Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 921
  • 741
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 180
Снежи здравей,маме HugКакво си говориш оплескаха филма от всякъде. Simple Smile
Дано бабето да е с готов комп другата седмица. Peace

# 631
  • Мнения: 8 463
Здравей, мамче. Heart Eyes

Ичи, дано скоро компютърът ти влезе в строя Hug


За мен, не си личеше, че, ще окалпазанят образа на Фери. Съсипаха го след, като се ожениха с Емир. До този момент тя си беше упорито и много емоционално момиче със своите плюсове и минуси в характера си, като всеки жив човек.
Наде,  Hug  образът отдавна е окалпазен, просто след женитбата съвсем го окепазиха. Писала съм за това много пъти и няма да се повтарям. Peace



Да, абсолютна неграмотност, чак се дразня.  ooooh! А самите резюмета са под всякаква критика. hahaha

Така минава времето: Сериала е представен като преди години от 60-те и се разказва за един капитан, който е женен и има три деца, но се влюбва в друга жена-холантка.

Пепел от рози: Фатмагюл е изнасилвана от четири човека и принудена да се омъже за един от изнасилвачите ,но в крайна сметка омъжениат за нея става Керим, който след време научава, че той не извършил изнасилването  #Crazy #Crazy #Crazy (след време разбирал Shocked )  и почва да има нещо между тях.

# 632
  • Мнения: 8 463
Рейтингът. Hug

На второ и трето място сме в отделните групи - 20 - 23 %

http://www2.dizifilm.com/rating.asp

# 633
  • Мнения: 56
Здравейте  Hug Hug
Тинче благодаря за закуската и кафенцето  Hug Hug
Честит 3 март ! 
Нямах време снощи да гледам серията ама прочетох някой друг коментар  Sick Sick

# 634
  • Мнения: 180
Вили здравй слънчицето на маминка Hug

# 635
  • Мнения: 180
Рейтингът. Hug

На второ и трето място сме в отделните групи - 20 - 23 %

http://www2.dizifilm.com/rating.asp

Ами да.Ако така продължават дали няма да отидат и по-надолу по рейтинг?

# 636
  • Мнения: 180
Здравей, мамче. Heart Eyes

Ичи, дано скоро компютърът ти влезе в строя Hug


За мен, не си личеше, че, ще окалпазанят образа на Фери. Съсипаха го след, като се ожениха с Емир. До този момент тя си беше упорито и много емоционално момиче със своите плюсове и минуси в характера си, като всеки жив човек.
Наде,  Hug  образът отдавна е окалпазен, просто след женитбата съвсем го окепазиха. Писала съм за това много пъти и няма да се повтарям. Peace



Да, абсолютна неграмотност, чак се дразня.  ooooh! А самите резюмета са под всякаква критика. hahaha

Така минава времето: Сериала е представен като преди години от 60-те и се разказва за един капитан, който е женен и има три деца, но се влюбва в друга жена-холантка.

Пепел от рози: Фатмагюл е изнасилвана от четири човека и принудена да се омъже за един от изнасилвачите ,но в крайна сметка омъжениат за нея става Керим, който след време научава, че той не извършил изнасилването  #Crazy #Crazy #Crazy (след време разбирал Shocked )  и почва да има нещо между тях.

hahaha hahahaЩе умра от смях. hahaha hahaha

# 637
  • Мнения: 180
Тези няма ли кой да ги провери преди да си публикуват материалите?

# 638
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Hug
Виле, благодаря за предоставената серия за сваляне.  bouquet
Тинче.  bouquet

# 639
  • Мнения: 56
Вили здравй слънчицето на маминка Hug
Маминкооооо  

Наде  Hug Hug

Гледам сега серията я кажете какво каза Емир на Сахер като и даде парите newsm78 Разбрах че Сахер му каза, че Мехмед иска да я води на прегледа за провери дали е девствена Sick

# 640
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Честит национален празник!


За мен, не си личеше, че, ще окалпазанят образа на Фери. Съсипаха го след, като се ожениха с Емир. До този момент тя си беше упорито и много емоционално момиче със своите плюсове и минуси в характера си, като всеки жив човек.
Наде,  Hug  образът отдавна е окалпазен, просто след женитбата съвсем го окепазиха. Писала съм за това много пъти и няма да се повтарям. Peace


Сега започват да хвърлят кал върху образа на Емир, защото го направиха прекалено идеален.

# 641
  • Мнения: 180
Наде,сестро HugУспокои ли се малко? Simple Smile
Вили смайваш ме с тея сладурски емотикончета Laughing Heart Eyes
Ild здравей Simple Smile

# 642
  • Мнения: 21 201
Амиии, сестричке, била съм и по-добре.
И аз, като някои момичета, които са писали, че умиргане има отказване няма, ще го догледам докрай без прекъсване. Joy

# 643
  • Мнения: 21 201
Ild напълно съм съгласна с теб. Време е и на Емир образа да съсипят тотално, не само на Фери.
Всъщност, останаха ли нормални в този сериал? Joy

# 644
  • Мнения: 21 201
Виле, веднага ти пращам по скайпа всички диалози от снощната серия.
Каза и, че, ще и дава всеки ден пари докато Ръза си дойде за да озаптява полудялото си мъжле.

Общи условия

Активация на акаунт