"България търси талант" - втори сезон

  • 52 387
  • 800
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 014
Интересни участници имаше днес.Дори имаше една танцова група от нашият град и ще им стискам палци да продължат напред.

Ей, да не си ми съгражданка, ако са Феникс, стискам им палци и аз, те са невероятни, навсякъде обират наградите  Wink

# 31
# 32
  • Мнения: 11 556
Интересни участници имаше днес.Дори имаше една танцова група от нашият град и ще им стискам палци да продължат напред.

Ей, да не си ми съгражданка, ако са Феникс, стискам им палци и аз, те са невероятни, навсякъде обират наградите  Wink
Да, точно за тях писах по-назад. Много се развълнувах докато ги гледах. Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 150
Много неуместен беше коментарът на Дилов към пълничкото момиче!  Tired

# 34
  • София
  • Мнения: 5 828
Момичето-каучук беше уникално  Crazy

# 35
  • Мнения: 419
Много неуместен беше коментарът на Дилов към пълничкото момиче!  Tired
Да, Дилов понякога ме очарова, понякога разочарова. Нищо му няма на момичето, много е приятно, приличаше ми на Хилда, едно такова очарование и магия, все едно е обляно от лунна светлина.
Най-много ми хареса последния участник - фокусника. Даже мисля, че от двата сезона до сега той най-много ми харесва.

# 36
  • Мнения: 31
Адел е три пъти абсолютен републикански шампион по йога на България. Може да покаже още интересни неща.

# 37
  • Мнения: X
Много неуместен беше коментарът на Дилов към пълничкото момиче!  Tired
Да, Дилов понякога ме очарова, понякога разочарова. Нищо му няма на момичето, много е приятно, приличаше ми на Хилда, едно такова очарование и магия, все едно е обляно от лунна светлина.
Най-много ми хареса последния участник - фокусника. Даже мисля, че от двата сезона до сега той най-много ми харесва.

И от мен глас за фокусника. Страхотно се справи, номера му беше с много вкус  Wink

# 38
  • Мнения: 11 556
Фокусникът- голям симпатяга! Дано да подготви още нещо интересно по- нататък.

# 39
  • Мнения: 419
Фокусникът- голям симпатяга! Дано да подготви още нещо интересно по- нататък.
Мен ме е страх, че много вдигна летвата и дано успее да направи градация в следващия кръг. Много интелигентно и талантливо момче, дано, стискам му палци.

# 40
  • Мнения: 18 014
Доволна съм, че моето мнение съвпада с това на журито, май за пръв път ми се случва  Mr. Green

Кога започва истинското предаване, а не кастингите?

# 41
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Още едно гласче за фокусника. Много добре се представи. Направиха ми впечатление и групата с момичетата. Страхотни бяха..

# 42
  • Мнения: 18 014
Направиха ми впечатление и групата с момичетата. Страхотни бяха..

Да, добри бяха, но аз съм пристрастна, Феникс са по- добри, има предвид точно от към акробатика. Дано успеят да покажат на какво са способни.
Момичетата са атрактивни, красиви, но Дилов беше прав- не видяхме нещо особено, поне засега.
В този стил поне ще има конкуренция  Peace

Фокусникът беше страшен  Peace

# 43
  • Мнения: 150
Доволна съм, че моето мнение съвпада с това на журито, май за пръв път ми се случва  Mr. Green

Кога започва истинското предаване, а не кастингите?

Никъде не успях да намеря информация, но поне разбрах, че ще се излъчва и в четвъртък от 21.30 ч.  Laughing

# 44
  • Мнения: 18 014
А, а Домашен арест тогава къде отива  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт