Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 04 -Тема 93

  • 32 061
  • 593
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави -вие и вашите семейства! Hug Кате, благодаря за темата! newsm51 Вчера пуснах поръчка за 360 лв. Успешна кампания на всички!

# 16
  • Мнения: 611
Честита Баб Марта!!! Неочаквано достигнах 300 лева , а имам още да събирам за поръчка, ще пускам в неделя, дано всичко е на лице. Успешна на всички!  bouquet

# 17
  • Русе
  • Мнения: 633
БАБА МАРТА БЪРЗА ТИЧА,
ОТ ДАЛЕЧЕ Е ДОШЛА
С МАРТЕНИЧКИ ДА ЗАКИЧИ
ВСИЧКИ, ВСИЧКИ У ДОМА.

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

# 18
  • Мнения: 194
Честита Баба Марта, момичета  Hug Hug Hug Да сте живи и здрави, бели и червени, много усмихнати и затрупани с ейвънски поръчки  Grinning Joy

Аз едва сега започвам да събирам поръчки. Имам до момента един Infinity moment, но се надявам да събера повечко комисионна, че съм си набелязала доста неща в този каталог, а не искам да се разорявам  Crazy Ако ми поръчат антицелулитен, ще си взема и за мен един, за да я пробвам новата тоалетна вода. Признавам си, че следващата мотивационна с парфюма ме мотивира  Joy Joy Joy Имам една клиентка, която си поръчва много от тази серия и се надявам да иска точно тогава някое и друго кремче. Ако не, ще се набутам с продукти за мен, то се е видяло  Laughing Но ще се напъвам само за парфюма, колието хич не ме впечатли...

# 19
  • Мнения: 76
Танитка то отдавна е ясно, че самите представител са най-добрите си клиенти  Laughing Laughing Laughing и аз сега съм се насочила какво да си поръчам. И пусто накрая все малко ми идват парите, ама нали козметиката не си я плащам  Laughing Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 6
Честита Баба Марта! Бели и засмени, румени, червени!
Спорна кампания на всички и много поръчки!
Кате,   bouquet за новата темичка!
Аз ще разделя с една позната дамското и мъжкото Унгаро. Нея я устройва половината цена за дамското, а пък аз искам да подаря другото на мъжлето. Така всички ще са доволни  Laughing

# 21
  • Мнения: 76
Ох гледам ви тук с поръчки по 300 лв. аз едва събирам по 100 и няколко, но ако се задържа в тази тема
Скрит текст:
което се надявам да стане
се надъхвам да се потрудя повече и дано да успея и аз да стигна вашите поръчки

# 22
  • Варна
  • Мнения: 112
Честита Баба Марта, мили съфорумки! Бъдете здрави и успешна мартенска кампания! Аз искам да попитам за чантата към дамския  Herve Leger-дали е поръчвал някой-много е хубава на каталога ?!

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 15:18 от фенка на МЕЧО ПУХ

# 23
  • Мнения: 160
Много слабо е при мен за осми март.Днес мисля да поръчвам, а много клиентки още се кумят.

# 24
  • Мнения: 377
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! Здраве и берекет и на всички много късмет!

Днес съм доволна, защото продадох ей тъй на шега един парфУм, който беше доста залежал  Laughing
Надявам се на добра поръчка този път.

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 13:46 от petjia

# 25
  • Мнения: 735
Честита Баба Марта! Живи и здрави - и вие , и семействата ви!  bouquet

Гледам някакви мотивационни обсъждате... newsm78 Аз пак съм бляла някъде и нищо не знам... ooooh!

# 26
  • Мнения: 0
Честита Баба Марта! Живи и здрави - и вие , и семействата ви!  bouquet

Гледам някакви мотивационни обсъждате... newsm78 Аз пак съм бляла някъде и нищо не знам... ooooh!
В панорамата за 4-ти каталог виж.  Wink

# 27
  • Русе
  • Мнения: 633
Честита Баба Марта! Живи и здрави - и вие , и семействата ви!  bouquet

Гледам някакви мотивационни обсъждате... newsm78 Аз пак съм бляла някъде и нищо не знам... ooooh!

За К6 е мотивационната - не си бляла  Wink Тепърва ще си получиш панорамата за К6:) В сайта на представителя я има качена - разгледай я. Ще трябва да се продават кремове Салюшънс и можеш да си вземеш за скромна сумичка Лакроа Нут + гланц за устни, или което ниво достигнеш Heart Eyes

# 28
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Среднощно изпратена, но нефактурирана още. Голямо чакане този път. Още от миналата седмица предупредих клиентите, че ще пускам още на първия ден, за да дойдат нещата за 8-ми март, и се получи. Сега и да се обади някой, отиваме за редовна дата или експрес към края.

Ако мотивационната за к.6 беше за Лакроа Руж, отма съм се метнала с необходимия брой солушъни, ама за лилавия нещо не ми се напъва.

Честит ви 1-ви март   bouquet
В синхрон с женския месец и настроенията на баба Марта, моето също се люшка от нетърпеливо очакване, до яд и примирение. Имам мартеничка с баба Яга. Да взема да си я сложа, че поне отдалеч да ми личи, че съм яхнала метлата.

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 15:14 от `ТуиГ

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Честит ви 1-ви март   bouquet
В синхрон с женския месец и настроенията на баба Марта, моето също се люшка от нетърпеливо очакване, до яд и примирение. Имам мартеничка с баба Яга. Да взема да си я сложа, че поне отдалеч да ми личи, че съм яхнала метлата.
hahaha hahaha

Aз пък се надявам някой да прииска Солюшън, за да се сдобия с Лакроа

Общи условия

Активация на акаунт