"България търси талант" - втори сезон

  • 52 386
  • 800
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 556
Интересно дали има наистина такъв рекорд с тубите с вода и дали младежът го е подобрил? Аз търсих и с галон и с литри, но не намерих.
Може и да има из някоя книга на Гинес. Laughing
И аз се заинтригувах от рекорда на "сладура" с тубите и затова проверих в две от изданията на книгата на Гинес. Най-близкият рекорд до номера с тубите е на финландец, който задържа с двете си изпънати напред ръце тежест от 20 кг за 1м.16 сек.

# 46
  • Мнения: 150
Бабата е пълна кукувица!  Laughing
И всички имат проблем с двигателния апарат.  Joy 

# 47
  • Мнения: 11 556
Хи-хи "Бойко Борисов не е наред с главата..." Whistling

# 48
  • Мнения: 150
С последното момче меко казано се поизгавриха. Ако ще го елиминират, да го направят, а не да го унижат хубавичко, а после така снизходително да го допуснат до следващия кръг.  Tired

# 49
  • Мнения: 11 556
Ех, ама как искрено се кефи Маги на цирковите номера!  Laughing Искрено се надявам в този сезон победителят да не е певец.

# 50
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Харесаха ми последните две момчета.

# 51
  • Мнения: 3 403
Двамата силови акробати ужасно ми харесаха. И аз стоях с отворена уста по време на номера им. Дано наистина този сезон разчупят малко и дадат първо място на нещо различно от пеене.

Иначе момчето с арабската песен също ми хареса. Макар че ми стана малко гадно за него в началото - останах с впечатление, че има някакъв проблем с говора, а публиката започна да му се подиграва. Но пък според мен имаше глас, макар че избора на песен не беше п мой вкус.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 26 524
Провалилият се фокусник със заека ме разсмя  Laughing

# 53
  • Мнения: 11 556
Провалилият се фокусник със заека ме разсмя  Laughing
Явно и двамата ги беше обзела сценична треска. Горкото зайче.

# 54
  • Мнения: 419
Не ми харесаха повечето участници днес, много посредствени. Особено първите момичета с кючека. Харесаха ми единствено момчето с арабската песен и много последните две момчета. За момчето с арабската песен не разбрах защо публиката се смееше, че заекваше, че няма вид на Кен или нещо друго... Имаше една баба в публиката, много често я даваха, доста комична и гледа едно сериозно и сърдито като надзирател в женски затвор и все едно иска да каже я да видим сега какво ще ми покажете вие на мен. Може и нейния поглед да е срещнал фокусникът със заека, стана ми малко жал за него - човекът се подготвял, вълнувал, сигурно цял живот с това се занимава, облякъл си фрака и... нищо.
Нечестно беше, че в този епизод имаше гост с право на гласуване. Имаше един участник, пак от незабележителните, но не толкова зле като кючекчийките, който получи два отрицателни гласа и два положителни и не мина, единият отрицателен глас беше от госта. Ако този човек се беше явил по-рано или по-късно когато госта го няма и журито е в тричленен състав, щеше да продължи напред.

# 55
  • Мнения: 18 014
Публиката ми се струва много нагласена и режисирана, никак не ми харесва, особено като се смееше на момчето с арабската песен- много грозно. Но веднага кротнаха като го чуха  Peace

# 56
  • Мнения: X
Виждам че всички сте забелязали смеха на публиката за момчето с арабската песен. Що за безумие е да се смееш на това че някой заеква. Ужас просто....  Все едно да излезе човек в инвалидна количка и публиката на го освирка и да се захласне от смях.
Както и да, на мен ми хареса момчето. Харесаха ми и двамата силови акробати. Не знам защо пуснаха момичетата с кючека, не беше нещо кой знае какво!! Някакво меле, можеха да направят страхотен , истински бели денс.

# 57
  • Мнения: 0
За съжаление тази година е много слабо предаването! Публиката е отвратителна, някакви деца и пенсионери. Алекс и Мария са ги отрязали тотално, а те бяха свежото в предаването. Старите вицове на Дилов вече почнаха да ми омръзват.

Не знам, но първи сезон беше по-стегнат, имаше си някаква подредба. Сега е толкова разхвърляно, тези които ги пуснаха напред - въобще не ни ги показаха или бяха много слаби - чак таланти не бяха.  Наблегнаха предимно на недъгавите и очевидно хора с проблеми, което е голям резил - да си правиш рейтинг на подобни личности. Не говоря за тези, които не осъзнават, че не са добри, а за недъгави и може би психично болни хора.

Изкефиха ме акробатите накрая, но то си личеше, че са професионалисти. Пък и нищо чудно да са вкарани от този от журито.

Нищо, ще видим как ще се развие натам. Някак си съм свикнала да разкажат историята на някого и той да ми стане симпатичен. До тук симпатични хора много малко.

# 58
  • Мнения: 18 014
Изкефиха ме акробатите накрая, но то си личеше, че са професионалисти. Пък и нищо чудно да са вкарани от този от журито.

Честно казано предпочитам да гледам професионалисти пред аматьори, на които тона не им пасва или заека им се изнервил  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 337
Как се казва арабската песен?

Общи условия

Активация на акаунт