90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 176

  • 42 812
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
И от мен много минуси Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 517
Момичета Моля Hug
Ника страхотни резултати. Я даФай снимкитеееееееееееееее Crossing Arms Whistling Blush
Писето браво и на теб, чудесна си. Peace
Нана вече Ш'е ти викам Баба котушка Laughing Това меню май ти стана любимо а Crazy
Аз днес съм на белтъчини.
з- ябълка
0- за жалост беше в 14:40 че в толкова се прибрах от упражнения- тиквички, малко гъби сирене и зелева салата
в- късна, сигурно към 19- същото, а и хапка кашкавал, че искам да го пробвам Mr. Green

# 17
  • Мнения: 980
Оооо нова тема..супер ! Тинки   bouquet !

Момичета да споделя нещо.  Tired
От както съм на диета имам следните неприятности. Сутрин ям си ябълките, после кафето, тоалетна, всичко по график. Може първо тоалетна и после ябълки, но графика си е график.

И всичко до обяда е о.к. Но около час след обяда, независимо какво съм яла, белтъчини, постни варива, въглехидрати корема почва да ме върти, издувам се, пукат ми червата чак, а не винаги нещо се случва в тоалетната. Също като в рекламата на Еспумизан съм, издута до пръсване, а хапчето не винаги помага. Вечерта нямам такива симптоми, но всеки ден след обяда, постоянно. Защо така..не мога да си обесня, в никой случай не преяждам, храната е разнообразна всеки ден.
На някой друг да му се случва нещо подобно ?

Благодаря предварително за отговорите !   bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 618
 newsm68 Примък

# 19
  • Благоевград
  • Мнения: 24
Катнис, би могло да е от ябълките...

Нямаш ли друг плод, с който да замениш сутрешния?

# 20
  • Мнения: 5 138
Благодаря за темата   bouquet
Днес плодов успешен, за вечеря салата, маруля с домат и краставица.
Може ли да добавя сусам или ленено семе към салатата?

Нормално е да се изписва темата бързо иде пролет и народа иска да слабее, успех на всички  Laughing

Преди като започнах режима умирах от глад явно защото кърмех , а сега ми се струва песен този начин на хранене, но в офиса като ми надонесат едни почерпки и тем подобни или една торба с тестени незнам как ще устисквам, предупредих да не го правят и разчитам на телешкия си инат  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Ето ме и мен.  Laughing
Бабе, ако мъжо е почивка идвам на срещата винаги.  Grinning Иначе няма на кой да оставя наследниците.  Mr. Green

Тинки, снимки на 105 кг., по разбираеми причини, почти нямам.  Mr. Green Като приключа до край, ще се снимам в сегашния си вид, и все ще изровя нещо от "преди".


Преди като започнах режима умирах от глад явно защото кърмех , а сега ми се струва песен този начин на хранене, но в офиса като ми надонесат едни почерпки и тем подобни или една торба с тестени незнам как ще устисквам, предупредих да не го правят и разчитам на телешкия си инат  Mr. Green
Ще ти кажа аз как се справям с тия моменти  Laughing нищо не отказвам - прибирам и нося вкъщи.  Laughing хем домашните щастливи, хем носещия доволен, хем аз режимна.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 12 554
Ето ме и мен.  Laughing
Бабе, ако мъжо е почивка идвам на срещата винаги.  Grinning Иначе няма на кой да оставя наследниците.  Mr. Green

Тинки, снимки на 105 кг., по разбираеми причини, почти нямам.  Mr. Green Като приключа до край, ще се снимам в сегашния си вид, и все ще изровя нещо от "преди".

Организирай мъжО да е почивка!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 30
ВЪГЛЕХИДРАТЕН СЪМ...
Закуска - 2 портокала
Обяд - 300 гр. червено цвекло - салата (овкусено е) и 50-60 гр солетки
Вечеря - 150 чеврево цвекло и биксвити Ревю - от тези с овесените ядки. Постни са, а аз постя...

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
Организирай мъжО да е почивка!
А дано, ама не знам дали си е видял графика въобще. като знам, ще пиша.  Grinning

mi6le2011, обяд само от цвекло не е режимен за този ден.  Peace

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 30
mi6le2011, обяд само от цвекло не е режимен за този ден.  Peace
[/quote]

МЕРСИ, МЕРСИ... поправих се, защото ги изядох и солетките Wink просто забравих да ги напиша Wink

# 26
  • Мнения: 68
Катнис и аз съм с подобен проблем, но аз от сутринта съм така, а вече наближавам втори плодов, организма трябва да е свикнал на режима. Засега го отдавам на цитрусите, които в последно време хапвам, ще мина пак на ябълки пък да видим...

# 27
  • Мнения: 1 488
 Hug

Днес- плодове. Печа си ябълки сега.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Оп и аз в новата тема.
Тинки, благодарности!   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 794
Тинки Hug
Аз привършвам плодовия и психически се приготвям за плуването утре help Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт