Докторантура в УНСС и госпожица Жасмина Тошкова!

  • 25 263
  • 190
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 547
Утре Носете Съответната Сума- да.

Сега искате да ми кажете, че трябва да избере каква да го играе- умна или красива.
Завиждате, държите се като леля Мария от Бонукса и не си признавате в какъв свят живеете.

# 31
  • Мнения: 6
Утре Носете Съответната Сума- да.

Сега искате да ми кажете, че трябва да избере каква да го играе- умна или красива.
Завиждате, държите се като леля Мария от Бонукса и не си признавате в какъв свят живеете.

даам... ма на леля Мария поне прането й е чисто! И ухае на рози! Което ме подсеща за оная стара градска песен "Гъ*а си с рози накичи, насраното да не личи"... ма, нямаме толкоз розови храсти в БГ вече... изсякоха ги, да построят хотели и СПА, за тия, различни от Леля Мария! baby_neutral

# 32
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Едва ли бих завидяла, на кухи лейки, които чичковци- паричковци им плащат изпитите във вузовете или си ги вземат вагинално. 
А след това развяват байрака няляво- надясно, горди от факта, че са завършили психУ...логия  Laughing

# 33
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Нищо, все пак е УНСС в БГ.  Simple Smile


Именно.Какво точно очаквате от УНСС?Не пожелах да вляза там бакалавър или магистър,въпреки че бях приета с максимален бал,няма да изкарам там и докторантурата си.Твърде много се разминава с представата ми за университет.

gebura  не ми хвали и другите университети. Стопанската академия в Свищов е станала бащиния на ректора, наложи се да подменят хиляди дипломи, защото той се изкарал с титла дето е само представителна и не важи в България, че и подписал с нея сумати дипломи. Курупция и шуробаджанащина се вихри във всички университети.

# 34
  • Мнения: 702
Аууу не искам да ви обяснявам каква паника ме обзе, като гледах репортажа. Докато си изкарам дипломата да я видя и да се успокоя, че няма да се наложи да я сменям ..Бррр..Гадини!
А това ако беше се случило в друга държава, дипломите щяха да са за сметка на университета..

# 35
  • Мнения: 1 788
Въобще не ме учудва, защото такава практика нито е от вчера, нито от днес.
Така беше, така си и остана.
А момичето и да иска - нищо не може да направи, ако всички тогава присъстващи не застанат зад думите й.
Дупка в морето...

# 36
  • Мнения: 6
Таз ако стане докторка с най-голямо удоволствие ще ида да ме прегледа и то няколко пъти.  Crazy

# 37
  • Мнения: 96
Мишел,за Стопанската академия в Свищов и аз дочух същото,но не мога да коментирам,защото нямам никакви лични впечатления.
Вярвам,че качеството е в обратнопропорционална зависимост от количеството.Доколкото си спомням, в УНСС приемат по около 1800 човека годишно.От тях максимум стотина ще станат добри специалисти,и то не заради УНСС,а въпреки него.

# 38
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
но, аз не съм в съда, за да ви доказвам казуса си - постнах го защото исках и където трябваше!! Вашите коментари - на ПтичияПоток и Джемма - само ми доказват, обаче, че видно хората в България си заслужават блатото, в което живеят, щом се толерира преписването и уреждането на изпит по втория начин! Съжалявам, че ви го пиша!

 Shocked Ти къде видя да толерирам преписването? Изказах професионално мнение за задълженията и процедурата по време на изпит. И същевременно учудване, че не си реагирала навреме както трябва, значи си се съгласила със ситуацията. Под шумно имах предвид да се включи и друг свидетел и на висок глас да бъде поискано да влезе този, който отговаря за изпитите и да се спази определената процедура за анулиране работата на въпросната госпожица. Peace

# 39
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Таз ако стане докторка с най-голямо удоволствие ще ида да ме прегледа и то няколко пъти.  Crazy
Laughing Не става въпрос за медицина обаче.

# 40
  • Мнения: 481
и това е държавен университет с традиции, където се предполага, че кандидат студентите се отсяват...
Представям си каква е хавата, в университети от рода на
Свободен университет Варна
Нов Български Университет София

където куцо и сакато може да влезе

# 41
  • Мнения: 17 409
Напоследък въпросната степен се придобива не точно с пищовите, но доста как да кажа...лесно и по-точната дума е получава. За защитата говоря. Не се палете толкоз, нищо ново. Simple Smile

# 42
  • До морето
  • Мнения: 7 121
и това е държавен университет с традиции, където се предполага, че кандидат студентите се отсяват...
Представям си каква е хавата, в университети от рода на
Свободен университет Варна
Нов Български Университет София

където куцо и сакато може да влезе
[/b]

Без връзка с конкретната тема, но това твърдение, винаги ме е дразнило. По принцип практиката на запад е - който иска нека влезе, само обаче най- добрите ще продължат и ще завършат. Единствено  в България го има лафа - Бе ти един път да влезеш, все ще го изкараш!
Както и безумното - щерката учи за кандидат- студент  ooooh!. Масово в България хората си признават, че най- много зор са си дали на кандидат- студентските изпити, от там нататък- здравей Студентски град!
В изброените университети изпити могат и да се купуват, но искам да ти кажа, че нивото на обучение, за този, който иска да учи, е доста високо! Прост пример давам - за 5 години в частен университет не ми се е случило нито веднъж преподавател да пропусне лекция, но пък се е случвало да им звънят телефоните на пожар и те да се обясняват къде са и защо не са в Софийския, например, ами са на гастрол във Варна. Защото, ако в СУ за една лекция взимат Хлева, то в частния университет е поне 3Х.

Иначе за госпожица Тошкова, имала съм честта да общувам с нея и силно се съмнявам да знае с колко букви се пише "докторантура", камо ли да я завърши

# 43
  • Мнения: 1 525
Таз ако стане докторка с най-голямо удоволствие ще ида да ме прегледа и то няколко пъти.  Crazy
Е, няма да може да отидеш на преглед при нея. Тя иска да придобие степен "доктор", но не, за да стане лекар.
Надявам се, че правите разлика.
Иначе ... какво да кажа. Този случай не е нито първи, нито ще е последен. Всеки от нас познава завършили и дипломирали се, без да познават преподавателите си.
И те си намират работа така, както са и завършили - лесно.
Нали имат диплома. И необходимите познати..

# 44
  • Мнения: 4 569
Що ли не се учудвам?  Tired



Общи условия

Активация на акаунт