Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 5

  • 49 573
  • 723
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 323
Веселина_с_п  Grinning /извинявай, че не сменям на лат./ МОже да пробваш теменуженото почистващо гел мляко /но ако много ти хареса докрая на каталога си вземи още, че няма да го пускат скоро пак/ код 22213 или на стр 87 Оптималс - 14700 млякото. А защо не измиващ продукт? Примерно пак на същата страница 14698 Оптималс бялата серия - почистваща пяна /излиза от шишенцето не на пяна. Има и други измиващи, ако ти допада да не е мляко пиши да разровя още подходящи

# 76
  • Мнения: 4 428
Аз я ползвам и пяната на Оптималс, но вечер преди лягане  Wink Исках нещо, с което да си махам грима след работа. Вечер преди крема, си измивам лицето с пяната и минавам с тоник  Peace Вече си купих едно мляко на Нивеа за смесена кожа. Ще го видим. Последните серии ми допадат.

# 77
  • Мнения: 2 323
Като се разпъпи да не плачеш за Теменужката  Mr. Green Много е божествено, но кожата ми харесва измиване и млеката са ми недостатъчни. Като мина някоя година още може би  Mr. Green

# 78
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Много спешно ми трябва консултант от Добрич. Ако има такъв в темата, моля да ми пише  Hug

Кога е последната поръчка от текущия каталог?  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 7
Каталогът е до 18.03.

# 80
  • Мнения: 54
Здравейте дами, мога ли през сайта на Орифлейм да разглеждам следващ каталог, да уточня че от 1 месец съм консултант и сега навлизам, или от някъде другаде мога да го разглеждам? Благодаря ви предварително  Hug

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Здравейте дами, мога ли през сайта на Орифлейм да разглеждам следващ каталог, да уточня че от 1 месец съм консултант и сега навлизам, или от някъде другаде мога да го разглеждам? Благодаря ви предварително  Hug

http://bg.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml

# 82
  • Мнения: 54
Благодаря ти за бързия отговор, но какви са стъпките за виждане на всеки следващ през сайта - къде и какво трябва да активирам?

# 83
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 522
В началото на темата има активен линк:Следващ каталог Wink Там винаги е връзка към следващият каталог Simple Smile

# 84
  • Мнения: 3 675
Много съм доволна от червилото Липмания и като цвят и като покривност.

# 85
  • Мнения: 21
Аз си взех балсамчета за устни "СПА терапия" четох добри отзиви, но ми се струва че попива много бързо...

# 86
  • Мнения: 54
От каталог 4 мога ли да направя заявка утре или днес е крайния срок? Работят ли утре?

# 87
  • Мнения: 2 727
Mожеш да поръчваш от каталог 4, онлайн до 20 часа на 18.03  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 2 838
Балсама за устни на Спа терапия наистина  е много хубав,попива в устните и ги овлажнява достатъчно,а и не са напукани вече Simple Smile На мен ми дойде като подарък с програмата за новорегистрирани,заедно с една отвратителна спирала Simple Smile

# 89
  • Мнения: 812
Черния каял молив за очи не ми хареса,размазва се гадно,отбелязва се и на горния клепач  Peace

Общи условия

Активация на акаунт