Бременна или не

  • 2 866
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Мдаа, и за мен това е най-логичното, но пусти страх...  Мерси за куража Simple Smile

# 16
  • Мнения: 52
И аз гласувам за теста и после да споделиш. Grinning

# 17
  • Мнения: 13
Здравейте отново, относно теста - направих... един засега...
След изричните 5 мин. проверих резултата и имаше еееееедвааааам забележима втора чертичка - с много въображение. Естествено се разочаровах и смотах теста в кофата.
По-късно - от любопитство го изнамерих и пак го проверих - имаше си ясна втора черта, но определено бяха минали повече от 30 мин., а нали в упътването пише, че резултат след това време да не се взема предвид!
Та така... Давам си още 3 дни, в които да (не) чакам да ми дойде и после пак Simple Smile)
Успех на всички, които се надяват да видят прекрасните две черти Simple Smile)

# 18
  • Мнения: 3 241
Наистина най-добре изчакай още няколко дни.
Знам, че е изнервящо, но...
Успех Simple Smile

# 19
  • Мнения: 13
Благодаря, Ивенце   bouquet Дано да е радостен резултата  Praynig

# 20
  • Мнения: 3 242
пусни си кръвен тест Laughing

# 21
  • Мнения: 52
Стискам палци за положителен резултат. И да пишеш. Grinning

# 22
  • Мнения: 13
 Laughing Ако е положителен - ще пиша не, ами.... целият свят ще разбере  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 800
И при двете ми бременности първият направен домашен тест беше с втора черта, която е почти плод на въображението ми. Така се случваше, че все вечер съм ги правила след един-два дни закъснение. На следващата сутрин вече чертите си бяха абсолютно безспорни.  А когато не съм била бременна, никога не ми се е появявала каквато и да е втора черта - доста тестове съм правила, различни марки, но такива изпарителни линийки, дефектни положителни тестове или втора чертичка след половин-един час никога не съм имала. Единствените тестове с втора чертичка съм виждала по време на бременност.
Nusurka, стискам палци това, което смяташ за плод на въображението ти, да си е една съвсем реална бременност. Аз не бих издържала три дни на твое място.

# 24
  • Мнения: 13
Поли, доста ме окуражи Simple Smile
И аз като теб съм си правила и преди тестове за бременност и никога не се е появявала втора черта (независимо след колко време надзърна отново) - и съответно бременност не е имало! За разлика от този път... Simple Smile
И аз не знам дали да ще издържа три дни. Така или иначе всичките ми близки са ме заподозряли, че съм вече бременна и само ме подпитват Simple Smile
Просто не искам ново разочарование, но все пак - такъв е живота - непредсказуем!
Много усмивки на всички Simple Smile))

# 25
  • София
  • Мнения: 7 992
Пробвай утре сутринта с първа урина. Стискам палци за две чертички! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 800
Подкрепям милинка. Утре сутринта с първа урина със сигурност ако има бременност (за което съм доста сигурна по това, което пишеш), резултатът ще е далеч по-убедителен. Може да е странно, но близките ни понякога усещат преди нас. На мен пък сега с втората бременност ми се случи нещо забавно. Няколко дни след овулацията и бебеправенето ми кацна един гълъб на главата отгоре. Аз си казах, че ще е за хубаво и имах предвид едни професионални начинания, а мъжът ми каза, че е за бебе. Споделих с няколко приятелки, като коментирах, че сигурно нещо положително в работата ще ми се случи, а те до една ми пожелаха да е бебе. Явно това беше пиленцето дето кацало на рамото. В моя случай, на главата. Споделям това за разведряване.

# 27
  • Мнения: 13
Милинка, Поли - ще се проявя като разумен човек и ще ви послушам Simple Smile   bouquet Утре след сутрешното фиаско ще рапортувам Simple Smile

# 28
  • Мнения: 800
Да се надяваме, че няма да е фиаско, а еуфория! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 13
Данооо   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт