С какво мажете бебето след баня?

  • 9 279
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 107
Първите 2 месеца - преварен зехтин, оттогава (и досега) зехтин само на гънките, а телцето с лосион.

# 16
  • Мнения: 1 410
Нивеа още от раждането и съм много доволна!

# 17
  • Мнения: 6 472
Първият месец само преварен зехтин. Сега ползвам масажно олио на Бюбхен с невен.

# 18
  • Мнения: 2 220
До сега с преварен зехтин, но като свърши започвам с Хидратиращо мляко за масаж на Клоран.

# 19
  • Мнения: 390
Първите няколко седмици по препоръка на педиатърката го мажех със зехтин, след това с тоалетно мляко Nivea, много съм доволна от него Grinning

# 20
  • Мнения: 1 613
До 5-6 месец мажех със зехтин. После с бебешко олио.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 356
От самото раждане с балсама на д-р Тайс.

# 22
  • Мнения: 384
Аз също до третия месец бях на преварен зехтин,после дойде лятото и я мажех с лосиона на Клоран,Себамед и Мустела.Но тая зима кожата й стана изключително суха-препоръчаха ми Интензивен крем бейби на Нивея и въобще вече съм само на Нивея.Убедих се,че не е желателна постоянната смяна на бебешката козметика,а доскоро си мислех,че слагат едно и също, а само аромата е друг.Чувала съм добри одзиви и за Пенатен

# 23
  • Мнения: 2 220
До сега с преварен зехтин, но като свърши започвам с Хидратиращо мляко за масаж на Клоран.

# 24
  • Мнения: 236
Ние ползваме  бебешко олио - Пенатен и Джонсън,а на сгъвките крем против подсичане на Пенатен. Предпазва нежната кожичка като не допуска никаква влага до нея

# 25
  • Варна
  • Мнения: 439
доесга с преварен зехтин, но съм си купила лосион на Себамед.

# 26
  • Мнения: 5 299
С нищо не мажа. ПОлзвам олио за вана Peace

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз съм от почитателите на свинската мас ( напълно сериозно ) и в началото мажех бебко с такава, но от домашното прасе, никога купена..........След това минах на зехтин и досега мажа под памперса със зехтин, студено пресован и не преварен

# 28
  • Мнения: 7 186
Бюбхен или зехтин. Peace

# 29
  • Мнения: 2 952
  Не го мажа...така ме посъветваха още в болницата и после на консултациите...кожата  си  диша и се изчиства.....слагам крем4е на лицето ...на   бузките...защото там му  е  суха кожата видимо.

Общи условия

Активация на акаунт