Бродирана красота - Гоблени 93

  • 83 371
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравей те дами! Търся номерата на конците на този гоблен .
http://www.solaria.online.bg/gobleni/gob/c67.htm
 Аз имам схемата и някакви номера , но са много странни например - 2800, 2643 .Всички започват с двойка отпред, със сигурност не са дмц , можете ли да помогнете.

Конците на "Солария" са Венус. Ето по тази табличка си ги обърни в ДМЦ  Peace
http://www.goblen.info/convert-dmc-venus.html

# 676
  • Мнения: 1
Добри, за мен сърцето може да се шие с меланж конец .
Утре имам ходене в големиО град и ще търся да си купя такива меланж конци, а това сърце не е лошо като идея!

Има много такива схеми в един френски сайт - бесплатни, а в осинка дори има отделната тема Peace

Оля, дай линк за тзи френски сайт  Praynig

http://club.osinka.ru/topic-87686?highlight=
ето тук в осинка има всички схеми - сайта не ти трябва - там дават само 1 или 2 схеми на деня да дръпнеш, а тука момичета за доста время надърпани вече Laughing

# 677
  • Мнения: 5
ДЕСИ МНОГО БЛАГОДАРЯ

# 678
  • Мнения: 124
lille kanin  Hug
Точно копче беше първият магазин, който проверих, като се нанесохме тук, и от там ме препратиха в един друг, всъщност той е същия от ГУМ, но се били преместили. Сега е зад ГУМ, уличката при паркинга. Но ще проверя на Тодор Александров, дано има. Иначе за другия, пак знам от chipolita, точно между германос и някоя от банките ( забравих коя ), продават се готови комплекти само, на Заря. Конците са им пъпетс, и вие само ги хулите, така че не посмях да взема. Иначе имаше хубави схеми.

Благодаря за помощта момичета  Hug
Това са магазините, а за този до реката и на мен ми бяха казали, а аз на теб казах, но и аз не го намерих. А, това с града на купоните ми хареса - вярно е, едно време като бях студентка и аз купонясвах и хич не съм търсила магазини за гоблени.  А този на тодор Александров е този до Германос или аз бъркам.

# 679
  • Мнения: 0
Момичета,имам молба...ако някой минава през Кауфланд и ги има тези лампи,нека ми вземе...все още не мога да излизам ....много да ходя,за да стигна дотам...Много ще съм благодарна..  Praynig
Отидох до кауфланд, но за съжаление ги няма, исках да ти взема. Съмнявам се дали въобще ги е имало. Никой не ми каза със сигурност въобще дали са ги продавали в нашия град.

# 680
  • Враца
  • Мнения: 871
Благодаря ти Жанка...  Heart Eyes ..Може и въобще да не са пускали наистина...съжалявам само , че  си загубила от времето..но имаш почерпка все пак..  Wink

# 681
  • Мнения: 54
И аз заявих две на приятелка, но тя каза, че и при нас ги нямали... Жалко, щеше да е добра покупка.

chipolita , На мен ми излиза Тодор Александров улицата на Мола, така че сигурно е грешка, и предполагам става въпрос за същото магазинче до Германос. Ти взимала ли си си от там? Казаха, че има само на Заря-София, а аз нямам никакви отзиви за тях...

# 682
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Дааа, явно е маркетингов трик. Никой никъде не ги е виждал, но са обявени. А като отидете там все ще купете нещо друго.  Grinning

# 683
  • Мнения: 228
Тази пума става хубава. Обаче ламето ми къса нервите, разшива се ... ужас е. Ето етапче:

Снимката е лоша, извинявам се!

# 684
  • Мнения: 4 474
Не се ядосвайте за лампите!Преди няколко месеца гледах подобни в амазон и отзивте бяха ,че не са особено икономични и бързо'' топят ''батериите а и са слабички като осветление.Имам в предвид за шиене.
Много ви се радвам и възхищавам на бързината ,с която шиете.Прекрасни неща!За съжаление няма с какво ново да се похваля. Embarassed

# 685
  • Мнения: 13
Едва ли е трик,по-скоро няма ограничения в бройките и свършват много бързо.Аз също знам че са много слаби и не вършат работа,само колкото да свети нещо лекичко.

# 686
  • Мнения: 22
Това са магазините, а за този до реката и на мен ми бяха казали, а аз на теб казах, но и аз не го намерих. А, това с града на купоните ми хареса - вярно е, едно време като бях студентка и аз купонясвах и хич не съм търсила магазини за гоблени.  А този на тодор Александров е този до Германос или аз бъркам.
Честно да си кажа аз живях там дооооста години, но не съм шила гоблени по това време   Mr. Green . Магазина на Тодор Александров е близо до Глобул, а това е улицата от ГУМ към Съдебната палата. Жалко е,че няма избор  Confused.
А иначе напредвам баааавно с гоблена, но нямам почти никакво свободно време,а и от вчера съм болна и само се гуша на дивана и хич не ми се шие  Embarassed Все пак ще покажа малък етап от който нищо не се разбира все още, но ще е утре,че сега няма да излезе нищо от снимката.
 Hug

# 687
  • Враца
  • Мнения: 871
lille kanin,желая ти бързо оздравяване..  Praynig
А относно тези прословути лампички,вече не ме е яд толкова ,ще си ги купим от другаде.Гледах в ибей ,но бяха много скъпи.Коментирахме наскоро.Забравила съм ,кой показа 2 вида една в лиляво..по-добра с 2 диода и една друга.Досега се рових в старите теми .но не можах да ги намеря.Ще дадете ли едно рамо с инфото..    Hug

# 688
  • Троян
  • Мнения: 141
В Троян има такива лампички в ТСМ магазин,но ми се струва ч еняма да вършат такава работа,предполагам ,че тези които са за гоблени са по силни,в 123 имаше и някой си беше купил преди време,и казваше че е доволна. Ето я  http://www.123stitch.com/cgi-perl/itemdetail.pl?item=MB-60432

# 689
  • Враца
  • Мнения: 871
Точно за тях питам... ама къде бяха..  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт