Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 888
  • 741
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 180
Сестро,Ферда,Поли,Славена,Тинче,Търсеща HugЗдравейте.
Търсеща желая ти весело изкарване на Рд ден на момченцето ти.Да ти е живо и здраво и мн.мн късмет.

# 106
  • Мнения: 180
Ферда благодаря за превода  bouquet

# 107
  • Мнения: 2 449

  Честита Баба Марта  Hug Hug Hug HugПовече усмивки и весело настроение!!!!

# 108
# 109
  • Мнения: 21 201
Здравейте и на появилите се, и след мен. Hug
Сега Ризато, като отиде на село това би значело, че поне два епизода, ще отсъства от дома и най-вероятно Фери пак, ще се измъкне от вкъщи и, ще отиде да нощува при Емир.
Сахер въобще да не се бави повече и да открива това брачно свидетелство, че аман вече.

# 110
  • Мнения: 0
Честита баба марта да сте бели и червени мили и засмени
Търсеща да ти е живо и здраво момчето.Да му даде господ здраве и късмет всичко друго само ще доиде .
Благодаря на момичетата за труда които полагат да превеждат и правят филма достъпен и за нас.

# 111
  • Мнения: 180
Данче здравей Hug

# 112
  • Мнения: 8 418
Изгледах фрагмана - нищо особено.  Peace  Пак много силни думи от Фериха, но на действия хич я няма. ooooh! Ние това ще направим, това ще изживеем, но докато се кани за това -ще-, не си прави сметка, че животът си минава и няма кой да й върне миговете, които е трябвало да изживее сега, в момента.  Crossing Arms  Жалко, че не го разбира и само говори, а не действа. Sad

Търсеща, честито на момчето ти.   bouquet  Да ти е живо и здраво. Hug

Ферда, мерси за превода. Heart Eyes


# 113
  • Мнения: 180
Сестро и аз така мисля.Ако не Р,то С ,Х или др,но да се разкрива  истината.И вс тези изживявания,които показват във втория фрагмент,а и в предния еп. тр Ф и Е да ги изживяват като гаджета,а с брака им да дойдат и по-сериозните неща.Според мене. Peace

# 114
  • Мнения: 180
Изгледах фрагмана - нищо особено.  Peace  Пак много силни думи от Фериха, но на действия хич я няма. ooooh! Ние това ще направим, това ще изживеем, но докато се кани за това -ще-, не си прави сметка, че животът си минава и няма кой да й върне миговете, които е трябвало да изживее сега, в момента.  Crossing Arms  Жалко, че не го разбира и само говори, а не действа. Sad
Маме споделям казаното от теб.

# 115
  • Мнения: 0
Здравеи Меги.
Как е настроението в този хубав ден.

# 116
  • Мнения: 54
Здравейте, момичета!

Честита Баба Марта! Здраве и късмет на всички! Hug Hug Hug




Рали, честит рожден ден на момчето ти!   bouquet

# 117
  • Мнения: 180
Първомартенско покрай детето.Благодаря.При тебе как? Simple Smile

# 118
  • Мнения: 0
Първомартенско покрай детето.Благодаря.При тебе как? Simple Smile
Днес чудесно.От сутринта ми се обадиха почти всички близки за мен хора което ме направи много щастлива .Чуствам деня като ново начало.

# 119
  • Мнения: 21 201
Песни и танци на народите.
Сиси, здрасти и на теб.
Снежи и аз съм съгласна с поста ти, защото си е точно така. На думи е велика, ooooh!но на дела, никаква я няма. Cry

Общи условия

Активация на акаунт