Интериорен стил по аматьорски 5

  • 80 504
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 091
Ние сме се местили много пъти в различни градове, държави и континенти. Мебелировката е била винаги японска, ето такава . Много лесно се бърше прах  Flutter

Сега за пръв път ще си имам своя къща и ще се уча що е то туй друнджирии и как се ползват. Ама не съм особен фен, така че ще са предимно свещи, някоя и друга лампа (не за друго, ми съм си наумила да си реформирам една) и вази. Но ще има и картини, снимки и репродукции - всички онези пирончета, които не съм могла да забия по чуждите стени ще си ги накова на моите  Peace

Никакви пирони по стените, че дупките остават и трудно се скриват. Най-удачно е, ако върху гипсокартон залепиш релефен тапет. Може да закачиш почти всичко с топлийки, а после, при задължителното пренареждане Mr. Green,  дупчиците не се виждат. 
По-тежките предмети се закрепват с няколко топлийки.

Или с кукички, които се лепят на стената.
 Янтра, права си за пода. Ама с тоя хубав под какъв интериор можеше да се направи...Има и хубави неща, разбира се, но като цяло е безвкусно, според мен, въпреки, че са търсени свързващи елементи и мотиви...Е, то това зависи от вкуса на живеещия в жилището.

# 706
  • София
  • Мнения: 324
За поставянето на предмети по стената, ето този пластелин е много добър.

# 707
  • Мнения: 608
  Пода ми харесва. А рисуването по стени никога не ми е допадало..Въпреки,че доста художници така си изкарват прехраната. Снимка 3 изглежда интересна, ама на много места, ако е мислила, че има еклектика е получила чист кич. Все едно е разглеждала различни списания и е бодвала с пръст "А, и това го искам!"

# 708
  • Мнения: 11 747
Ба, топлийки! Голяма картина, с голяма дървена рамка как ще застане с топлийки. Не с пирони, направо с дюбели са у нас.

# 709
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
И миската и домът й ми идват в повече. Но подът е върха!
Направо обожавам дървен под!
Може ли сега на този под да се сложи черен лак и цикламени мотиви?  Rolling Eyes
Снимка 4 направо ми обижда сетивата. Откачих! 6 също е доста зле!

Обожавам трапезария с много книги! Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 11 747
Малко мои вдъхновения от днес  -  1..  2..  3..   Heart Eyes  4..  5..  6..  7..  8.. 

# 711
  • Мнения: 301
Малко мои вдъхновения от днес  -  1..  2..  3..   Heart Eyes  4..  5..  6..  7..  8.. 
На фокус: стоящи лампи Simple Smile
Честита лампа, Pina, много е готина  Heart Eyes

Фаворит от картинките ми е намбър уан, много домашно и уютно ми е Simple Smile

# 712
  • Мнения: 11 747
Който е търсил такава лампа, само той знае колко трудна е тази задача ( в България). От снощи насам лампите ни в дневната стая вече са 8 броя  Simple Smile  Миналата година по това време нямах отношение към осветителните тела. Колко бързо се променяли нещата...  Rolling Eyes 

# 713
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Лампите от 5, 6 и 7 са УАУууу!

Та, харесвате ли настолни лампи? Напоследък все повече ме радват! А днес открих, че близо до офиса ми има работилничка за лампи. Една мацка стои и шие по цял ден  Heart Eyes

Ето тези много ми харесват!
1 2

АХАХААА -Шанта  Hug

Пина, покажи гиии!

# 714
  • Мнения: 11 747
А, аз за №6 главата си щях да заложа, че ще ти хареса!  Laughing

# 715
  • Мнения: 1 224
Ба, топлийки! Голяма картина, с голяма дървена рамка как ще застане с топлийки. Не с пирони, направо с дюбели са у нас.
Peace
Ще са на релефен тапет и което може ще е с маааалки пиронченца, което не може ...

Домът на Мис България е интересен, но Версачето и цикламата са ми в повече. Номер 7 направо ми хареса, макар да не е мой стил. Кухнята ми се видя много грозна, но не мисля че дамата прекарва много време там, та не я мисля  Mr. Green

pina както винаги с много вдъхновяващи вдъхновения  Heart Eyes Лампите са страхотни! Аз днес бях на лов за лампи, а се върнах с две масички  Crazy А една красива и подходяща лампа може да стопли всеки интериор.
Покажи си лампаде деее...

# 716
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
samuraika, а ти масичките, не се скатавай!

# 717
  • Мнения: 1 224
Вече е тъмно, ще снимам утре. Ама масичките ще ги магеря, няма да са в този си вид...И ще покавам, няма да се скатавам. Simple Smile
И вдъхновения ще показвам разни мои, ама кога ли ще намеря време да се вдъхновявам из нета...

# 718
# 719
  • Мнения: 11 747
Но този сайт е филтриран в бг- мамма, но в гугъл като се напише 'на гости у брук шилдс' и веднага се намира. Разгледах, има интересни неща. Лампата с цвят лайм на фона на сивата стена  Heart Eyes  рисунките на стената зад контрабюфета  Heart Eyes  Като цяло малко праволинейно ми идва. Доста симетрия. За една година толкова материали изгледах, че вече на всичко вързвам кусур  Laughing  Сякаш повече харесвам силно персонализирани интериори  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт