Защо един мъж да търси приятелство с жена?

  • 29 136
  • 335
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 611
При положение, че всеки мъж може да прави секс, без да изпитва не само чувства, но и грам уважение към партньорката си, защо се чудите толкова, че има мъже (и жени), които могат да изпитват чувства, без да скачат да изнасилват техния обект при всяко негово помръдване?
Не е ли това, което различава човека от животните - че може да преодолее понякога инстинктите си?
Ако всички скачат без колебание на всеки, който ги привлече сексуално, егати и оргията, която ще се възцари по улиците.  Laughing

Наистина подобни теми ме карат да се чувствам като попаднала сред троглодити - то не бяха тръпки, сърбежи, чувства и прочие извинения за нечии слаби ангели (да не употребявам по-силната, но и много по-точна дума)Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 23 096
Преди години горещо защитавах тезата за платонично приятелство между мъжа и жената, докато накрая не се озовахме в едно легло с най-добрия ми приятел.  Mr. Green
Сега бих могла да кажа, че имам мъже-приятели - от офиса например, правим си доста услуги и си помагаме... Но не се виждаме насаме някъде навън, нито си споделяме най-съкровените тайни.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 114
Преди години горещо защитавах тезата за платонично приятелство между мъжа и жената, докато накрая не се озовахме в едно легло с най-добрия ми приятел.  Mr. Green

Може да е било в рубриката приятел в нужда се познава. Защо от едно събитие правиш генерални изводи?

Сийке Тръпката е голяма тръпка  Laughing И аз съм срещала хора, които ако ги поканят на кафе или проведат малко по- дълъг разговор с тях вече си представят предстоящи сцени от "Хотелът на мечтите: Младост 4". Забавно е.

# 18
  • Мнения: 6 993
Бившият ми съпруг ми е много добър приятел, но предполагам, че не се брои  Laughing

Наистина близък приятел ми е едно момче, няма мераци към мен, аз имах за известен период към него, ама бързо изтрезнях, щото така или иначе не би могло да ни се получи, твърде различни възгледи имаме за връзките. Под близък имам предвид, че съм съм му се обаждала пияна в 2 сутринта, прибирала съм се  при него и съм спала гола в леглото му  Crazy Не ме е докосвал. Общо 3 пъти се е разигравал този сюжет Blush Спя при него 2-3 пъти седмично, защото и работим заедно, понякога до късно. А понякога просто така си ходя при него да гледаме филми. И така Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 569
Не вярвам аз в такова прияетлство. Яла съм го тоя случай.

# 20
  • София
  • Мнения: 23 096
Преди години горещо защитавах тезата за платонично приятелство между мъжа и жената, докато накрая не се озовахме в едно легло с най-добрия ми приятел.  Mr. Green
Може да е било в рубриката приятел в нужда се познава. Защо от едно събитие правиш генерални изводи?
Бояна, много ясно, че сексенето беше чисто по приятелски.  Laughing

Аз не отричам приятелството между мъжа и жената и никъде на съм направила генерален извод. При мен просто не се получи  Wink

Майка ми например има най-добър приятел, при това той е поне с едно 10 години по-млад от нея. Галено се обръщат един към друг с "шефе" и са големи образи, когато са заедно. Слава богу, мъжът до майка ми грам не я ревнува от "шефа". Доста мъже надали биха скачали от радост, че жените им си имат най-добри другарчета от отсрещния пол.

# 21
  • Мнения: 116
Много искам да имам мъж за приятел,но до сега винаги се е получавало така-аз търся приятелство,а той-секс.

# 22
  • Мнения: 2 134
Имам няколко мъже-приятели и това е повече от 10г.
Зная,че мога да разчитам на тях,а аз съм им нещо,като "телефона на доверието".
Вярвам в приятелството и не влагам скрит подтекст.

# 23
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Дори едно такова приятелство според мен е по- коректно и по- дълготрайно от колкото при еднопловите. Отделен е въпроса, че такива приятелства рядко се случват  Grinning

Много си права  Peace Но явно, за да може човек да го разбере и приеме, трябва да му се е случвало Sunglasses Wink
Откровенно си признавам, че предпочитам да имам приятелство с мъж от колкото с жена. Какво обаче би  сближило един мъж и една жена в едни такива отношения, все си мисля, че трябва да се познават от деца...  Grinning

# 24
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Преди време бях пуснала подобна тема.Имам няколко приятели мъже.От малка се разбирам повече с момчета.Говоря с тях на всякакви теми.Ако се скарам с мъжа си ,искам съвет от приятелите ми мъже.Никога не са ме подвели.Аз пък давам мнения за техните връзки.Не гледаме един на друг като сексуални обекти.Спала съм в едно легло с приятел-и о,чудо-не си посегнахме Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 510
Има различни мъже и жени.
Има и мъже които предпочитат да споделят с жени.
Повечето мъже и жени се различават доста много по психика.
Да имала съм приятел мъж с които не сме имали интимни отношения.
Имам и такъв човек с които можем да си говорим по различни теми и от които мога да взема мнение. Също нямаме сексуални отношения.
Защо да не може да имаш приятелство с жена или обратното?
Ако с всеки с който си приятел и спиш...

# 26
  • Мнения: 2 401
Нема такъв филм - приятелство между мъж и жена.  Не е имАло, нема и да има. 

# 27
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Това, че на нЕкои им са слаби ангелите и не могат да се устискат, не означава, че не може да има приятелство между мъж и жена  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 12 114
Нема такъв филм - приятелство между мъж и жена.  Не е имАло, нема и да има. 
Защо?

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
може той да търси секс, ама жената да му играе номера "много си добър, умен и свестен, ама не си мой тип, нека бъдем приятели", и той да се навие с надеждата да се докопа до кревата. ПО мога да приема някакво подобие на приятелство, ако вече са имали среща за секс, но не е имало чувства, та така безболезнено да мине в приятелство.

Общи условия

Активация на акаунт