Бременна или не

  • 2 867
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 241
Не знам, струва ми се трудно да не отчитат всички правилно.  Thinking
Пусни си един кръвен тест за най-сигурно Peace

# 46
  • Мнения: 3 242
Лилиум ,при такова закъснение няма как да не отчете бременост ако има такава. На мен по скоро ми се струва че просто ти закъснява. На всяка от нас ни се е случвало да и закъснява или пък да и избърза Simple Smile
Но ако искаш да си спокойна , наистина е най добре да си пуснеш един кръвен тест.

# 47
  • Мнения: 1 346
Момичета, и аз смятам като вас. А и не се усещам като бременна, както първия път. Просто ми е странно как може да ми закъснее толкова много и не ми се тръгва по доктори...

# 48
  • Мнения: 3 242
Хайде не се шашкай предварително Simple Smile На твое място бих изчакала още малко и едва тогава бих си помислила за доктори.
Кога бях по млада имах такива аномалии , когато ми закъсняваше или пък ми прескачаше цял цикъл , но с възраста вси4ко се намести  Mr. Green И държа да отбележа ,че никога не съм имала поликистозни яйчници , или какъвто и да било друг проблем Wink

# 49
  • Мнения: 22
Здравейте момичета.първо да Ви честитя красивия празник.Да сте обичани и щастливи!
И на мен ми закъсня 12 дена но днес ми зацапа и с една дума .. дойде ми.Здраве да е.Нов месец , нов късмет.Успех на останалите които НЕ чакат да им дойде!

Общи условия

Активация на акаунт