Докторантура в УНСС и госпожица Жасмина Тошкова!

  • 25 253
  • 190
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
Нищо, все пак е УНСС в БГ.  Simple Smile


Именно.Какво точно очаквате от УНСС?Не пожелах да вляза там бакалавър или магистър,въпреки че бях приета с максимален бал,няма да изкарам там и докторантурата си.Твърде много се разминава с представата ми за университет.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 253
Браво на госпожицата!
Поне се е явила ЛИЧНО на изпита, на други само студентските им книжки влизат в сградата на УНСС.  Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз по никакъв начин не искам да обидя някого, но личните ми наблюдения сочат, че в УНСС учи куцо и сакато и целокупно всички завършват отлично Laughing

# 18
  • Мнения: 6
И имам един въпрос към Ръш-ръш - защо името на проф.Башева е болднато? В оргиналната тема не е така! Хъм?!?  Thinking

# 19
  • Лондон
  • Мнения: 403
Следващият път снимай въпросната госпожица как преписва.

п.п.Ако про4ете тук,май само книжката и ще идва до университета.

# 20
  • Под липата
  • Мнения: 620
Аз по никакъв начин не искам да обидя някого, но личните ми наблюдения сочат, че в УНСС учи куцо и сакато и целокупно всички завършват отлично Laughing
Не само в УНСС, не само  Mr. Green
Имам ''колега'', който завърши Технически университет с ментално заболяване. На изпити пишеше, но никой не го изпитваше, никой не четеше това което е писал ( то и не можеше да се разчете, де ), но се дипломира с нас, редовно учещите - без ни една поправка,при това  Crazy Играеха яки връзки, но и до днес се питам - защо? Човекът видимо не беше добре, та дори и с диплом, не знам, кой би бил толкова ларж да му повери каква да е работа, че и да му плаща за това?  Thinking
 Явно, родителската амбиция е надделяла.... newsm78

# 21
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз по никакъв начин не искам да обидя някого, но личните ми наблюдения сочат, че в УНСС учи куцо и сакато и целокупно всички завършват отлично Laughing
Мани  Crazy че и аз съм го завършила  Laughing добре че тук не ми тРебе  Sunglasses




rush_rush ще пусна линк на тази тема в "Знаетели кого видях" или "Звездни компромати"  Mr. Green някой жълтурко да видим дали ще се възползва от споделеното  Mr. Green

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Освен да поискаш преразглеждане на работата си, друго не можеш да направиш спрямо госпожицата и спрямо квесторката. Освен ако нямаш още някой друг свидетел в твоя подкрепа, че квесторът не си е вършил работата. На квесторите се забранява да ползват мобилни телефони и да се занимават с дейности, несвойствени за изпита. Peace


Следващият път снимай въпросната госпожица как преписва.

Не може, полагащият изпит няма право да ползва мобилен телефон, дори в някои случаи телефоните се оставят на входа и се взимат след изпита, зависи от преподавателя, от учебното заведение и организацията на самия изпит. Реакцията и е трябвало да бъде шумна по време на самия изпит и да поиска да влезе  упълномощено лице, отговарящо за изпита. Но явно не и е било изгодно да вдига шум, преди да си е взела изпита. Wink Laughing

това ми го пуснаха  във Фейсбук , копирано от друг форум , ...
Най-"достоверните" източници. Веднага им повярвах. Crazy
 ooooh!

И това го има. Особено с болднатото име дали не се цели опетняване честта на преподавателя и как се взимат изпити при него?

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 08:42 от Джемма

# 23
  • Мнения: 1 310
това ми го пуснаха  във Фейсбук , копирано от друг форум , ...
Най-"достоверните" източници. Веднага им повярвах. Crazy
 ooooh!

# 24
  • Мнения: 130
Хайде, моля ви се!
Аз защитих докторантурата си към УНСС и мога да кажа, че хич, ама хич не ми беше лесно нито на кандидат-докторантските изпити, нито на изпитите по време на докторантурата, а най-малкото пък по време на писането и защитата на дисертацията.
Като цяло извървяният от мен път не е изключение, а правило, за да се сдобиеш с диплома. А че всяко правило може да си има изключения - за това не споря. Явно за конкретно описания случай за едно докторантско място е имало двама кандидати, единият от които счита, че е ощетен. Затова и е заявил намеренията си да си търси правата, което си е в реда на нещата и за което предполагам, че има специална процедура. Така че мога само да пожелая на кандидатката успех в начинанието.

# 25
  • Мнения: 4 841
Реакцията и е трябвало да бъде шумна по време на самия изпит и да поиска да влезе влезе упълномощено лице, отговарящо за изпита. Но явно не и е било изгодно да вдига шум, преди да си е взела изпита. Wink Laughing


 Peace Естествено, ама сега е по-лесно - хем има "оправдание" за провала, хем може да се погневим на воля по адрес на разпознаваемо лице... Пък нека доказва сега някой така ли е, не е ли...

Тъжни са такива реакции, малодушни. Ако не беше госпожица Жасмина Тошкова, как щеше да звучи темата? Щеше ли да има тема "Госпожица Иванка Иванчова"?

Жълто, жълто, ама нищо, сеир да става...

(Нямам нищо общо нито с УНСС, и даже не се сещам коя точно беше Жасмина. Въпросът е принципен)

# 26
  • Мнения: 6
Реакцията и е трябвало да бъде шумна по време на самия изпит и да поиска да влезе влезе упълномощено лице, отговарящо за изпита. Но явно не и е било изгодно да вдига шум, преди да си е взела изпита. Wink Laughing


 Peace Естествено, ама сега е по-лесно - хем има "оправдание" за провала, хем може да се погневим на воля по адрес на разпознаваемо лице... Пък нека доказва сега някой така ли е, не е ли...

Тъжни са такива реакции, малодушни. Ако не беше госпожица Жасмина Тошкова, как щеше да звучи темата? Щеше ли да има тема "Госпожица Иванка Иванчова"?

Жълто, жълто, ама нищо, сеир да става...

(Нямам нищо общо нито с УНСС, и даже не се сещам коя точно беше Жасмина. Въпросът е принципен)


да, ако не е госпожица Тошкова просто щях да регистрирам, че неизвестна жена преписва! Аз дори не я познах в началото на изпита, защото не беше по обичайното си облекло и сценичен грим, чак след като казаха резултатите и името й осъзнах защо квесторката се прави, че не я вижда! Имаше всичко на изпита - и кутийката й с очилата на Долче и Габана, откъдето си вадеше пищовите, и боти, и се беше разположила преди всички други в стая, която беше различна от първоначално обявената! И въпроса е принципен - когато смяташ, че си си написал темата правилно, и си сигурен - понеже, бидейки публична личност няма как да не знам, че госпожицата няма стаж като счетоводител - просто, няма как да го добие! Та!!! Това не е просто плюене, а описване на фактите!

и ще помоля Ръш-ръш да ънболдне името на проф. Башева - не съм го написала така, болднато, защото по същество професорката не беше квестор на изпита, и я цитирах само доколкото тя се изказа пространно негативно по темата ми, за да оправдае 4-та ми, докато г-ца Тошкова получи  5! Плюс това, ако аз бях паднала толкова ниско, че да преписвам, със сигурност щях да си подготвя пищовите за 6-ца, което само доказва, че и за да преписваш трябва ПОНЕ ТОЛКОВА ПОЗНАВАНЕ на материята, че да знаеш откъде да препишеш! С пищови 5-ца някак е обидно за преписвача!!! Laughing

Толкова от мен, благодаря ви за вниманието!   bouquet

# 27
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
УНСС на беше ли абревиатура на Утре Носете Съответната Сума  Grinning

# 28
  • Мнения: 6
п.п. аз два пъти казах, че преписва, а двете теми бяха доста обемни по съдържание, и нямаше как да оставя всичко, трябваше да пиша! та, не знам как вие щяхте да вдигнете шум - аз казах, пак повтарям - два пъти, че се преписва, никой не ме отрази! А Тошкова не гъкна, дори! Човек, който е обвинен неправомерно в преписване поне се защитава!!!

но, аз не съм в съда, за да ви доказвам казуса си - постнах го защото исках и където трябваше!! Вашите коментари - на ПтичияПоток и Джемма - само ми доказват, обаче, че видно хората в България си заслужават блатото, в което живеят, щом се толерира преписването и уреждането на изпит по втория начин! Съжалявам, че ви го пиша!

# 29
  • Мнения: 6
УНСС на беше ли абревиатура на Утре Носете Съответната Сума  Grinning

 Laughing Laughing аха! триста марки и едно прасе, пееше навремето Ицо Хазарта (да цитирам автора, да не ме обвинят в плагиатство)!  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт