки в корема , ту по-високо ту по-ниско и са на моменти. И още не ми е дошло.С предните две бременности първият и на-важен симптом бяха болезнените гърди.Но сега не ме болят а от време на време ме сърбят Grinning Тази сутрин едвам станах от леглото ... голяма замайване и на моменти ми беше лошо и ми се догади.със сигурност не си внушавам.Аз няколко дни усетих виене на свят от нищото ..но  нещо нямам усещането да е станало, но дано се лъжа.Успех Nusurka.Дано имаш ... имаме ... радостни новини Simple Smile

# 38
  • Мнения: 13
Хм, доколкото съм изчела разни теми из форума - няма две еднакви бременности, както и че понякога липсата на симптоми е симптом!
Аз никога не съм била бременна, а сега се улавям, че много го желая и (може би си внушавам) се чувствам физически различно!
Стискам ни палци  Praynig за желаните положителни резултати  Grinning

# 39
  • Мнения: 22
Аз се съмнявам че е станало при мен , от отрицателните тестове. Сега декември бях бременна и 5 теста , всичките бяха положителни.Както от 1лв така и от Шуър Чек всички си показаха 2-рата чертичка.За жалост организма ми не прие плодния сак и го изхвърли.Сега пробвах с най-ефтинките тестове.Ако още 3-4 дена ми закъснее направо при доки ще ида.
Успех мила!

Последна редакция: вт, 06 мар 2012, 12:51 от dudi4kaa

# 40
  • Мнения: 13
Благодаря ти! Щом при вас са се получили нещата веднъж - ще се получат пак със сигурност  thumbsup
Ще се държим в течение, та да не пропуснем  stork-boy или stork-girl
Добре, че го има този форум  smile3501

# 41
  • Мнения: 41
здравейте аз съм новичка и искам да ви питам от няколко дена ми се вие свят и ми се повръща но днес не ми е лошо.и да вметна че трябва да ми дойде след 2 дена и винаги са ме болели гърдите преди мц а сега никакви болки.от днес започнаха леко да ме наболяват кръста и яйчницити и имам мн гадно главоболие.моля ви кажете вашето мнение

# 42
  • Мнения: 2 052
Всеки има различни симптомии при бременност. Може това да са предменструални симптомии, изчакай 2 дни и ако не ти дойде си направи тест, за да знаеш какво става. Успех  Hug

# 43
  • Мнения: 41
благодаря ти

# 44
  • Мнения: 1 346
На мен пък ми закъснява вече 12 дни, а от миналия месец сме на ежедневно бебеправене. И тъй като първия пут стана бебето от раз, реших, че и сега ще е така, но уви тестовете са отрицателни, а цикъл няма... Правих 2 теста шуърчек и днес пробвах с някакъв дигитален за 9 лв на Блудрийм. възможно ли е според вас да не отчитат правилно, защото иначе не виждам причина за такова закъснение. Случвало ми се закъснения, не по вече от 5 дни...

# 45
  • Мнения: 3 241
Не знам, струва ми се трудно да не отчитат всички правилно.  Thinking
Пусни си един кръвен тест за най-сигурно Peace

# 46
  • Мнения: 3 242
Лилиум ,при такова закъснение няма как да не отчете бременост ако има такава. На мен по скоро ми се струва че просто ти закъснява. На всяка от нас ни се е случвало да и закъснява или пък да и избърза Simple Smile
Но ако искаш да си спокойна , наистина е най добре да си пуснеш един кръвен тест.

# 47
  • Мнения: 1 346
Момичета, и аз смятам като вас. А и не се усещам като бременна, както първия път. Просто ми е странно как може да ми закъснее толкова много и не ми се тръгва по доктори...

# 48
  • Мнения: 3 242
Хайде не се шашкай предварително Simple Smile На твое място бих изчакала още малко и едва тогава бих си помислила за доктори.
Кога бях по млада имах такива аномалии , когато ми закъсняваше или пък ми прескачаше цял цикъл , но с възраста вси4ко се намести  Mr. Green И държа да отбележа ,че никога не съм имала поликистозни яйчници , или какъвто и да било друг проблем Wink

# 49
  • Мнения: 22
Здравейте момичета.първо да Ви честитя красивия празник.Да сте обичани и щастливи!
И на мен ми закъсня 12 дена но днес ми зацапа и с една дума .. дойде ми.Здраве да е.Нов месец , нов късмет.Успех на останалите които НЕ чакат да им дойде!

Общи условия

Активация на акаунт