забременяването май ще се окаже проблем....

  • 2 221
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Можете в дните, когато си в овулация да го оставяш да мастурбира сам и да ти даде в стерилна чашка спермата си, която след това взимаш пак със стерилна спринцовка (без иглата) и поставяш във влагалището си  Peace


Извинявай, но си го представих....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Може да е идея ама на мен ми звучи като.... о не заболя ме корема от смях  hahaha Joy

А иначе към авторката, а мислила ли си за вариант фелацио като за начало и после продължение?  newsm78



не знам това за чашата и спринцовката майтап ли беше или тя така е забременяла и ми дава ценни съвети,не мисля да го пробвам Joy
а за тоя вариант не знам....аз мисля,че ще се успокоят нещата,но може и това да пробваме Simple Smile

В Проблемното едно момиче беше писало, че е забременяло по този начин. Нейният мъж също е имал проблеми с еякулацията. Не знам дали ще намеря поста, за да го цитирам.

Намерих го

Здравейте отново момичета, случайно преди време попаднах на този линк и статия, в която наред с другите инсеминации има и подробно описана вътревагиналната.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 670&Itemid=32
  Не е никак трудна за изпълнение, даже си мисля, че може да е от полза и в случаите, когато на мъжа или на жената не им е до секс. Все пак бебеправенето е хубаво да е през ден, а и ние не сме машини. А за повечето мъже мастурбацията не е голяма трудност. От предишните фоликуметрии знаех долу горе, кога ми е овуто, и направихме четири процедури през ден, като започнах от 14 ден, понеже съм с късна овулация. Манипулацията е много елементарна. Купих си от аптеката четири шишенца за урина и 4 спринцовки от 5 мл. за четирите дни, през които правихме тези опити. Мъжът дава материала в стерилния контейнер и пълни спринцовката. От мен се искаше да си излея съдържанието на спринцовката възможно на най-голяма дълбочина. След това полежавах по половин час. Иначе наистина спестихме пари - 50 стотинки бурканчето и 15 ст. спринцовката. Няма и 3 лева обща цена на 4-те манипулации. Реших да опиша подробно, защото като се рових в нета не намерих много информация от практикували този метод, да не кажа никаква и се надявам да е от полза и за други с подобен на нашия проблем.   bouquet

И след това
...................
    Иначе аз да се отчета. В крайна сметка оказа се, че може да се забременее с вътревагинална инсеминация. Аз съм доказателството. Смело мога да кажа това, защото днес резултатът ми от Тотал, бета ЧХГ е 750. ............


хммм...интересно,на мен ми се стори някаква подигравка,но явно и това е пробвано и щом е имало резултат,браво!

# 16
  • Мнения: 2 250
Момичета и аз имам проблеми сходни с тези на авторката,само че нашите опити продължават повече време  Confused Извинете ме,но мисля,че това което сте  описали,е странен начин за забременяване.На мен лично ще ми е странно един ден,ако забременея по този начин да си мисля,че детето ми е излезнало от спринцовка newsm78 а да не говоря,че мъжа ми ще ми се изсмее,ако го накарам да свърши в чашка  Laughing успех на авторката желая от все сърце  Hug

# 17
  • Мнения: 26
Момичета и аз имам проблеми сходни с тези на авторката,само че нашите опити продължават повече време  Confused Извинете ме,но мисля,че това което сте  описали,е странен начин за забременяване.На мен лично ще ми е странно един ден,ако забременея по този начин да си мисля,че детето ми е излезнало от спринцовка newsm78 а да не говоря,че мъжа ми ще ми се изсмее,ако го накарам да свърши в чашка  Laughing успех на авторката желая от все сърце  Hug

Остави това с чашката,смешно е Simple Smile аз вече спрях да говоря за бебета,овулации и подобни,не мога да спра да мисля за това,но не го споделям...разберете се,че вече спирате да мислите за това и да се притеснявате,просто правете любов,а ти пак си следи овулаията,но не го занимавай него с тия неща....при нас има ефект и няма проблем вече със свършването....дано да е станало,вече 3 дни ми закъснява,единия тест беше -,но аз избързах с него и днес ще направя пак тест,дано е +.....УСПЕХ!!!

# 18
  • Мнения: 26
Момичета и аз имам проблеми сходни с тези на авторката,само че нашите опити продължават повече време  Confused Извинете ме,но мисля,че това което сте  описали,е странен начин за забременяване.На мен лично ще ми е странно един ден,ако забременея по този начин да си мисля,че детето ми е излезнало от спринцовка newsm78 а да не говоря,че мъжа ми ще ми се изсмее,ако го накарам да свърши в чашка  Laughing успех на авторката желая от все сърце  Hug

Остави това с чашката,смешно е Simple Smile аз вече спрях да говоря за бебета,овулации и подобни,не мога да спра да мисля за това,но не го споделям...разберете се,че вече спирате да мислите за това и да се притеснявате,просто правете любов,а ти пак си следи овулаията,но не го занимавай него с тия неща....при нас има ефект и няма проблем вече със свършването....дано да е станало,вече 3 дни ми закъснява,единия тест беше -,но аз избързах с него и днес ще направя пак тест,дано е +.....УСПЕХ!!!


Сетих се за още нещо,което мисля,че може да оказва влияние....той първо ми прави френска и аз отделям много от онзи секрет Simple Smile и после прониква и то е много хлъзгаво и лесно влиза и излиза и тогава има логика да не му е хубаво и му спада и той тогава се притеснява и започва да мисли сега няма да свърша и накрая така и става,не успява,не може да се наслади,а си мисли за други неща....според мен има логика,не съм говорила с него за това,не знам дали наистина е така,но вече пропускаме френската и той по-лесно свършва:)Ние правехме секс по един и същ начин,любовна игра-започва по един и същ начин,знаеш кое след кое следва,пози едни и същи,все същата последователност...тъпичко,да,но така си беше:)сега малко по горещо си го направихме:)може и това да е помогнало.....дано и при вас стане!!!Успех:)

# 19
  • София
  • Мнения: 5 255


Калиопе, абе аз сефте чувам, че ако е влажно на мъжа не му в хубаво  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Повечето използват овлажнители и т.н. логиката ми се губи  Twisted Evil
Напротив, колкото е по-влажно там долу, толкова му е по-хубаво на мъжа  Crazy

# 20
  • Мнения: 26


Калиопе, абе аз сефте чувам, че ако е влажно на мъжа не му в хубаво  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Повечето използват овлажнители и т.н. логиката ми се губи  Twisted Evil
Напротив, колкото е по-влажно там долу, толкова му е по-хубаво на мъжа  Crazy


 Grinning напълно права си,като се замислих,иначе нямаше да има овлажнители Simple Smile ама все пак според мен ако е много не е толкоз хубаво...не знам....или аз прекалено се овлажнявам хихихи

# 21
  • Мнения: 4 954
При твърде много овлажняване няма "триене", т.е стимулацията е почти никаква и е по-трудно на мъжа да свърши. Естествено, че на никого не препоръчам да го прави "на сухо", но е добре, че сте махнали френските удоволствия. На тях може да се отдавате по всяко друго време. Калиопе, радвам се, че при теб нещата са се оправили. Да се похвалиш с положително тестче скоро!

# 22
  • Мнения: 2 250
calliope1135 стискаме палци да се похвалиш и да се преместиш в темата на бременните момичета  Peace А относно това да не ги занимаваме с ову и т.н. аз никога не съм го и занимавала,даже напоследък се хващам,че и аз не го мисля толкова

# 23
  • Мнения: 2 250
Момичета сетих се,че в една друга тема дамите бяха пуснали някаква статия,в която пишеше,че слюнката при орална любов увреждала плувците.За мен това е нелогично,но го споделям само като инфо  Peace

Общи условия

Активация на акаунт