Повече Българчета за България

  • 9 476
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 146
Хиляди благодарности на хората който мислят за нашия проблем Hug Успех на вси4ки .

# 16
  • Мнения: 11
На 8 март аз пратих е-mail и веднага след това ми върнаха отговор с номера с който участвам. В неделя /10 март/ ми се обадиха по телефона, за да ме попитат дали съм получила е-mail и дали съм информирана за номера.

На мен, не са изпращали, нито имейл, нито досега някой ми е звънял да се позаинтерсува за нещо си ... Странното е, че и на приятелка по същият начин, както и на съпругът ми, който също от 8 март си чака номера ... без коментар!
Може да не е пристигнал....на мен миналата година третия пристигна и успях:)

# 17
  • Мнения: 342
Поздравления на екипа

# 18
  • Мнения: 105
как се участва в кампаниата че не мога да разбера newsm78

# 19
  • Мнения: 4 737
Дорче и аз си чакам имейл с номерчето вече няколко дни  Sick
как се участва в кампаниата че не мога да разбера newsm78
Има линк по-горе, следвай го и се записваш!

# 20
  • София
  • Мнения: 16 691
десдемонка, аз получих отговор още същия ден...

# 21
  • Мнения: 4 737
десдемонка, аз получих отговор още същия ден...
Хм, странна работа тогава  Confused

# 22
  • София
  • Мнения: 16 691
Може за клиниката, за която пуснах да не е имало много желаещи-щото ми пратиха номер 30 за Репромед Плевен, то тази година повечето за донорски и нямах много избор за недонорски.....
Чудесна инициатива, дано да има повече такива и да се сбъдват на хората мечтите Praynig Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 11
Момичета не бъдете критични.Миленка нон стоп я гледам да върви и да говори за донорство.Води ефир.Ако нямате номера просто пишете пак, не е трудно .Късмет

# 24
  • Мнения: 4 737
Момичета не бъдете критични.Миленка нон стоп я гледам да върви и да говори за донорство.Води ефир.Ако нямате номера просто пишете пак, не е трудно .Късмет

Писахме, писахме  Blush

# 25
  • Мнения: 670
А знае ли някой до кога е срока?
И също трябва ли да пратим документацията и историята си?

# 26
  • Мнения: 4 737
А знае ли някой до кога е срока?
И също трябва ли да пратим документацията и историята си?

Ивка, това е томбола, не е ФАР! Пращай имейла и тото-то се завърта.
Аз обаче мисля, /моля да не се засягате/, нооо тези, които имат възможността да се възползват от ФАР, че не е редно да кандидатсват, така дават шанс на останалите, (които не могат да се ползват от създадения за целта държавен фонд) да имат някакъв шанс за да получат и те някаква помощ! Peace

# 27
  • Мнения: 473
Ами и аз писах писах няколко пъти, ама нищо не получавам, аз се отказавам, хайде късмет на останалите!!!

# 28
  • Мнения: 117
Ами и аз писах писах няколко пъти, ама нищо не получавам, аз се отказавам, хайде късмет на останалите!!!
Здравей, не се отказвай. Миналата година и аз се бях записала, за процедура ИСКИ, не получих обратен email, обаждане, късно вечерта от Милена.

# 29
  • Мнения: 670
Благодаря ти Деси, вече пратих  и си имам номерче bouquet  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig


Общи условия

Активация на акаунт