Къде в Пловдив??? - 30

  • 82 704
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 176

aз съм в Пловдив тази събота и ще се опитам да бъда пред ДНА.

# 16
  • Мнения: 6 206
на входа на Стара Загора всяка години на Тодоров ден има някакво голямо  събитие с коне, но не съм се заглеждала какво е...
на колко км е ново село?
какво представляват тези неща?
би ли било интересно на 2 годишно момиче?

# 17
# 18
  • Мнения: 427
Smarfietka,аз водих малката при др Хазбун.Той не работи с ЗК.Преди 3 години Янакиев работеше с направления,но прегледа му не включваше ехография ,а само рентгенова снимка.Ехографията си я платих и ми струваше колкото платения прием на Хазбун Simple SmileПри Янакиев знам ,че има опция за преглед у дома.Потърси координатите и на двамата в Нета.От двата прегледа съм по-доволна от Хазбун-подробно ми обясни всичко ,което трябваше да правя за детенце,а при Янакиев прегледът беше почти без думи и хората влизаха като на конвейр-докато бебето ми беше още голо вкараха следващият пациент в кабинета ... Confused

# 19
  • Мнения: 292
За Янакиев се шири мнението, че е доста груб. Не знам дали е толкова добър, колкото реклама му се прави, но първото мен ме отблъсква.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Добро утро съгражданки.

на патерица поздрав!

# 21
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
Да се запиша.

Благодаря за отговорите за ортопед.

А сега и да питам. Мисля на 25.03/Благовещение/ да заведа дъщеря ми да и пробият ушите. Но къде? И смятате ли, че възраст 2 месеца е добре, дали не е още малка.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Ето координатите на д-р Хазбун. 
http://www.letsgym.com/2008/04/04/baby-legs/

# 23
  • Мнения: 1 053
Да се запиша.

Благодаря за отговорите за ортопед.

А сега и да питам. Мисля на 25.03/Благовещение/ да заведа дъщеря ми да и пробият ушите. Но къде? И смятате ли, че възраст 2 месеца е добре, дали не е още малка.

На доста места пробиват уши /В дома на модата и красотата,в лекарски кабинети,в почти всички козметични салони/,лично аз на дъщеря ми и пробих ушите в един козметичен салон и останах много доволна,но беше почти на 10 месеца,като и сложихме обички,мисля че Вие сте още малки,но все пак както си решите,всеки има различна гледна точка  Peace  Peace

# 24
  • Мнения: 6 206
Да, и ние ще пробиваме уши и много ми е важно да направя добър избор, а не знам нищо по въпроса
на мен са ми пробивани от доктор, но накриво и до ден днешен си нося последствията, защото едната дупка ми е разширена и мога да нося само определен тип обици
така че рискове няма да правя

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
 Hug

# 26
  • Мнения: 230
още един глас за Рами Хазбун Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 143
някои знае ли в събота на 3 март дали ще има някъде конни състезания
п.с. Тодоров ден е

Доколкото четох в пресата тези във Войводиново се отлагали, защото терена бил прекалено мокър още и било опасно за езда, но някой ако е чул друго, да пише!  Peace

Конните състезания от Войводиново са преместени в Житница!  Ние ще сме там,ще бъде интересно  Peace
Започват в 11 часа на 3 март!

# 28
# 29
  • Мнения: 45
Откъде мога да купя оризова хартия? трябва ми за стъкло

Общи условия

Активация на акаунт