За Пролет силно ФЕВРУАРчето копнее, навънка иска вече да щурее-29

  • 33 130
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Лизи,честита да ви е малката принцеса,да е жива и здрава и много послушна!
При такива новини как да не се разпише човек.  bouquet
Цитат
12.Неща,които преди биха ме изкарали извън кожа,сега дори не ми правят впечатление.
13.Опразването на 1 шкаф,отнема около минута.Подреждането му след това-в пъти повече.
14.Няма да остана гладен,при морското свинче има храна в изобилие.
15.Мама може да пробяга 100 метра за секунда.

# 736
  • София
  • Мнения: 231
Лизи, честито! Всичко хубаво пожелавам на Дария, каките да ти помагат, живи и здрави да са всички!     bouquet

# 737
  • София
  • Мнения: 796
Оооооо, Лизи....!! Колко мило! Колко прекрасно!! Hug Няма по-красиво нещо на света от новородено бебе!! Ти си голяяяям герой!!
ЧЕСТИТО ДА ТИ Е!! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!!! ВЕСЕЛО ЖЕНСКО ЦАРСТВО НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!! И името наистина е прекрасно! Wink

Последна редакция: пн, 02 апр 2012, 09:34 от agileya

# 738
  • София
  • Мнения: 796
Е, сега и едно кафе за добро утро! Peace




И честита детска градина на Светла! Peace Помня колко се вълнувах като приеха Дария!! Laughing
Приятна консултация Евилче! Супер! Още ми липсва ходенето на консултации за бебе....! Grinning

# 739
# 740
  • Мнения: 302
Добро утро!
Лизиии, прекрасно, ти си героиня! Честита ви Дария! Да ви дари с радост и гордост! Бъди много щастлива и с трите ти принцеси! Heart Eyes

БУлче, разбиваш от рано сутринта  Laughing Още от снощи си хихикам за дядото с панталона, сега и това. Щях да пиша за 2метровото легло, но може и това

Най-високо вдигнатите предмети се достигат най-лесно  Simple Smile

Аз да се похваля, че Бела проходи най-после  Simple Smile В събота се пусна и направи тропоски без да се държи и подпира:)
Това е засега, отивам да чета отначало, за да не изтърва и тая тема!

А, малко оф:ще ударите ли по едно рамо за баткото https://www.facebook.com/pages/Carnival-KIDS-Shops/1421829991504 … p_276352112389780 - снимка 1156. Малко късно се включихме, но да се поборим...

Общи условия

Активация на акаунт