Фестивал извън страната

  • 1 507
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 204
Поздравления за решението!

Преди няколко ходини ходих на морски лагер с големия син организиран от ДГ.
Тъй като късно разбрахме , групите за деца без родител се бяха запълнили. Затова аз и други родители отидохме с децата си.
С впрекрасни впечатления съм.
Децата , които бяха сами бяха на възраст ;  2,3, и 4-та група. Случвало се е да се натъжат само когато се обадят майките им и ги питат: " Как си мамо, мъчно ли ти е за мен?" Grinning През другото време луди игри, дисциплина и много усмивки. А учителките се грижеха прекрасно за дечицата.
Не са малки в ученическа възраст вече.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 079
Поздравления, Пали!   bouquet
Успешно представяне на децата в Турция!   bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Пали, дъщеря ти ще бъде щастлива и доволна  Simple Smile
Ти ще си притеснена тези 6 дни, но като се върне нахиленото човече от фестивала, ще видиш, че притесненията са били напразни.
Успех на децата!

# 18
  • Мнения: 2 142
Успех на дечицата, Пали!
Няма как, на колкото и години да са децата, ще се притесняваме и ще се страхуваме за тях. За да те успокоя аз като малка много пътувах, защото пеех в хор и свирех на пиано. То бяха конкурси, турнета, лагери... Верно, че и времената бяха различни, но съм сигурна, че организаторите са проверили семействата в които, ще останат децата.
п.п. Днес изпратих девойките ми на ски-лагер, притеснявам се...  Rolling Eyes но те бяха страшно щастливи

Успех на девойката и като се върне, ще разказваш!

# 19
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Пали , и аз също бихте посъветвала да не спираш детето от този фестивал. След като е така ентусиазирана и има желание да отиде поощри това нейно желание. Разбирам притесненията ти, но така детето ще направи първата сериозна крачка към самостоятелността, надявам се след това малко приключение, да я видиш по уверена. За преподавателките и мед. лице щом са се нагърбили с подобна задача, явно достатъчно добре осъзнават отговорността.
Успех в приключението на малката госпожица!  Grinning

# 20
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
И от мен поздравления за талантливото ти дете и Успех !

Струва ми се мъничка , но и аз съм на мнение да не я спираш , особено сега ,когато дестинацията е сравнително близка ,въпреки,че Турция е голяяма.

Живеем в такова съвремие ,че има много връзки за комуникация и моят съвет е да имате скайп връзка ,нищо ,че става дума за 6 дни . Разпитай повече за семейството при  което отива - на какъв език ще комуникират ? Ако имаш желание можеш да се свържеш с тях  ,като майка , все пак детенцето е малко . До каквато възможност имаш  обзаведи я с всевъзможни опции за комуникация , въпреки,че едва ли ще има време - тренировки , репетиции , концерти  Heart Eyes Хубави емоции са това  Heart Eyes 

Общи условия

Активация на акаунт