ЮНСКИТЕ мами с големите кореми през Март са здрави и засмени

  • 35 537
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Ох, да се оплача аз малко Simple Smile Бебока ми много хълца днес... Някак странно нервиращо малко ми действа хълцането.. такова леко тътнене, периодично и ритмично... Не знам защо ама искам да го спра някак Simple Smile И предната бременност много ми хълцаше бебчето и сега... Simple Smile

Усмихнатото, аз още първия път като сложи линкове за темите ги попрегледах... Но е много информацията. Аз точно затова казвам, че просто ако искам да се лекувам така предпочитам да ида на специалист, а не да чета, защото много бързо започвам да се мисля за компетентна в различни непонятни за мен области Simple Smile Влияя се от хорски мнение и т.н. Simple Smile Но от любопитсво разбира се не се сдържах да прегледам де Simple Smile Разбира се тук всички препоръки за лекарства са само препоръки!!! Това го удебелявам за другите, не за теб Simple Smile Не мисля, че който и да е споделил нещо е било написано като рецепта или натиск да се купи от друг! Аз лично нямам ангажимент да рекламирам лекарства, но споделям опит както другите. А лекарството не ми го е предписал хомеопат, защото още не съм допирала до такъв. И за мен лично (много рядко боледувам за щастие) се надявам да не ми се налага. За малкия се бях замислила сериозно преди време и разпитвах, но за сега май намерихме някакъв вариант да се държим по-здрави Simple Smile
Изобщо не искам да се отклоняваме от темата и да коментираме тези неща, на които не им е тук мястото, а и аз изобщо не съм заинтересувана като теб, че да ни се получи даже диалог по тоя въпрос... Но не искам никои да остава с впечтление, че като цяло съм казала да се пият уж хомеопатични неща без рецепта. Даже много пъти казах, че за всичко трябва да се пита лекар и да не се пие на собствена глава. А вече кой лекар е крив и кой прав аз за съжаление не мога да преценя... Но и много от пътите като споменавам тонзилотрена казвам, че е УЖ хомаопатично, тъй като съставките  да ги прочета нищо не и говорят.  Grinning Честно казано и на рекламите не вярвам на 100% и винаги си имам едно на ум Simple Smile
Спирам с темата, че аз както винаги не мога да се изкажа кратко и ясно Simple Smile
На мен ми помага и съм преценила, че не е вредно поне не на някакво опасно за здравето ми ниво. Но всеки да си решава сам за себе си или да се допитва до специалист!!!

Юлето, с теб тази количка ли заглеждахме в Галакси мола? http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=895? Или някаква подобна Simple Smile Харесва ми да ти кажа Simple Smile Има всичко необходимо според мен и отговаря и на изискванията, които аз имам Simple Smile за колелцата и т.н.... Simple Smile

А между марките Чиполино, Бертони и Кенгуру доколкото мога да преценя от събрани мнения и по-малко от лични впечатления Бертони ми е на трето място! Кенгуру не съм ги ползвала много, но приятелките ми са много доволни от количките им. А на Чиполино имаме кошарка и мебели за детската стая и нямаме оплаквания! Поне не от към здравина! Но за количките им за някои модели не съм чула нищо добро за съжаление... Но от други.. Като една Джема 3 в 1 имаше по времето около 2009-та година имам добри мнения събрани и даже и аз исках такава Simple Smile
Надявам се да съм помогнала малко Simple Smile

Приятна вечер от мен на всички  Hug

# 61
  • Мнения: 18
Здравейте момичета!!!Честит празник!!!
Аз съм си харесала една количка на ESPIRO и прочетох само хубави отзиви (като изключим,че е 14кг) и утре ще ходя да я видя на живо. Дано да е добра.... Grinning
http://www.espiro.eu/pr,parms,atlantic,98# - Тази съм харесала в електриково!!

# 62
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
 Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 31
Момичета, кажете как се облича лятно бебе? Една позната ми обясняваше 4е винаги трябвало по 2 ката дрешки да има аз нищо не разбирам помогнете на нас за да знаем какви дрешки да купуваме и как да ги съ4етаваме  Peace

Ето и кошарките които много ми харесват - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/29026
 
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/18789

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 22:04 от ^Kalimera^

# 64
  • Мнения: 43
krasavica аз в началото боледувах и ми предписаха стрепсилс мед и лимон(само тои бил походящ за бременни).И с доста чайчета с мед и лимон,,,също гаргара с лайка помага.
Морова аз също се спрях на Бертони за лятна,зимна си имаме.Фокси се казва модела.   
Лека е ,маневрена и доста компактна
Лека вечер от мен момичета Hug

# 65
  • Мнения: 300
Калимера, моя син не е лятно бебе, в края на март е, но лятото колкото ти е топло на теб толкова му е и на бебето. Може би само първите дни докато се климатизира може да е с дълго ръкавче, но тънко, вече си зависи и от времето, но в никакъв случай с два ката дрехи  Naughty Аз съм претопляла Волен в началото, не е никак приятно, а и момченцата обичат по-хладничко.

# 66
  • Мнения: 656
Аделинче, обезателно трябва да ме научиш да плета... Виж на какво попаднах, търсейки разни роклички за изписването:

http://www.coatsbulgaria.bg/Crochet/Projects/baby+dress.htm

Направо ми потекоха лигите, честно!  Grinning Ама тъй като е трудно да се видим - все нещо се случва  Tired, май ще се пробвам първо по указанията на сайта - стават ли за нещо, може ли да кажеш?  Praynig

За обличането - не знам със сигурност как е с новородени, но това, което запомних от бебешката възраст на Калоян е, че през зимата трябва да ги обличаме като себе си + 1 допълнителен кат, а през лятото - като себе си Simple Smile. Тук мамите с летни бебета казаха, че през първите няколко дни е добре да са с дълги ръкави/крачоли и мисля да се запася с такива в началото - 2-3 бодита с дълъг ръкав и също толкова (или пък по 5, не знам  newsm78) ританки - Кало имаше едни супер тънки и мисля, че биха били екстра  Peace. Ама тази плетената рокличка направо ми взе очите... Ако успея да я направя.. не знам дали с 2 ката пък няма да му е жега на бебето (с дълго-ръкавесто боди отдолу и тая рокличка отгоре  newsm78); отделно, че я дават за 3-6 месеца, а не баш за мънички  newsm78.. Абе в крайна сметка, ще взема нещо друго за изписването, пък с нея ще си я кипря кифлата по-натам  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 21
За обличането, според мен първите дни трябва да се облича с боди с дълго ръкавче, а след това с боди с късо ръкавче или боди потник. И пеленката, не трябва да е някаква супер дебела, ами тъничка, като за лятото. Аз на голямата жега, бебчо ще си го завивам с тензухена пеленка.

Момичета, според вас кога ще може бебечо да се води на море? Аз искам тази година да отидем с мъжа ми и децата, но малчо ще бъде на 1 месец и това ме притеснява. Каката е на 2, тя не ми е проблем, ама това малкото как да го взема. На тия жеги да не му стане нещо?  newsm78

# 68
  • Мнения: 656
Евелинка, и на мен ми е чуденка това  Rolling Eyes. Освен да ходим септември, когато е малко по-нормално времето, ама пък ще става ли въобще за море като море  newsm78. Моите свекъри са в Бургас и сигурно така или иначе ще отидем, та и баткото ще види все пак морето, макар и за малко (че сигурно ще е само с тях на плажа  newsm78), ама си ми се иска хубаво моренце да си изкараме...  Thinking То тъпото е, че толкова малко бебе с нищо не става да го мажеш - с тия кремове дето са си срещу изгаряне де - не знам разните там естествени масла дали не са подходящи  newsm78.

# 69
  • Мнения: 21
Усмихнатото, аз миналата година като бяхме на море с малката се запасих с такива кремове срещу изгаряне 50ти фактор. Изкарахме хубаво, като изключим мазането след всяко влизане и излизане от морето. Тази година по същия начин мисля, но искам водоустойчиви, че ми омръзна да мажа през 20 минути. Мисля да се консултирам с лекарката и да я попитам тя какво мисли по въпроса и с какво да мажа бебо.

# 70
  • София
  • Мнения: 31
Абе нормално море тая година просто трябва да забравим ... единствено септември ако се иде за няколко дни, ама таткоото ще се къпе аз със бебето едва ли бих посмяла да ида на плажа. То кърма4е още аз гъза ще си кисна... не го виждам хи4  Thinking

# 71
  • София
  • Мнения: 16
Малее,докато се обърна и наканя да драсна то нова тема, че и 5 стр.Wink))))))))))) Браво на вас момичета.
И аз мисля, че ще му е рано на бебчо за море,по-скоро разходки на морето,но не и на плажа.
За ниския хемоглобин се споменаваше малко по-назад- моя падна до 105 и док ми даде Сорбифер ( железен препарат). С него за 25 дни успях да го вдигна на 109 и док каза, че пак не е добре. Сега съм пак на Сорбифер, 3 по 1 фолиева + инжекцийки витамин Б12 (5 броя)
Поздрави на всички ви и хубава неделя. Ние излизаме след малко по разходки;-))))))

# 72
  • Мнения: 3
За море живот и здраве ние със сигурност ще идем, няма как според мен децата се водят на море за здраве а малката е ходила всяка година,миналата година беше пълно с бебчовци.Така или инъче ние никога не ходим август, и ниокога не сме на плажа в горещите часове за мен е престъпление!Ще търсим оферта от 20 август до 15 септемри са много изгодни.
Вчера беше кошмарен ден за мен Flutter болките ми в кръста бяха неуписуеми не ми стигнаха ами като се започна едно повръщане Cry направо щях да издам багажа, добре че сега съм добре

# 73
  • Мнения: 21
baby 06.2012, радвам се, че сега си добре. Дано повече не се повтаря този гаден ден!  Hug

Аз пък от преди малко каквото хапна го повръщам, само солети мога да ям... За 1час и половина поне 10 пъти повърнах Cry

# 74
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Добро утро Simple Smile

Ние няма да ходим на море това лято... Не ми се струва подходящо с толкова малко бебе да се смени толкова рязко климата... Не знам лично мое мнение, но там много деца страдат от различни стомашно-чревни неща и не искам по един или друг начин да хване и бебето... С него ще ми е много трудно да се оправя като имаме и батко пакостник Simple Smile Миналото лято него не го усетихме, че е с нас! Но тази година може да е по-палав Simple Smile Ще чакаме до догодина Simple Smile Аз иначе съм твърдо за ходенето на море, но напоследък се убедихме, че юни месец е подходящ за нас повече от жегите през другите месеци Simple Smile

За обличането съм на мнение, че бебето не трябва да се навлича... Един кат дрехи според мен е напълно достатъчно за горещите дни. Като не мисля, че пък по едно късо боди от първия ден е добра идея... А за по-хладни месеци или дни определено още нещо тъничко отгоре и готово Simple Smile зависи от градусите и всичко Simple Smile Аз не съм фен на претоплянето и увуването, но не съм и на прекаленото разголване и каляване, защото лично на мен ми е все студено и си мисля, че и на бебето му е така Sad
Мартин като роден в края на лятото и случилото се от рано студено време е обличан... Винаги с един слой повече от мен. Например боди и блузка пак от трико... В зимните дни му слагах боди, много тънки ританки като от тениска материя и отгоре някое плюшено гащеризонче. За лятото сега мисля да сме с бодита и тънки панталонки или само с боди ако е съвсем горещо Simple Smile Но не мисля, че най-горещите часове ще сме навън Simple Smile

Пак нещо не можах да се огранича с  писането Simple Smile Май трябва да се огранича с влизането във форума преди да стана досадна  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт