90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 177

  • 32 988
  • 744
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5
Имам въпрос относно утрешния ми първи плодов: сушените смокини за много сладки ли се считат или може? Ядат ми се фурмички, ама те наистина са прекалено сладки.
А иначе днес малко попрекалих с количествата и разбутах О и В - сладко за обяд, а солено - на вечеря, та се надявам да не съм наваксала всичкия минус за двата дни. Вече няма да правя така!

# 571
  • Мнения: 5 102
Помня, че някой беше писал, че може 8 фурми.

# 572
  • София
  • Мнения: 6 011
Фурми може, и смокини - плодове като плодове, кво като са сладки. До 8 бр.  Peace

Ms.Gorgeous , я разкажи ти за какво иде реч в подписа ти, че цял ден ми се разширяват зениците като го видя!  Joy Филм ли са снимали тия двамата убавци заедно, що ли? 

# 573
  • София
  • Мнения: 35 311
Фурми може, и смокини - плодове като плодове, кво като са сладки. До 8 бр.  Peace

Ms.Gorgeous , я разкажи ти за какво иде реч в подписа ти, че цял ден ми се разширяват зениците като го видя!  Joy Филм ли са снимали тия двамата убавци заедно, що ли? 
Британците, британците! Фотосесия просто....ама искам да се мушна между тях Laughing Heart Eyes

# 574
  • Мнения: 5
Помня, че някой беше писал, че може 8 фурми.
Фурми може, и смокини - плодове като плодове, кво като са сладки. До 8 бр.  Peace
Благодаря ви за отговорите! Някъде пишеше да не са много подсладени сушените плодове, та затова питах. А пък много обичам и двете.
Лека и минусова!

# 575
  • София
  • Мнения: 5 606
Блеки, варя го.

Но в случая - помен за много килограми.

Дай Боже и такъв ден да дойде.  Praynig
Не губи надежда... Аз го дочаках  Laughing. След като вчера ме сръчкахте за козуначената кифла, викам еми торта ще се яде, но о чудо, успях да изям половин парче само и ми стана тежко и направо гадно- мъжа ми реши, че се разболявам нещо Mr. Green, щото аз съм от групата на пристрастените. Така че днес отчитам много режимен ВД с жито за обяд.

# 576
  • Мнения: 0
Британците, британците! Фотосесия просто....ама искам да се мушна между тях Laughing Heart Eyes

На мен и само на уше да ми говорят, пак ще съм доволна  Mr. Green

Отчитам режимен плодов, даже не ядох ядки.

Чудя се, как ги ядете тези салати без сол и дресинг в плодов, аз такова нещо не близвам  Sick

# 577
  • София
  • Мнения: 7 673
Записвам се при вас, тъй като започнах режима за 3-ти път.
За "добър ден" ще попитам старата ми позната Нана колко кг. е вече, тъй като не ми се рови назад.  Hug  Embarassed

# 578
  • Мнения: 6
Здравейте, фиданки! Днес , почти кьм края на втория ден сьм - 1 кг. Не мога да повярвам направо. Това е чудесен резултат. Днес ми е  бобовия ден: З - два малки банана, о - купичка грах  яхния, вечерята  - сьшата. Имам вьпрос за утре  - безсолни солети  разрешени ли са?  Благодаря!  Пожелавам ви лека и сита нош. А утре повече минуси!!!

# 579
  • Мнения: 34
Пуканки разрешени ли са? Ако да,през кой ден?  Thinking

# 580
  • Мнения: 10
Пуканки разрешени ли са? Ако да,през кой ден?  Thinking

Не  Peace

# 581
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро!
Отказвам се да се нервя за килограми.... Mr. GreenХаха, пак +0.800 след белтъчен, млечен ден и  с преобладаваща марулена салата с млечен сос за вечеря. Ужас, аз като калории , едва толкова погълнах сигурно  Mr. Green
Савинка, минавам на план Б, с твоя ориз днес, няма на къде. Ясно е че за по-голям минус, трябва да го ям и за двете хранения, дано не е толкова неприятен Peace

Имам вьпрос за утре  - безсолни солети  разрешени ли са?  
Да, за въглехидратен  ден, за обяд Peace

Отивам да оправям децата и излизаме май пак с шейната, тези жени пак луднаха през този месец... Mr. Green

# 582
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

Отчет след поредна четворка, свалени килограми/грамове 0.... Cry! Каквото е такова, то не може само да сваляме я!
Днес белтъчен, З: ябълка, О и В: телешко със салата!

Хубав ден на всички!

# 583
  • Мнения: 0
Добро утро  Simple Smile Днес плодов имам ябълки и киви и май малко ядки  newsm78  Хубав ден , момичета и много усмивки въпреки лошото време и снега  Simple Smile

# 584
  • София
  • Мнения: 5 606
Добро утро, фиданки! И да се отчета- 11 дни с един нережимен плодов  Embarassed и -5 кг.  newsm44 newsm44 newsm44. Днешния плодов мисля на помело да го изкарам. Сигурна съм, че следващите няколко дни ще има още по- сериозно раздвижване, защото на мен луната много ми влияе, а и с МЦ се разделихме днес. Мнооого съм доволна, въпреки че сваленото си е чиста вода, но и на -5 кг.вода съм доволна. Веднага ми оширочаха обувките /как смешно звучи/ и ми щръкнаха кокалите по стъпалата  Laughing. И нещо да питам-от 2дни имам проблем с WC, та мога ли днес-в плодов, да изям 2 лъжици смляно ленено семе?  newsm78
Много щастлив и минусов ден на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт