Ясновидци (врачки) - 9 тема

  • 163 487
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Офф, абе я си намерете мъже! Ааа, забравих, че болшинството от вас нямат, иначе нямаше да го има този форум.  Grinning Grinning Grinning Grinning

# 46
  • Мнения: 3
Запис
Избирам си ясновидец пред астролог, по-интересно ми е какво ще каже човек с необикновена дарба и ирационални методи.

# 47
  • Мнения: 0

Ами тогава не виждам смисъл те да са в този форум, след като са наясно със всичко!  И по твоята логика да вземем да посетим и тези които ги дават в "Господари на ефира" - те също не са виновни, че лъжат, нали.
[/quote]

Ами доколкото съм чела, някои са ги посещавали. Не е луд този, който яде баницата, нали така. А, относно Сара и Ани 27, който все пак НЕ Е Ани, колкото й да си мислят параноиците, да наясно са за разликите между ясновидец и астролог, а са във форума за да черпят информация, както всички нас, но са достатъчно умни, за да не влизат в безмислена полемика, която нарочно някои от вас я предизвикват Peace.

# 48
  • Мнения: 169
незнам какво да мисля Shocked newsm78
някои доволен ли е от леля Искра
Ами по добре не мисли!
Нали сама казваш,че нищо не ти е познала от настоящето, как ще ти познае за бъдещето!
И един приятелски съвет:не поемай по нашия път,докато е време,спри!
Започнеш ли тая не ми позна,ама чакай сега другата,че много я хвалят  и т.н до безкрай.
По лошо е от наркотик,така казват.
Ето един пример само за величаната в предната тема Себа,
Отиват хората със снимка на момичето и питат дали е бременна,защото имат повече от неопровержими доказателства.Жената казва,не,няма такова нещо,слушай аз какво ти казвам и все в тоя ред на мисли.
Е,да,ама не! Скоро ще има нани,нани гуш!
За какво говорим!

# 49
  • Мнения: 0
Цитат:
Ами доколкото съм чела, някои са ги посещавали. Не е луд този, който яде баницата, нали така. А, относно Сара и Ани 27, който все пак НЕ Е Ани, колкото й да си мислят параноиците, да наясно са за разликите между ясновидец и астролог, а са във форума за да черпят информация, както всички нас, но са достатъчно умни, за да не влизат в безмислена полемика, която нарочно някои от вас я предизвикват Peace.
[/quote]

  ДО   ili_na



Ами първо, тези които не са доволни от Ани, не виждам да са обидили никой от форума, или да се държат снизходително или пък да дават съвети, другите да си намерят мъже! Така че относно полемиката си правете забележката на вас, хората с голямото Его.

# 50
  • Мнения: 0

Ами първо, тези които не са доволни от Ани, не виждам да са обидили никой от форума, или да се държат снизходително или пък да дават съвети, другите да си намерят мъже! Така че относно полемиката си правете забележката на вас, хората с голямото Его.




[/quote]

Голямото его го показаха тези, които не зачитат чуждото мнение, а налагат своето собствено и дават квалификации. Да, и няма да видиш някой да обиди друг, по простата причина, че ще бъде санкциониран от администратор за това, но по-голяма обида от незачитането на мнението няма тук. А не виждам нищо лошо в това, някоя дама да си намери мъж, така ще се занимава с по-приятни неща, отколкото да напада останалите от форума. А, кой го е приел лично, то си пролича, така че ти не ми говори за голямо его. Grinning

# 51
  • Мнения: 0
Здравейте,
бях се отказала да споделям във форума, защото всеки път когато си позволявах да давам мнение относно Ани /различно от хвалебствия/, бивах линчувана от Sara0408 и още няколко нейни яростни защитнички. Всъщност, не мога да си обясня след като сте толкова доволни от Ани, какво още търсите във форума след като в нейно лице вече сте намерили правилния астролог, или ясновидец.

# 52
  • Мнения: 0
ili_na , Candygirl

 Peace
Благодаря ви !

  bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 4 344
А къде е девойката,която ни я представи Ани,за да сподели дали и след 2-ят ден,хороскопа й продължава да работи?
  bouquet

# 54
  • Мнения: 0
 от ili_na
Голямото его го показаха тези, които не зачитат чуждото мнение, а налагат своето собствено и дават квалификации. Да, и няма да видиш някой да обиди друг, по простата причина, че ще бъде санкциониран от администратор за това, но по-голяма обида от незачитането на мнението няма тук. А не виждам нищо лошо в това, някоя дама да си намери мъж, така ще се занимава с по-приятни неща, отколкото да напада останалите от форума. А, кой го е приел лично, то си пролича, така че ти не ми говори за голямо его. Grinning
[/quote]

 ДО  ili_na

Виждам, че те направих, щастлива, за което се радвам, явно си от хората които злорадстват , затова даваш съвети кой какво да си намери. Ами обещавам ти че ще продължа да те правя щастлива и да ти кажа че нямам още деца а съм на 37 години, та очаквам съвета ти !!!!!!!

# 55
  • Мнения: 200
Абе вие за съд ли се имате да разобличавате еди кой си. Искали сте да си дадете парите, дали сте ги някой да ви е изнудвал да ходити при еди кой си или въпросният да ви е натискал за още пари, та да твърдите, че сте измамени?! Не ви е познал, еми хубаво имате свободата да отидете при следващия. Никога не е късно човек да стане за резил, а очевидно вие това сте постигнали.

Подкрепям Ани 27 и Сара, защото от всички единствено те разбират за какво става дума и си имат достатъчно работа, за да не се занимават с глупости.



Съвсем на БГ праворадавателна система заприлича тук-обективността е завряна в канализацията!
Аз лично от никой не си искам парите!Тези хора са си ги взели-да ,нелегално е,не плащат данъци върху тях и т.н.нерегламентирани доходи са,но това изобщо не ме интересува в случая.Единственото,което ме вълнува е в каква степен казаните от тях неща впоследствие се сбъдват реално в живота ми.

Безобразие е да се скача срещу хората, които споделят,че прогнозите на Ани не са се сбъднали!
Какво е това тежко безумие?!
Който е доволен-идва, изпада във възторг-това досега се е случвало неведнъж и по традиция ,доста често във времевия диапазон от 15 мин след като е приключил разговора с Ани и съобщава, че тя е невероятна.Следват ръкопляскания и доволство.

Обаче!!!!Който не е доволен и то ЗАЩОТО прогнозите й не се сбъдват,идва и го казва,СЛЕД като са минали сроковете й,които тя с цялата точност на астрологията,пренасрочва,както в някои магазини сменят етикетите с датата на годност на изветрелите храни,че да продължат да се пробутват на населението и какво става-аууу,как смееш да споделиш,че прогнозите на Ани не са се сбъднали?!
Потрес!

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 13:04 от ryannn

# 56
  • Мнения: 200
А къде е девойката,която ни я представи Ани,за да сподели дали и след 2-ят ден,хороскопа й продължава да работи?
  bouquet
Мдам,аз вече писах,че въпросната девойка премина като много бърз транзит през форума,точно за един ден миналата есен,съвсем преди 5 мин регистрирана,съобщи,че има една жена от Пловдив,която "много ми позна"- магическа фраза имаща поразяваща сила тук,както знаем,раздаде телефона на Ани и изчезна моментално.
Чудесно свършена работа в стил "Големият Удар"!

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 13:08 от ryannn

# 57
  • Мнения: 61
Девойки, не се карайте Hug Hug Hug

Навремето с една приятелка ходехме доста често при една гледачка. На мен ми познаваше абсолютно всичко, почти дословно ми казваше /предварително/ какво ще каже той. И наистина ставаше така. Въпреки това и тази гледачка направи груба грешка, но това не ме отказа от нея.
В същото време на приятелката ми не познаваше нищо. От своя страна момичето имаше излишни пари за харчене и си запълваше времето.

Та исках да кажа, че всеки си намира подходящата гледачка, така както всичко останало.
Не е нужно, а и няма как да стане всеки да познава на всеки всичко винаги.

# 58
  • Мнения: 0


 ДО  ili_na

Виждам, че те направих, щастлива, за което се радвам, явно си от хората които злорадстват , затова даваш съвети кой какво да си намери. Ами обещавам ти че ще продължа да те правя щастлива и да ти кажа че нямам още деца а съм на 37 години, та очаквам съвета ти !!!!!!!
[/quote]

Да, въпреки всичко, което съм преживяла съм щастлива и се радвам и на малкото, което имам. Аз пък съм на 30 и имам 4 спонтанни аборта. Пожелавам ти от цялото си сърце да имаш най-прекрасното детенце и то толкова много да те радва, че да ти се прииска да крещиш с цяло гърло, че си най-щастливата жена на света!!!  bouquet

# 59
  • Мнения: 200
Девойки, не се карайте Hug Hug Hug

Навремето с една приятелка ходехме доста често при една гледачка. На мен ми познаваше абсолютно всичко, почти дословно ми казваше /предварително/ какво ще каже той. И наистина ставаше така. Въпреки това и тази гледачка направи груба грешка, но това не ме отказа от нея.
В същото време на приятелката ми не познаваше нищо. От своя страна момичето имаше излишни пари за харчене и си запълваше времето.

Та исках да кажа, че всеки си намира подходящата гледачка, така както всичко останало.
Не е нужно, а и няма как да стане всеки да познава на всеки всичко винаги.



=================================================================


Shani:),преди да ти се скарат,че не разбираш, че Ани,дори ,когато  гледа на таро,не е ясновидка/гледачка  , а прецизен астролог:)  нека уточним, че наистина  всеки има право на избор,а за да може да вземе  ,доколкото е възможно информирано решение;информацията трябва да може да се споделя свободно и да се публикуват мнения, както на клиенти на Ани,при които прогнозите й  са се сбъднали във времето, както и  на такива, при които цялата работа си е останала в режим "дрън, дрън".

Много хора тук са ми казвали,че казаното им от  Ани  никога  не е  оживяло в реалността и е имало нулева прогностична стойност,което се  е доказало  във времето,но не смеят да го напишат във форума , понеже почват  да им се карат.

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 13:31 от ryannn

Общи условия

Активация на акаунт