Отговори
# 15
  • Мнения: 4 785
Подписах, защото това е безумие! Намерили са от какво да пестим... не от бонуси, очевидно
Скрит текст:
(не искам да повдигам темата за всички ония, които казаха, че са взели по 1400 лв. или не са взели, защото с очите сме виждали на хартия за какви пари става на въпрос - лицемери, много ме разочароваха! Но не е това темата...).
Но за децата ни няма...

# 16
  • Мнения: 359
В добавка на горе казаното ,Само ни наливат в гавите че пари Няма ,няма и пак няма ,нито за пенсии а за страдащите деца ,на кой му дреме. А как намират пари да си раздават милионите бонуси .Е това не ми стана ясно.
Народа е роб на избраниците си а не обратно както трябва да е .

# 17
  • Мнения: 10
Слагането на лимити и всякакви други затруднения принуждават хората да правят дарителски кампании. Това се използва и от измамниците, които пускат призиви за помощ и печелят на гърба на детското нещастие. Днес получихме следния призив и ви молим да го разпространите сред познати и приятели, за да не станат жертва на измама.

Цитат
-------- Original Message --------
Subject: Зов за помощ
Date: Wed, 7 Mar 2012 20:09:17 +0200 (EET)
From: vasili danailovoc <bojanovic@abv.bg>
To: Save Darina Team <team@save-darina.org>


Зов за помощ.Добри хора. Помогнете ни заедно да съберем необходимата сума за лечение на Васко.Нека заедно да помогнем на малкият Васко.Той е само на десет месеча, но в неговото телце расте ужасен-ембрионален рабдомиосарком.Това е злокачествен и изключитело агресивен тумор, който се развива мълноносно и енеобходимо своевремено лечение.От този ден живота ни се обърна и започнахме борба за смисала да живееи.За съжаление поставената диагноза се среща изключително рядко 1/1000000.И покосява Малки Деца.Необходимо провеждане на лечение в Франция или Германия.Сумата, която специализираните в това лечение болници в Франция или Германия, сочат около 35 000евро.Финансирането на това лечение е извън възможностите на нащето семейство.Ето засто се обръщаме към вас да се дари сума независимо каква е тя и колко е голяма .Разчитаме, че с вашата поткрепа ше осигорим а детето ни качествено лечение. Дарителска банкова сметка на Васко Георгиев иванов еBG45UBBS80021082886011 BIC koda e UBBS BGSF UNITED BULGARIAN BANK .

 #Cussing out #2gunfire

# 18
  • При децата ми
  • Мнения: 6 068
Подписах и аз.

# 19
  • Мнения: 149
Подписах  аз.Този лимит е поредният абсурд в нашата държава!
Дано се включат повече хора!
Успех!

# 20
  • Мнения: 10
И ние се надяваме да се включат повече хора, защото съм сигурен, че няма човек, на когото децата да не са му най-скъпото. И по-добре да се включи сега, отколкото, не дай Боже, когато бъде принуден да прави спешни дарителски кампании с неясен изход.

# 21
  • Мнения: 817
И аз подписах преди няколко дни.
Много е тъжно,че животът на децата ни има цена.

# 22
  • Мнения: 10
Много професионално и достойно предаване на Канал 3 по повод лимита за лечение на деца - http://kanal3.bg/?v=7328

Последна редакция: нд, 11 мар 2012, 14:35 от Йордан Петров

# 23
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Подписах!
Днес Б.Б. смотолеви нещо в ефира на БТВ, че ще се разпореди да има промяна, но така го каза, че май нищо не каза.

Дано тази петиция бъде изпреварена все пак от действията на управляващите и час по-скоро лимитът да отпадне!!!
Ще участвам във всяка инициатива по въпроса!

# 24
  • Мнения: 45
Подписах,разбира се.Това е поредното безобразие!

Наистина поредното безобразие. Докато за лечението на тежко болни деца се слага лимит и се вдигат рамене, че хазната е празна и няма откъде, в същото време се разменят тлъсти бонуси между държавни служители и държавни предприятия... Не ги е срам, изверги  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 17 546
Подписах! Peace
Никой няма право да слага лимит на нечий живот! Naughty

# 26
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Подписах.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 768
И аз подписах.

# 28
  • Мнения: 315
Подписах се .

# 29
  • София
  • Мнения: 20 084
Подписах.

Общи условия

Активация на акаунт