бременните шофьорки с колан ли?

  • 13 643
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 32
Здравейте, момичета! Пиша за първи път в тази тема. Не съм съгласна с някои мнения, че е по-добре да се шофира с колан при условие, че и закона позволява да съм без него. Да съгласна съм, че има риск в това да сме без колан, но пък и риска от това да съм с колан е същия. По принцип преди да разбера, че съм бременна бях много стриктен шофьор и пътник - винаги си слагах колана.

# 31
  • Мнения: 506
Аз от началото на четвъртия месец (като почна да ми расте корема) спрях да слагам колан в града, без значение аз ли карам или не, но извън града си слагах, като долната част, която ми притискаше корема я слагах зад мен и оставаше да ме държи само тази през рамото.

# 32
  • Мнения: 158
Карах без колан от началото до вечерта,в която родих спирали са мен, не съм имала проблем само дето катаджията ме пита защо карам щом съм бременна, а някой не ме вози, отговорих му, че не съм болна, а бременна.

# 33
  • Мнения: 32
Карах без колан от началото до вечерта,в която родих спирали са мен, не съм имала проблем само дето катаджията ме пита защо карам щом съм бременна, а някой не ме вози, отговорих му, че не съм болна, а бременна.
Ле-ле що за въпрос "Защо някой не те вози?" Щом се чувстваш добре защо трябва да ангажираш някой като можеш и сама да го направиш. А пък и не всеки път може да има кой да те вози.

# 34
  • Мнения: 60
Карах без колан от началото до вечерта,в която родих спирали са мен, не съм имала проблем само дето катаджията ме пита защо карам щом съм бременна, а някой не ме вози, отговорих му, че не съм болна, а бременна.
Ле-ле що за въпрос "Защо някой не те вози?" Щом се чувстваш добре защо трябва да ангажираш някой като можеш и сама да го направиш. А пък и не всеки път може да има кой да те вози.

Мен са ме спирали в четвъртия месец, още не ми личеше, господина явно с нагласата, че ме е гепил, беше много разочарован, че няма да стане номера, и почна да мрънка, що въобще съм карала. Казах му, че отивам на кафе с приятелка Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 231
Карам само с колан, защото колата ми пищи ако не сложа. Но до 8 месец бях със стра кола и пак си го слагах. Само в квартала, дето не мога да вдигна повече от 20 км съм си позволявала да не слагам, като съм взимала какта примерно от градина.

# 36
  • София
  • Мнения: 44 122
Здравейте, момичета! Пиша за първи път в тази тема. Не съм съгласна с някои мнения, че е по-добре да се шофира с колан при условие, че и закона позволява да съм без него. Да съгласна съм, че има риск в това да сме без колан, но пък и риска от това да съм с колан е същия. По принцип преди да разбера, че съм бременна бях много стриктен шофьор и пътник - винаги си слагах колана.

ползвай това по-добре

http://www.bebe-best.com/besafe-predpazen-kolan-za-bremenni-pregnant-p-27733.html

# 37
  • Мнения: 32
Благодаря ти Angel_Dust.Но не бих рискувала.

# 38
  • Мнения: 3 241
Без колан доста повече рискуваш, ама всеки си има глава на раменете  Tired

# 39
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Благодаря ти Angel_Dust.Но не бих рискувала.

Ъъъъ, би рискувала да караш и се возиш без колан, а не би рискувала да сложиш колан специално предназначен за бременни?  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 44 122
за мен много повече рискуваш без колан, отколкото с колан и то пригоден за положението ти, така че да отпадне риска....

# 41
  • Мнения: 32
Без колан доста повече рискуваш, ама всеки си има глава на раменете  Tired
С колан ли без винаги има риск качиш ли се в колата, не знаеш какво може да ти се случи. Просто така смятам, че е по-добре. Хубав ден!

# 42
  • Мнения: 3 241
Без колан доста повече рискуваш, ама всеки си има глава на раменете  Tired
С колан ли без винаги има риск качиш ли се в колата, не знаеш какво може да ти се случи. Просто така смятам, че е по-добре. Хубав ден!

Добре, че не всички са такива фаталисти, защото щяхме да си ходим пеша още Simple Smile

# 43
  • Мнения: 534
Да не подхващаме друга тема ама нито на тротоара,нито в градския транспорт е безопасно.  ooooh!

# 44
  • София
  • Мнения: 44 122
Да не подхващаме друга тема ама нито на тротоара,нито в градския транспорт е безопасно.  ooooh!

то ако има нещо да ти се случва и в къщи може Simple Smile ама дай сега да не ставаме сутрин Wink
но когато може да подпомогнеш с нещо сигурността си, за мен е по-добре да го направиш.....

Общи условия

Активация на акаунт