Нарекох те Фериха ~ 112~''Приказката Фемир..........или май не е приказка!?

  • 35 501
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Все си мисля, че, ще има раздвижване в епизодите оттук насетне.
Емила, ти си Венцислава, а ти Ild, как се казваш или да се обръщаме към теб чрез ника ти?!
В нашата тема се обръщаме една към друга предимно с малките си имена и затова те питам, но ако предпочиташ чрез ника си кажи.
newsm10

# 31
  • Мнения: 21 201
Аз съм Звезда, но както ви е удобно .
Чудесно.
И аз не проумявам как Юнал се е свързал с момичето, но още снощи писах, че гласовете са им различни, а то какво било?! Сменили са актрисата.

# 32
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Ако наистина Юнал се е свързал с това момиче- добре, но ако не е -тогава какво ще стане? newsm78

# 33
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
...
Само ми е чудно как Юнал се е добрал до нея:свързал се е с всички момичета,които са спали с Емир ли Simple Smile

И на мен ми е чудно как ги е проучил...  Joy Joy Joy

Цитат
Сега се сещам разговора на Фемир,където тя го попита:спа ли с нея?Явно драмата ще е пълна  Peace

Хахаха... и дето Емир с уклончив тон каза на Фериха, че нямало нужда да говорят на тази тема...  Joy Joy Няма нужда ами, щот' не му изнася. Но е вярно, че доникъде не биха стигнали, ако се захванеха да нищят нещо толкова болезнено като изневярата (макар че бяха официално разделени към момента).

....
Ясно е, че вече това е пълнеж, но  не намериха ли нещо по- интересно и оригинално. . Това с  уж бременното момиче, което разделя влюбените, е изтъркан трик.

Ами ти в АФК е бъкано с такива.  Close

Наде, а ти защо смяташ, че гледането в реално време е по-трудно? Отдавна го споменаваш и отдавна искам да те питам... Защото аз пък съм с обратното усещане, че така има някакъв контрол над това колко серии наведнъж бих изгледала - иначе развивам склонност към зависимост да гледам цяла нощ например...  Embarassed

А на мен гласовете ми се бяха сторили еднакви -  флегматични такива... но в това вярвам повече на Надето, защото тя има страхотна памет за детайлите в сериала, на мен ми липсва такъв усет.

# 34
  • Мнения: 21 201
Ако наистина Юнал се е свързал с това момиче- добре, но ако не е -тогава какво ще стане? newsm78
Както казваш, ако нарочно Юнал се е свързал с нея, ще им навреди но с по-малка сила и връщане назад има, но ако момата наистина носи в себе си малък Сарафоулу, тогава наистина НИНАМ. Май това, ще бъде края за ФЕмир.
Пу, пу, пепел ми на клавиатурата.

# 35
  • Мнения: 21 201
Ферда, преди да започна да гледам сериал, задължително поглеждам краят му и преценявам дали да го загледам въобще. Единствено само с Мелодията рискувах и направо съжалих.
За мен е трудно гледането в реално време, защото това води до пристрастяване. Задачки, задачки, задължения, но все надничам в темата за да видя да не би случайно да съм изпуснала нещо важно относно сериала. От друга страна обаче, именно в тръпката да чакаме фрагманите, озетите и коментарите ни, се крие очарованието на гледане на сериала в реално време. За себе си лично мога да кажа, че дори и да съм подтисната на моменти заради развитието в АФК, ще дойде ден, в който, като свърши, ще ми липсват всичките тези моменти и емоций. Като цяло сериала ми носи и плюсове и минуси, но пък се запознах с Вас, та макар и виртуално. Hug

# 36
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Започнах да гледам този сериал, защото любовта на Фемир изглеждаше толкова чиста и искрена, като в приказките.  Аз по принцип, както казва мъжа ми , живея в приказките , но сценаристите с последните серии ме свалиха на земята с гръм и трясък.
Да не вземат със следващите да ме откажат от приказките. #2gunfire

# 37
  • Мнения: 21 201
Звезда, ако ФЕмирската история е приказка, е логично да има щастлив край, защото повечето от тях завършват щастливо.

# 38
  • Мнения: 0
Ако наистина Юнал се е свързал с това момиче- добре, но ако не е -тогава какво ще стане? newsm78
Както казваш, ако нарочно Юнал се е свързал с нея, ще им навреди но с по-малка сила и връщане назад има, но ако момата наистина носи в себе си малък Сарафоулу, тогава наистина НИНАМ. Май това, ще бъде края за ФЕмир.
Пу, пу, пепел ми на клавиатурата.
А , дано да е първото,че това за края на Фемир ми звучи зловещо.Искам да попитам ,този мерцедес ,с които се разхожда Емир и Чаатаи ,да не е личен автомобил ?  Да са решили и от това да спестят , но той и в серяла и извън него е все с тази кола. Thinking Thinking Thinking

# 39
  • Мнения: 21 201
Венцислава, ми те в по-голяма част от времето са със собствените си дрехи. Колко му е да са и с личните си автомобили. Май касичката за сериала не е голяма.

# 40
  • Мнения: 0
Цитат на: Ferda Mravenec link=topic=644911.msg21313257#msg21313257 date=1330787415
quote author=Esi_93 link=topic=644911.msg21313161#msg21313161 date=1330786517
....
Ясно е, че вече това е пълнеж, но  не намериха ли нещо по- интересно и оригинално. . Това с  уж бременното момиче, което разделя влюбените, е изтъркан трик.

Ами ти в АФК е бъкано с такива.  Close
[/quote]Да, права си. Даже не мога да повярвам, че гледам такъв сериал.
Аз в началото бях пленена от тази хубава история за истинската голяма любов. Но после почнаха с пълнежа, с глупостите и толкова очерниха героите.....Макар, че това почти винаги е неизбежно, трябва някакси да запълнят многото дълги епизоди. Малцина са сериалите, които не прибягват до тези трикове.

# 41
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Ферда, преди да започна да гледам сериал, задължително поглеждам краят му и преценявам дали да го загледам въобще. Единствено само с Мелодията рискувах и направо съжалих.
За мен е трудно гледането в реално време, защото това води до пристрастяване. Задачки, задачки, задължения, но все надничам в темата за да видя да не би случайно да съм изпуснала нещо важно относно сериала. От друга страна обаче, именно в тръпката да чакаме фрагманите, озетите се крие очарованието на гледане на сериали в реално време. За себе си лично мога да кажа, че дори и да съм подтисната на моменти заради развитието в АФК, ще дойде ден, в който, като свърши, ще ми липсват всичките тези моменти и емоций. Като цяло сериала ми носи и плюсове и минуси, но пък се запознах с Вас, та макар и виртуално. Hug

Умен ход, ще го приложа в бъдеще. Както казах, мен ме пристрастява възможността да изгледам повече наведнъж и да разбера какво ще се случи... Но пък ако пък спра по някаква причина - невъзможност да гледам или защото съм прекалила и ми е писнало, после не мога да се накарам да продължа.
Мисля, че има голямо очарование в това да можем така да си коментираме сериите, но ако няма контрол над тях, става бъркотия (напр. според мен, с "Езел" така стана, откакто го спряха по Нова и в темата настъпи хаос - кой гледал напред, кой тепърва, все едни и същи въпроси къде да се търсят сериите и т.н. затова се отказах, макар сериала да си струва).

...
А , дано да е първото,че това за края на Фемир ми звучи зловещо.Искам да попитам ,този мерцедес ,с които се разхожда Емир и Чаатаи ,да не е личен автомобил ?  Да са решили и от това да спестят , но той и в серяла и извън него е все с тази кола. Thinking Thinking Thinking

Доколкото разбрах, са дали на Чаатай да кара мерцедеса от сериала, защото по този начин прави реклама на марката и модела...

# 42
  • Мнения: 0
Венцислава, ми те в по-голяма част от времето са със собствените си дрехи. Колко му е да са и с личните си автомобили. Май касичката за сериала не е голяма.
Направо ме убихте ,остава да започнат снимки и  в личните им домове и съвсем ще заприличат на реалити шоу. Laughing Laughing Laughing

# 43
  • Мнения: 8 475
Привет в новата прекрасна тема. Heart Eyes  Тинче, благодаря. Hug Hug Hug

Да ви кажа аз не преживявам чак толкова сериите като вас.  Hug Имам предвид, че се ядосвам и дразня като циклят на едно място, ама чак да се потискам, да мисля постоянно и да не мога да спя, заради някои случки - няма такова нещо.  Wink  Като ми стане прекалено досадно и ми иде да застрелям някой от героите, hahaha пропускам някоя серия, защото за мен не си струва да стая 2, 5 часа на един стол пред компютъра и да следя нещо, което не ми е интересно. Peace



...тръпката да чакаме фрагманите, озетите и коментарите ни, се крие очарованието на гледане на сериала в реално време.
...но пък се запознах с Вас, та макар и виртуално. Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

Неси, мерси за преводите от другата тема. Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 21 201
Ако пуснат АФК в българския ефир и в нашата тема, ще настане същото и, ще бъдем заляти от множество въпроси, и е съвсем нормално. Подобно е и положението във Фатмето, и в Пепел от Рози.

Общи условия

Активация на акаунт