Tian de - козметика по китайски рецепти

  • 180 748
  • 751
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 21
Привет   bouquet
И аз си харесах доста неща  Blush и като пробвам ще споделя Simple Smile
Я да ви попитам как регистрирате някой под вас? Blush
Четох, четох и май нищо не намерих.

# 181
  • Мнения: 3
влизаш си в онлайн офиса и от там или директно на регистрация и си попълваш номера за спонсор

# 182
  • Мнения: 5
здравейте
искам да попитам кои продукти да взема за акне - те са няколко продукта,ако някой е ползвал от тях моля да сподели-прочетох положителни отзиви за тези продукти, но не знам кои да взема. newsm78

# 183
  • Мнения: 21
влизаш си в онлайн офиса и от там или директно на регистрация и си попълваш номера за спонсор
Благодаря  newsm51

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 967
здравейте
искам да попитам кои продукти да взема за акне - те са няколко продукта,ако някой е ползвал от тях моля да сподели-прочетох положителни отзиви за тези продукти, но не знам кои да взема. newsm78

Само не взимай маската против акне.
На мен от нея ми излязоха още повече пъпки.

# 185
  • Мнения: 910
От два дни и аз съм в схемата, все още не съм получила каталог. Засега само ще чета Hug

# 186
  • Мнения: 318
Здравейте момичета и от мен ! Аз съм с Тиан Де от началото на август, лека полека си набавям някои от продуктите и от всичко съм много доволна.
Винаги съм имала много проблеми с кожата на ръцете - екземи, рани ,пукнатини до кръв почти, дланите ми като на строител - като шкурка... а и болеше много, много... С пилинга, солта и крема вече ми е много по-добре .
Друго впечатление мога да споделя от масажното масло - освен за всичко останало помага и при херпес ( съжалявам,ако повтарям мнение , нямах възможност да изчета всички страници назад)
Разбрах също,че профилактичния крем със змийска мас помага и срещу хемороиди, освен другите му показания - дала съм го на един колега да го пробва и като каже дали е доволен ще споделя.
УиУи  - каталози в момента няма по офисите- чакат ги навсякъде като топъл хляб.
zeleni - на една от последните срещи обърнаха специално внимание на шампоана против оплешивяване и против побеляване. Казаха ,че при тях се слага първо маската на леко влажна коса, стоиш колко стоиш ( 30 / 40 минути, може и повече ) и след това изплакваш със шампоана. Имай предвид,че първоначално е възможно косопада да се учили - не се плаши, това е временно, един вид " изгонване" на болната и слаба коса. Същия ефект има и с пърхута - отначало по-силно го има, после вече спира.
За шампонана с джинжифил - регулира кръвното налягане , незнам по какъв начин, но така трвърдят Simple Smile
boll - да, можеш по своя номер да поръчваш от складовете в България. При първа покупка е нужно да посочиш и номера на своя спонсор, после вече само твоя номер казваш .
Поздрави, Лили   bouquet

# 187
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Момичета,
майка ми стана представител и ми взе избелващата паста за зъби (заради големите хвалби), НО от както я ползвам ме болят зъбите, а това не ми се е случвало до сега от никоя паста.
Какъв е вашият опит с тази паста ?

# 188
  • Мнения: 253
Аз използвам гел за зъби с калций и съм много доволна, мисля, че и зъбите ми станаха по-бели! Половинката също го ползва, но на него му мирише на трева, защото си е натурален продукт, а той иска да усеща ментол.
За избелващата паста знам, че се ползва веднъж седмично. Ти колко пъти я използваш седмично?

# 189
  • Мнения: 2 677
Никоя избелваща паста НЕ ТРЯБВА да се ползва ежедневно  Naughty

# 190
  • Мнения: 318
Здравейте отново,
Избелващата паста за зъби се ползва веднъж седмично , останалите два вида са за ежедневна употреба - без значение коя сутрин и коя вечер. Аз си взех калция преди два дни и все още нямам впечатление, което да споделя. На мен също не ми е много ментова, аз харесвам по-силни ментови пасти, но предполагам,че ще свикна .
Пастата с бамбук има противовъзпалително действие, спира кървенето на венците, а тази с калция има лек болкоуспокояващ , както и лек избелващ ефект. Така също укрепва и заздравява зъбите. И двете пасти стават и за деца . Често по презентацийте правят демонстраций как известни марки пасти за зъби, включително и детски нараняват и и почти разяждат листовете от каталога, а "нашите" пасти, понеже са изцяло натурални - не.
Последния път имах поръчка за дамски превръзки , попитах момчето в офиса кой вид са по-подходяши за цистит и той без колебание ми подаде една- единствена превръзка, ежедневна, и както твърди той решава проблема с цистита.... купих я за колежката си,заедно с другия вид, който тя искаше и сега с нетърпение чакам отзиви. Тази превръзка е нова за нашия пазар, дистрибуторската й цена е 2.90 лв.
Една друга моя колежка си взе чая с Ортилия , позлва го с комбинация с превръзки, от нея също чакам коментар Simple Smile
Аз си взех от превръзките Енергия на тревите - ползвах два- три дни и усещането ми е доста странно, парещо , ментово .. Все още не съм си използвала теста, който е в опаковката - индикатор за проблем . Той се ползва рано сутрин, веднага след ставане от сън - поставя се във влагалището, стои така 2-3 минути и после е гледа какъв е цветът му . Според това нещо или всичко е наред, или бягай на лекар . Тези тестове ги има само в Енергия на тревите, които са с 49 билки.
Сега се сещам за друг отзив, който съм чула - за кристалния дезодорант - освен че премахва неприятните миризми - помага и при херпес, леко възпалено  гърло, венци, леко изгоряло  , успокоява нахапано от комари. Една жена дори каза,че гаргара с вода от кристала  3 дни по три пъти на ден е излекувала гнойна ангина на дъщеря й .

За получаването на парите от структурата - за месец август имам малко над 60 лични и близо 170 структурни точки - за тях получих 5.50 лв. , това ми е първата комисионна. Получих ги от моя по-висшестояща спонсорка, която раздава комисионните на нейните дистрибурори, а те- на тези под тях . Честно казано очаквах малко по- висока сума , но се надявам,че с бъдещето това ще се промени. Незнам колко оборот трябва да правя аз и структурата ми, за да достигна 200 - 300 лв на месец.

Последна редакция: нд, 21 окт 2012, 00:20 от lili_sf

# 191
  • Мнения: 651
Днес моята козметичка ми обясняваше за някаква руска козметична марка, продуктите на които се правят в Китай, те първа навлизала и в България и се разпространява чрез дистрибутори /нещо като мрежов маркетинг май, не разбрах добре/  Laughing Името и е Тiande
http://tiande.ru/  това им е официалния сайт.
Стана ми интересно защото тя ми разказа за някакви дамски превръзки с екстракти от билки, които имали лечебен ефект, дали е възможно това?  newsm78
Ако някой знае нещо и има информация за цени и т.н. моля да сподели  Hug

Аз съм дистрибутор на тази фирма.Ползвала съм доста неща + превръзките.Много са добри има различни видове и са хубави.Каталозите им са едногодишни.

# 192
  • Мнения: 318
За мен Тиан Де е една сериозна възможност и честно казано доста съм се пленила по идеята ( в началото бях доста скептична) , затова искам колкото може повече хора да имат достъпна и надеждна информация , а както всички знаем информацията е богатство :- )

Днес моята зълва сподели,че едва от едно ползване на превръзките цикълът й е минал по-безболезнено и по-леко. Както тя каза- не усещам,че нося превръзка - толкова мека и удобна е тя .
И ще завърша с една фраза на мъж, който беше на последната презентация за пръв път . Направиха му спа терапията ( пилинг, сол и крем за ръце ) и на въпроса на водещата как се чувства той отговори - абе чак ми идва да си посегна   Joy !!!
Радвам,че че попаднах на темата и се надявам тя да бъде полезна за всички ,които позлват продуктите на Тиан Де !
Лека нощ и успешна нова седмица ви пожелавам  Hug

Последна редакция: пн, 22 окт 2012, 09:16 от bubanka

# 193
  • Мнения: 35 968
В темата твърде често се налага да трия лични данни на дистрибутори, покани за информация и включване в структури на различни потребители. Старая се да запазвам полезната информация и да трия от постовете само забранената във форума. Напомням, че можете да бъдете санкционирани за постове, които съдържат информация, която не е допустима и предупреждавам, че вече ще трия целия пост, а не просто ще го редактирам, без значение колко полезна и важна за другите информация се съдържа в него.

# 194
  • Мнения: 318
Съжалявам .. исках само да помогна и да съм полезна на останалите момичета . Нямах представа,че правя нещо нередно и забранено...

Общи условия

Активация на акаунт