Омръзна ли Ви Зимата?

  • 7 839
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 909
Майските дни за яке са най-яките дни за яке. Crazy

Аз съм родена в края на април и направо си умирам за цъфнали дървета и глухарчета. Не е студено, а прохладно-  баш пролетно.
Юни си е лято, но го харесвам, разбира се  Hug Всичко от март до септември харесвам, след това заспивам зимен сън  Simple Smile

# 121
  • Мнения: 4 434
Неее, обичам си я мнооооого!

# 122
  • Мнения: 1 282
Родена съм септември- обожавам септември и октомври, това са най- хубавите месеци за мен.

# 123
  • София
  • Мнения: 10 379
Някъде бях чела, че всеки обича сезона в който е роден- при познатите ми има 100% съответствие. Затова ми е чудно- има ли родени през пролетта/лятото, които обичат зимата?
Родена съм в края на април, обичам и пролетта и зимата. Буйният пролетен вятър ми дава сили и ме вдъхновява, тихото падане на снежинките успокоява душата ми. И двата сезона ги обожавам, есента е приятна, но ме депресира - може би я свързвам с 15-ти септември  Joy

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Харесвам си зимата, но тази ми се стори много дълга. Не очаквам лятото с нетърпение, по- скоро пролетното време ми е любимо и очаквам него.

# 125
  • Мнения: 6 999
Родена съм в средата на юли, обожавам зимата и лятото, недолюбвам средните - есен и пролет, най-вече пролет.

# 126
  • Мнения: 3 092
обожавам септември и октомври, това са най- хубавите месеци за мен.
и аз много ги харесвам ...и април и май също .
Юни съм родена иначе и дъщеря ми и тя  ..но е голяма жега понякога  Tired
Мъжа ми е роден през зимата - тя му е любим сезон .Тук има едно от вашите съвпадения  Wink
Сина ми е в средата на юли - дано обича горещините и басейните .Първите си два рождени дни изкара така - с  шарени топки , в басейни , с ядене на сладоледи -не е лошо хич  Laughing

# 127
  • Мнения: 10
Обичам зимата.Обичам нейната меланхоличност и бяла красота .Обичам да си седя на топло и да пия топъл шоколад а навън да вали сняг.

# 128
  • Мнения: 261
и на мен ми омръзна М-Н-О-Г-О
 Crazy

Общи условия

Активация на акаунт