Дайте съвет за лятна количка

  • 4 227
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 380
Джорданито на външен вид са доста хубави,цените им също,но още няман отзиви за возията им Wink
А къде могат да се видят на "живо" тези колички, а не само на каталог? newsm78

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
В Пинокио в Дружба 1 и в Бебе+ срещу хотел Дианабад

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
За возията на Джордани:Аз имах навремето лятна Джордани с дъщеря ми.Освен,че беше много здрава,возеше и много добре.Освен в Пинокио,други магазини с Джордани?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз съм много доволна от тази

сгава се тип "чадър", много е лека, има си и легнало и седнало положение, здрава е и е много лесна за управление и най-важното цената и е много добра...
откакто смених Маг Ингланд Принцес с нея направо се родих

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
На мен такава ми трябва,тази каква марка е

# 20
  • София
  • Мнения: 2 896
На мен такава ми трябва,тази каква марка е

Ето тази

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
 доволна ли си,на мен ми се иска с три позиций на облегалката

# 22
  • София
  • Мнения: 2 896
доволна ли си,на мен ми се иска с три позиций на облегалката


много съм доволна-количката е супер, на мен освен легнало и седнало положение други не са ми нужни.Аз започнах да я ползвам когато бебка беше на 7 месеца. Твоето бебче е по-малко, пък и сега още е доста студено да я ползваш с такова малко бебе, което още не стои седнало. Съветът ми е да изчакаш до април-май, тогава хем ще е пи-топло, хем бебчо ще стои седнал.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Още Един глас за Куйни ЗапPeace

При това разгледах всички летни, но никоя друга не беше стабилна, малка, красива.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Гуш,на мен не ми трябва сега лятната количка,а няй рано майТогава сина ми става на 6 месеца и ми се иска да заменя тежката комбинирана количка с нещо по леко,в което може да полежава,каро се умори да седиПо рано от 6-тия месец не мисля да я използвам.Дъщеря ми я сложих в количка чадър на 11 месеца.Но тя се роди пролетта и изкарахме и лятото и зимата с тежката комбинирана количка.Иначе системата я знам с количките:-))

# 25
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
esprit, краката на детето ще висят от такъв модел количка, не е подходяща за 6 месечни бебета, търси такава, която има подвижна табла за краката както са зимните.Такъв тип колички са подходящи за 10 месечни и нагоре  Grinning ,това е лично мое наблюдение, разбира се   Peace

# 26
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ето тази е екзотик на Чиполино, таблата за краката е по дълга и подвижна


5 положения на гръбчето включително пълно легнало;
непревъртащи се дръжки с въртящи се ръкохватки;
гъвкав преден предпазител;
сенник с прозорец и джоб;
включен дъждобран;
Лесносгъваема и преносима.

Последна редакция: нд, 29 яну 2006, 17:47 от doniboni

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
донибони ,нещо такова мислех и аз:-))И да ездраво разбира се

# 28
  • Мнения: 2 255
донибони ,нещо такова мислех и аз:-))И да ездраво разбира се

Както вече писах, здравината на Екзотика е ясна, Калоян от 6 месечен е в нея, много обикаляме улиците, и съм я пробвала на всякакъв терен, без да преувеличавам (даже големия син казва, че се возим бебо в бъги - не в количка  Laughing ), а и за тази цена  Wink

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Каква е цената на Чиполино Екзотик?

Общи условия

Активация на акаунт