Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 891
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
От мен лека нощ че утре ме чакат кушии пиене ядене и тн.Имаме 6 именяка

# 616
  • Мнения: 0
Момичета аз от известно време загубих интерес към АФк и съответно не се вълнувам.Метнах няколко погледа на епизода и нищо ново.Най-ме е яд,че от такъв тип филми турците печелят годишно по 60милиона евро,а ние се терзаем и сме на трани.Е това е най-гадното от цялата работа поне според мен.
Може и да си права , аз казах лека нощ , но сън не ме лови и ето ме пак пред компа ,терзаеща.Дано и аз скоро да го изгубя , иначе много безсънни нощ и ме чакат. Praynig Praynig Praynig

# 617
# 618
  • Мнения: 56
Нарекох те Фериха епизод 50

http://dox.bg/files/dw?a=2cf7abb7bb


# 619
  • Мнения: 0
От мен лека нощ че утре ме чакат кушии пиене ядене и тн.Имаме 6 именяка
Лека и весело изкарване. Laughing

# 620
  • Мнения: 9
Вилее, благодаря за линка  bouquet Много си хубава, честита премяна  Hug

# 621
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
И аз не искам такъв край, но като гледам последните серии как се опитват да завъртят действието сякаш логично е това да се случи.
Много от вас са загубили интерес към сериала, но аз съм твърдо решена да го изгледам докрай.

# 622
  • Мнения: 0
И аз не искам такъв край, но като гледам последните серии как се опитват да завъртят действието сякаш логично е това да се случи.
Много от вас са загубили интерес към сериала, но аз съм твърдо решена да го изгледам докрай.

И аз , но на това се казва мазохизъм , те все ни взривяват , бомба след бомба , умиране има отказване , няма. ooooh! ooooh! ooooh!

# 623
  • Мнения: 9
Лека нощ и от мен, Фемирки  Hug Hug

# 624
  • Мнения: 0
Лека нощ и от мен, Фемирки  Hug Hug
лека и от мен newsm46

# 625
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 626
  • Мнения: 13


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БЪЛГАРИ!!!!!!!!!!!!!!!

ЧЕСТИТ ТОДОРОВ ДЕН!!!!!!!!!!!!!!!

# 627
  • Мнения: 180
Добро утро Simple Smile
Тинче  bouquet
Честит празник 3 март!
Честит Тодоров ден!

# 628
  • Враца
  • Мнения: 791
Добро утро  Hug
Честита Баба Мрата, Честит Национален празник и честит имен ден на всички празнуващи да са живи и здрави   bouquet
Аз сега съм в една компютърна зала, защото компютърът ми има вирус и няма включване, нашите днес го дадоха на преинсталация и не казаха кога ще го върнат, другата седмица казаха че имат много ранота  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Извинявам се на преводаческия екип и се моля за извинение  Hug
Хубав ден и приятна седмица ви пожелавам, дано за другата серия съм с вас . Чао  Hug

# 629
  • Мнения: 8 422
Добро утро. Hug Hug Hug
Тинче, мерси за кафето и за закуската.   bouquet

Чета ви и се чудя дали сценаристите изобщо имат мозък в главата си.  Shocked Дори не ми се коментира, да правят каквото знаят - накрая ще гледам последния епизод и това е. Peace


ЧЕСТИТ 3 МАРТ! ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК!

http://www.youtube.com/watch?v=7XgyPAsb5Vo&feature=related

П.П.: Честит Тодоровден и поздравления за именниците. Hug Hug Hug
Титикова,  bouquet

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 11:00 от ·٠•Snejka•٠·

Общи условия

Активация на акаунт