Жената Лъв 62-а тема

  • 28 466
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 336
Опа и аз тук, рано пиле - рано пее  Hug

Камче ще ти пусна нещо на ЛС, че вчера не си пусна скайпа  Peace Иначе стис, стис, стис  Peace

Вени, Фрапенце,
лек ден и приятна работа  Grinning

Кипре, не съм забелязала, че стоиш много в нета  newsm78 или поне във форума де  Simple Smile

Пол, нищо не казваш как сте? Що сте?

Тази сутрин тук е навалица  Crazy

# 31
  • Мнения: 1 156
Мърмяуууу
Да се примъкна и аз.
Сутрин не ми остава време за нет, между закуска, куче и грим.. Но като се изнесе народа от офиса , мога да хвърля едно оче. 
 Ками, стискма ти палци и ти пращам положителна енергия.
Както и на всички останали  котаранки.Котето в кошчето  много ме накефи.

Лек и спорен ден на всички

# 32
  • Мнения: 38
Лапа и от мен котарани. Хич не ми е работно днес, като гледам как се сипе снега, ми се ще да съм някъде на топло и по възможност без средства за комуникация, ама не би. Спорен ден на всички  Hug

# 33
  • Мнения: 1 701
Ками, стис!
И тук да се похваля (аз май днес, като спамър, само обикалям темите и се хваля) та след едноседмични тренировки, бягане и правилно хранене, мога да се похваля със 9см. по-малка талия, 2см. ханш и 1 см. бедро! Фук! Wink
Пламен днес беше на контролен преглед и се оказа, че пустата температура, която ЛЛ ни караше да потдържаме, наистина му е преборила грипа и минахме без антибиотик! Simple Smile
Довечера ще правим мартеници с Пламен. Той не е правил, но на мен това са ми любими спомени от детството и така се вълнувам! ...

===
Ужасно ми липсва вече Борисчето!   Cry

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
 Hug

# 35
  • Мнения: 2 274
Уиш, като каза мартеници - ние с дреб правихме мартеници последните дни. Той е болен и не е на ДГ, та се чудя какви занимания да му измисля. Повече ми пречеше, но постепено ще се научи. Най-сложни ми бяха Пижо и Пенда. Ще снимам и ще кача снимки във Фейса. Сега съм решила да го накарам да направи и картички за учителките за 8-ми март. Аз ще изрежа картона, а той ще ги нарисува  Mr. Green. Надявам се до 8-ми да се е оправил и да е на ДГ, че иначе ми е малко трудно да уча, а и на фитнес не мога да ходя. В тоя ред на мисли, Уиш, как постигна тези резултати само за седмица? Всеки ден ли ходиш и по колко време прекарваш на пътеката? Днес карах 50 мин. велоергометър в къщи. А какво имаш предвид под правилно хранене? Аз напоследък се опитвам да откажа хляба, хрупам моркови като се почувствам гладна, пия чай или вода, но пусто съм 58 кила, а мерките ми са незавидни за моя 1,60 ръст  Tired.
Хайде, лека вечер!   bouquet

# 36
  • Мнения: 11 336
О, Уиш направо ти завидях и то не благородно Mr. Green Ще почваш ли 90-дневната?

Рени, и на мен П и П най са ми трудни, пък уж нищо кой знае какво. newsm78 Все ми стават едни склеротични....

Спрях да правя мартеници от както децата не са на ДГ. Там искаха, за да се участва в благотворителен пазар. Мишо, иска да го водя в ДГ да купувам от там мартеници, че били много хубави, но все минаваме около ДГ по обяд, когато е заключена и децата спят.

# 37
  • Мнения: 699
Привет  Hug

Аз се чудя от къде да започна.

Теди, мерси за темата   bouquet

Уиш, браво на детето, преборило се е, бързо да се оправя и да си прибирате дребосъчето.

Кам, стисках палци цял ден, надявам се всичко е наред вече.

Добре дошли на новите лъвички  Hug

Аз май нямам с какво да се похваля, ама пък за сметка на това ще се оплаквам. Колата ми умря, както си карах, така изгасна и не пожела да запали повече  ooooh! разбира се, мъжа ми е в командировка, цели 3 дни и то чак в Карнобат. За мой късмет едно от момчетата в отдела ми е съсед и е с кола, та ме дръпна до паркинга и утре ще ходя с него на работа. Най-гадното е, че на кумата дъщеричката днес я оперираха, цяло лято куца детето и го боли коляното. Гледаха я лекари - ортопеди. И нищо. И сега се оказва, че е с болест на Пертес и едната и тазобедрена става е некрозирала. Не са попаднали на правилния лекар на време и сега вече последствията ще са тежки за съжаление. Чакат я 18 месеца възстановяване и патерици, а в петък е рожденичка и става на цели 7 г. Толкова много я обичам и така тежко го преживях, че 2 нощи не съм спала. Нямам идея как издържа майка ѝ. Днес операцията е минала успешно, сега ще ѝ стискам палци да се възстанови напълно.

Ооооооо всъщност има с какво да се похваля. Утре съм канена на парти в един пиано бар. Поканата важи за 2 ма и ще взема мъжлето.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Привет и от мен!
Ками, дано денят ти е бил успешен!
Хаясче, много съжалаявам за колата, и още повече за дететнце. Дано след днешата успешна операция дадат добри прогнози за лечението! Praynig

Аз ви чета, но нямам кеф да пиша. Подложена съм на "тормоз" от страна на господин 3-годишния принц и съм на път да изкукам тотално. От 3 дни само се тръшка и реве за всичко и от всички и е направо непоносим. Днес на обяд отказа да обядва, а аз отказах да му дам десерт. Разплака се и е ревал от 1 до 4 часа с кратки прекъсвания, след което заспа, събуди се и пак "запя". Ще го изхвърля накрая. Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 6 210
Джуджи, много ми стана мъчно, като прочетох за детенцето! Дано се възстанови и оздравее милото момиченце  Hug!
Ками, кажи стискането на палци даде ли ефект?
Уиш, браво на теб!
Много съм уморена днес. Бях на работа, на маникюр, прибрах децата от у-ще, учих малко с Марти и почнах да готвя, а после го закарах на тренировки и пак ходих до офиса. Прибрахме се, досготвих вечерята и сега сядам  Crazy. Бях свикнала по-лежерно да си прекарвам дните  Blush и днешното тичане ми дойде нанагорно.

# 40
  • Мнения: 11 336
Хая, дано се оправи детенцето  Praynig Hug

Вени, така ще е още малко и ще видиш , че дойде време когато ще свикнеш.  Peace

Тони, предлагам следното: дай му да подържи едно сурово яйце, след това го счупи в една чаша с вода. После изхвърли водата е тоалетната. Няма да му навреди. Може да е урочасан.

Тук валя малко сняг  ooooh!

# 41
  • София
  • Мнения: 6 210
Пък тук валя почти цял ден, Рейчо, дано да е за последно тази година, че ми писнА  Crazy!
Тони, това е "онзи" период, в който рИвЪт и не знаят за к`во  ooooh!.

# 42
  • Мнения: 668
Мерси, че ми стискахте палци. Hug Всичко мина добре.  Peace
Скрит текст:
Вуйчо ми почина снощи, но то беше супер сложно. Караха го тук в моргата за аутопсия, трябваше да го транспортираме обратно, на 30км. от Бургас. Беше си загубил личната карта и изобщо беше ..... Важното е че всичко мина добре. 

# 43
  • Мнения: 668
Ех, Хаясче, много неприятно това с детенцето. Дано всичко от тук нататък е наред.  Praynig
Уиш, браво на теб. Изобщо не ме бива за никакъв спорт.  Naughty Пак съм на диета.  Crazy
Тони, мойто е така от половин година.  Crazy
Реа  Hug
Иначе сколасах и аз мартеници да направя.  ooooh!

# 44
  • Мнения: 11 336
КамчеFlowers Rose Flowers Rose

Каква диета започна?

Общи условия

Активация на акаунт