В очакване на принцопада :) - Клюки - 32

  • 24 014
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 213
Аиша, а това в кой град? Където си сега, предполагам? И се отказа да се местиш при родителите си?

# 706
  • Мнения: 1 674
Естествено че ти прощавам  smile3525  Hug
Няма да мога да видя снимките, ама съм много любопитна та ще те търся да знаиш  Heart Eyes

Охх че съм забравана ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАМИ И ДАМИ!!!!:)))
ДА СТЕ МНОГО ОБИЧАНИ И ТЪРСЕНИ !!!

Последна редакция: чт, 08 мар 2012, 11:20 от BIBI 1

# 707
  • София
  • Мнения: 1 124
 Hug


и един поздрав http://www.youtube.com/watch?v=JkxOONpkil4

Пожелавам Ви да сте винаги много обичани, не само днес, но и всеки ден, 365 дни в годината (366 в тази  Wink). Вярно, че показахме че именно ние сме силния пол на планетата, но нека все пак винаги да си останем нежната част от вселената.

http://vbox7.com/play:ad1ae758 - Chris DeBurgh - Lady In Red

# 708
  • Мнения: 194
Кам,останах си в Тьрново,понеже не ми се мести в друг град.На едната работа заплатата е 350 и всеки ден по десет 4аса с почивен ден неделя ,на другата е 450 и процент, и се работи на 12 4асови смени и нощни-два н два дена...ко мислите?Simple Smile)) Crazy

# 709
  • Мнения: 1 213
Аиша, нямам никаква представа какъв е стандартът и какво се води за нормална заплата в Търново. Като за София тези пари са малко, но ти ще си прецениш дали ще се справиш с тях всеки месец. Иначе това с работата 6 дни по 10 часа е...  Rolling Eyes Ами не е никак добре. За мен е ужасна експлоатация. А кой ще ти гледа детето през това време?

# 710
  • Мнения: 931
ЧЕСТИТ 8 МАРТ, МИЛИ МОИ!  Hug

# 711
  • Мнения: 54 819
Пепи , къде си , мила ? Crossing Arms

Ако имаш много работа , пращам ти помощник ! smile3534


# 712
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ехоооо!  Hug
Честит празник на всички, нека сме все така силни и борбени жени!  bouquet

 Пък на мен познайте кой ми се обади да ми честити празника?  Mr. Green - БНД!  ooooh! Не се обади на РД на Георги, не се обади за Коледа на детето, а сега се сети! Нищо де, аз му казах, че Георги е добре, ходи на у-ще и тн, пък той каза, че сега бил болен, но като се оправи щял да дойде да го види. Да видим дали ще го направи, че през последните 3 години все не му остава време.  Crazy

Аиша и аз нямам идея как е в Търново, ама съм на мнението на Кам.  Peace

А пък аз от днес официално съм в 9ти месец и освен това записахме Георги на зелено у-ще в края на месеца, дано добре си изкара.  Grinning

# 713
  • Мнения: 1 128
Не съмHug стискам палци да си доизкараш безпроблемно бременността и за още нещо (само не ме бийте, за добро е) да родиш този месец, рибки да е бебчето.
Аиша, аз бих приела втората, на смени която е, само не разбрах кой ще гледа детето, докато си на работа?

Хепи, бих ти казала да ми го пратиш тоя и на мен, ма много женствен бееееее Sick Joy

# 714
  • Мнения: 931
Мак, взе ми го от устата. Май бих му се зарадвала повече ако съм активен гей. Rolling Eyes
Хепи, не се обиждай, миличка! smile3534

# 715
  • София
  • Мнения: 6 477
Честит осми март на всички, които го празнуват!


За мен лично още ми останало в главата като ден на кЕлежката....в онези времена от миналия век ....добре, че сега се поизмести като Ден на майката....

Не съм, една закачка...да не ти покажат и на теб същата бройка?  Wink Wink Wink Wink

Аиша, първото с десетте часа работен ден + събота си е яко нарушаване на Кодекса на труда и то за нищо пари! Тея плачат за Инспекция по труда....Ако има кой да ти гледа детето втората оферта май е по-добра?  newsm78

Тези, които искаха по-мъжествен помощник...Хепи, за нас двете най-много, че мразим да готвим  Wink

# 716
  • Мнения: 54 819
Ми аз на Пепито го пращам да й помага , тя не е хиена ! smile3502
Ако е за друго , ще гледам да е по-църничък ! newsm08 newsm08

Морги , мерси за готвача ! Heart Eyes

Не съм , то се видя , че принцопад няма , ами поне бебевалеж да има ! Heart Eyes
Стискам ти палци ! Hug Hug Hug

# 717
  • София
  • Мнения: 6 477
Хепи, за теб винаги! Нали се поддържаме в неприязънта ни към готвенето  Hug Hug Hug Hug
И тоя готвач така вкусно се е завъртял из кухнята, че да вземе по-бързо да идва и да действа  Joy Joy Joy
Девойките, да питам ако можете да помагате. Закъсах го грозно с нещо, наречено врасъл нокът на палеца на крака..Е, няма такава болка, не мога да ходя.....Правя някакви компреси с ихтиол, ама не искам да се докторосвам...Ще искат да ми махнат нокътя, а аз не ща.... Sad Sad Sad

# 718
  • Мнения: 54 819
Споко , бе , Морги ! Hug Hug Hug
Кой ти каза , че ще ти махат нокътя ?
На Деси беше така , само крайчето й издърпаха , изтърпя без проблем . Peace
Не се шашкай ! Hug Hug Hug

# 719
  • София
  • Мнения: 6 477
Хепи, при мен целия нокът от едната страна е възпален и не дава да се пипне.....Махнала съм каквото можеше да се махне с ножичка...сега остават клещите...

Общи условия

Активация на акаунт