"България търси талант" - втори сезон

  • 52 361
  • 800
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 520
Боже, това момиче... Уникална е!  Shocked
П.П. акробатката имам предвид

# 16
  • Мнения: X
И на мен ми харесаха бащата и сина. Всъщност до сега каквото видяхме съм 100% съгласна с журито.  Wink

# 17
  • Мнения: 150
И аз да похваля бащата и сина - страхотни! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 4 595
И акробатката беше страхотна! Heart Eyes

Свилен-кючекчията откъде ми е познат? Thinking

Момчето с тубите ме разби! hahaha hahaha hahaha Joy Joy

# 19
  • Мнения: 419
В Хасково явно имат много добра танцова или акробатична школа. И двете момичета от там се представиха много добре. А Свилен и аз се чудя от къде ми е познат. Да не се е пробвал някъде да пее?

# 20
  • Мнения: 4 595
Браво на момчето с мотора! При по-голяма площ очаквам приятни изненади. Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 627
Ейй това момиченце накрая много ме зарадва . Уникално гласче - а бе талантче  Crazy

# 22
  • Мнения: 2 172
Някой може ли да ми каже коя е музиката,която върви по време на предаването  Praynig ?Имам предвид тази величествената,напрегнатата.../ама и обяснение праснах  Laughing /

# 23
  • Мнения: 4 595
Ейй това момиченце накрая много ме зарадва . Уникално гласче - а бе талантче  Crazy
И на мен ми хареса, трепереше и гласчето, но ще се поочупи, настръхнах Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 11 547
Интересни участници имаше днес.Дори имаше една танцова група от нашият град и ще им стискам палци да продължат напред.
Свилен Балчев участваше в някой от форматите на Слави(май за танци беше). Запомнила съм го защото след като си призна, че не може да чете, Слави му купи буквар, раница и му нае учител, който трябваше да го научи да чете за 3 месеца. Дано не бъркам момчето, но почти съм сигурна че е той.

# 25
  • Мнения: 4 595
Да, спомних си го Свилен.

# 26
  • Мнения: 353
Някой може ли да ми каже коя е музиката,която върви по време на предаването  Praynig ?Имам предвид тази величествената,напрегнатата.../ама и обяснение праснах  Laughing /
Ако не бъркам, е от саундрака на филма Реквием за една мечта (requiem for a dream), http://www.youtube.com/watch?v=BTCrpCCiouc

# 27
  • Мнения: 2 172
Някой може ли да ми каже коя е музиката,която върви по време на предаването  Praynig ?Имам предвид тази величествената,напрегнатата.../ама и обяснение праснах  Laughing /
Ако не бъркам, е от саундрака на филма Реквием за една мечта (requiem for a dream), http://www.youtube.com/watch?v=BTCrpCCiouc

Не можеш да си представиш колко съм ти благодарна  Hug
Мъжът ми ме побърка с тази песен, да съм питала във форума от къде е.Там всичко знаели  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 419
Интересно дали има наистина такъв рекорд с тубите с вода и дали младежът го е подобрил? Аз търсих и с галон и с литри, но не намерих.

# 29
  • Мнения: 4 595
Може и да има из някоя книга на Гинес. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт