Нарекох те Фериха ~ 112~''Приказката Фемир..........или май не е приказка!?

  • 35 502
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Ще се отегчите да гледате цели 14 епизода любовта на Емир и Фериха.  Laughing Laughing Laughing
Тези не са наред, ние откога чакаме да гледаме това , те какви ги говорят  , аз не бих се отегчила.Сега с тези бози ме отегчават повече. Whistling Whistling Whistling
Неси , мерси за клюкините , не са лоши има надежда. Stop

# 706
  • Мнения: 12 719
Здравейте и от мене  Flutter Flutter Hug Hug Hug

# 707
  • Мнения: 9
Наде  Hug

iv4enceto_91, добре дошла и от мен! Приятни минути в темата!  Hug

Като споменахте Бюлентчо, че е несресан. Знаете ли, че всяка сутрин след като стане Баръш(Левент) не се сресва, защото мисли, че изглежда добре така. Това го спомена в едно интервю, проведено на височина 236(май бяха на покрива на една сграда). Спомена също, че преди да се ожени често боледувал, ходил е при лекари и т.н., но след като се е оженил всичко това е изчезнало. Peace

# 708
# 709
  • Мнения: 12 719
Иве добре дошла сред нас и от мен мила  Hug Hug

# 710
  • Мнения: 2 449
Тинче,   bouquet за поздрава.

Тази снимка ми я пратиха. От момента, в който посетиха Вахиде в болницата е, но незнайно защо излезна, че Чаги уж не е ходил, а сега са я пуснали и обозначили със стрелки връхните им дрехи, които са еднакви.
Еси.   bouquet

Е, голямо чудо, ако има обща снимка на Чаги и Хазал,при условие че има и други хора около тях. Защо така не знам, но има нещо гнило в тази работа newsm78

Peace
И аз откога се мъча да си обясня , защо всички от екипа се снимат на общо основание само , Чаатай и Хазал никъде ги няма заедно извън снимките от  серяла. Thinking Thinking Thinking
  не си ти само Hug Hugмного се питат newsm78но аз си намерих отговор:играят си на ДЖУНГИБИТА с нас и нашия Левски ряма да яде пред тях ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire
   С моя сценарий,който си измислих,даже ми стана смешно Laughing Laughing Юнал да обърка момите Praynig Mr. Green Mr. Greenкоито са били с Емир.Е това поне ще ни разсмее Praynig

# 711
  • Мнения: 0
Тинче,   bouquet за поздрава.

Тази снимка ми я пратиха. От момента, в който посетиха Вахиде в болницата е, но незнайно защо излезна, че Чаги уж не е ходил, а сега са я пуснали и обозначили със стрелки връхните им дрехи, които са еднакви.
Еси.   bouquet

Е, голямо чудо, ако има обща снимка на Чаги и Хазал,при условие че има и други хора около тях. Защо така не знам, но има нещо гнило в тази работа newsm78

Peace
И аз откога се мъча да си обясня , защо всички от екипа се снимат на общо основание само , Чаатай и Хазал никъде ги няма заедно извън снимките от  серяла. Thinking Thinking Thinking
  не си ти само Hug Hugмного се питат newsm78но аз си намерих отговор:играят си на ДЖУНГИБИТА с нас и нашия Левски ряма да яде пред тях ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire
   С моя сценарий,който си измислих,даже ми стана смешно Laughing Laughing Юнал да обърка момите Praynig Mr. Green Mr. Greenкоито са били с Емир.Е това поне ще ни разсмее Praynig
Joy Joy Joy

# 712
  • Мнения: 2 449
   Неси Hug Hugздравей Hug Hug
Би ли погледнала Туитъ на Седеф Praynig PraynigМай е минала успешно проби и ще вземе участие в нещо ново,но не ми е ясно дали е филм или театрална постановка.Пуснала е една снимка-та от там си мисля,че е театър-на сценичен декор ми мяза Embarassed Thinking Thinking

# 713
  • Мнения: 8 475
  Неси Hug Hugздравей Hug Hug
Би ли погледнала Туитъ на Седеф Praynig PraynigМай е минала успешно проби и ще вземе участие в нещо ново,но не ми е ясно дали е филм или театрална постановка.Пуснала е една снимка-та от там си мисля,че е театър-на сценичен декор ми мяза Embarassed Thinking Thinking

Ако ще участва в нещо ново - да не би нещо да се случи с Джансу?  Shocked Не ми се иска така да улесняват Санем. Crossing Arms

# 714
  • Мнения: 180
Да Ви кажа, че досега истински щастливи не съм ги виждала. През целия първи сезон Фериха беше притеснена и не успя да се отпусне. После се разделиха и страдаха жестоко. След това отново се събраха, ожениха се и пак не са щастливи. Sick  Като, че ли единствените мигове на щастие видях във вилата, но не през цялото време. Сега са на прага да кажат на всички за сватбата им, но друга беда висне над тях. Все едно са урочасани да не могат да бъдат щастливи макар, че са заедно. Cry


Момичета , привет на всички и от мен , добре дошли на тези след мен. Stop Stop Stop
Наде,  и аз съм с теб в тези твой мисли, кога най-накрая ще ги видим рамо до рамо щастливи. newsm78 newsm78 newsm78
Привет Simple Smile

# 715
  • Мнения: 6 105
Здравейте на всички!Не е кой знае какъв интересен спойлера,но каквото видя си го пиша! Peace
Спойлер:
Скрит текст:
*Невбахар ще умира бавно, в следващите няколко епизода се очаква да умре.
Левент ще се чувства много зле,Фериха ще му окаже подкрепа.Емир ще види това и ще се изпълни с гняв и ревност-това ще е след като Емир разбере за чувствата на Левент към Фериха.

# 716
  • Мнения: 2 449
  Неси Hug Hugздравей Hug Hug
Би ли погледнала Туитъ на Седеф Praynig PraynigМай е минала успешно проби и ще вземе участие в нещо ново,но не ми е ясно дали е филм или театрална постановка.Пуснала е една снимка-та от там си мисля,че е театър-на сценичен декор ми мяза Embarassed Thinking Thinking

Ако ще участва в нещо ново - да не би нещо да се случи с Джансу?  Shocked Не ми се иска така да улесняват Санем. Crossing Arms
 и на мен ми мина това през главата,но и друго ми минава,че Дениз май прави химиотерапия ooooh! ooooh!а тя със всяка сложена банка Naughty Naughty става все по натоварваща Naughtyи нещо участието на Дениз ми е под въпрос.
Ще се отегчите да гледате цели 14 епизода любовта на Емир и Фериха.  Laughing Laughing Laughing
Тези не са наред, ние откога чакаме да гледаме това , те какви ги говорят  , аз не бих се отегчила.Сега с тези бози ме отегчават повече. Whistling Whistling Whistling
Неси , мерси за клюкините , не са лоши има надежда. Stop
 да бе да ooooh! ooooh!Всяка нова двойка си има толкова проблеми когато заживеят заедно Naughty Naughtyдаже и проблема с прането на гащите Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 717
  • Мнения: 180
Здравейте на всички!Не е кой знае какъв интересен спойлера,но каквото видя си го пиша! Peace
Спойлер:
Скрит текст:
*Невбахар ще умира бавно, в следващите няколко епизода се очаква да умре.
Левент ще се чувства много зле,Фериха ще му окаже подкрепа.Емир ще види това и ще се изпълни с гняв и ревност-това ще е след като Емир разбере за чувствата на Левент към Фериха.
Здравей Simple Smile
Туй нащо Ф голяма приятелка.На всички оказва подкрепа.Подкрепя ли подкрепя.... Laughing

# 718
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!Не е кой знае какъв интересен спойлера,но каквото видя си го пиша! Peace
Спойлер:
Скрит текст:
*Невбахар ще умира бавно, в следващите няколко епизода се очаква да умре.
Левент ще се чувства много зле,Фериха ще му окаже подкрепа.Емир ще види това и ще се изпълни с гняв и ревност-това ще е след като Емир разбере за чувствата на Левент към Фериха.
Е само това остава , да почне пак да вилнее и тогава ще я втасаме отново.Буря 12 епизода и накрая 2 епизода сдобряване. ooooh! ooooh! ooooh!

# 719
  • Мнения: 180
  Неси Hug Hugздравей Hug Hug
Би ли погледнала Туитъ на Седеф Praynig PraynigМай е минала успешно проби и ще вземе участие в нещо ново,но не ми е ясно дали е филм или театрална постановка.Пуснала е една снимка-та от там си мисля,че е театър-на сценичен декор ми мяза Embarassed Thinking Thinking

Ако ще участва в нещо ново - да не би нещо да се случи с Джансу?  Shocked Не ми се иска така да улесняват Санем. Crossing Arms
 и на мен ми мина това през главата,но и друго ми минава,че Дениз май прави химиотерапия ooooh! ooooh!а тя със всяка сложена банка Naughty Naughty става все по натоварваща Naughtyи нещо участието на Дениз ми е под въпрос.
Ще се отегчите да гледате цели 14 епизода любовта на Емир и Фериха.  Laughing Laughing Laughing
Тези не са наред, ние откога чакаме да гледаме това , те какви ги говорят  , аз не бих се отегчила.Сега с тези бози ме отегчават повече. Whistling Whistling Whistling
Неси , мерси за клюкините , не са лоши има надежда. Stop
 да бе да ooooh! ooooh!Всяка нова двойка си има толкова проблеми когато заживеят заедно Naughty Naughtyдаже и проблема с прането на гащите Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт