90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 177

  • 33 000
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • На топло...
  • Мнения: 584
120 грама ориз за деня, в сурово състояние, е в рецептите. От чашка до чашка разлика има Peace.
Важни са зеленчуците също Wink.

Моят скъп се отказа без бой още преди няколко, забравих да ви споделя...
Стрес имал на този етап от живота си, не му трябвал и режим Confused. Неприятно.
Много демотивиращо ми действа, че този път ще е наясно какви ги върша Mr. Green.

# 706
  • Мнения: 0
Толкова бях превъртяла, че вместо солницата съм извадила от чекмеджето ролона Нивея и тръскам ли тръскам връз зелето и морковите, пък то нищо не пуска  hahaha Joy Колежките ме спукаха от бъзик  Embarassed Дано да е ПМС, че ще се видя в чудо  ooooh!

Ех, умрях от смях ! Днес и аз бях същата скица, умирах от глад ! Crossing Arms Thinking
Чак се чудя какво ще правя в петък / на плодчета/ ?!  Thinking

# 707
  • Мнения: 1 574
Момичета като сте  на купон кога вечеряте ,аз днес мисля към 9 да хапна каквото ми е за деня ,но по късно ,някой друг правил ли е така ?
На сбирка съм и няма как нищо да не хапна newsm78.

# 708
  • Мнения: 0
ядките -има ли значение кога ги започвам, т.е. дали трябва да се чака пак до 12 часа за тях ??? Simple Smile  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Дано въпросът ми не е много глупав   bouquet

Закусва се само плод ! Ядките след 12 ч. Hug

kroelahai - Хапни си до 20:00 ч., аз така правя без значение къде съм или къде ще ходя ! Винаги вечерям до 20:00 ч. ! Naughty  bouquet Успех !

# 709
  • Мнения: 0
ядките -има ли значение кога ги започвам, т.е. дали трябва да се чака пак до 12 часа за тях ??? Simple Smile  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Дано въпросът ми не е много глупав   bouquet

Закусва се само плод ! Ядките след 12 ч. Hug

kroelahai - Хапни си до 20:00 ч., аз така правя без значение къде съм или къде ще ходя ! Винаги вечерям до 20:00 ч. ! Naughty  bouquet Успех !


БЛАГОДАРЯ за бързия отговор Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 12 562
Момичета като сте  на купон кога вечеряте ,аз днес мисля към 9 да хапна каквото ми е за деня ,но по късно ,някой друг правил ли е така ?
На сбирка съм и няма как нищо да не хапна newsm78.

Винаги вечерям в 17-17.30 ч. Ако ще да съм на парти при Барак Обама. Това не ми е толкова важно, колкото поставената цел.
Ядеш си вкъщи и отиваш на сбирка.

# 711
  • София
  • Мнения: 5 606
120 грама ориз за деня, в сурово състояние, е в рецептите. От чашка до чашка разлика има Peace.
Важни са зеленчуците също Wink.

Моят скъп се отказа без бой още преди няколко, забравих да ви споделя...
Стрес имал на този етап от живота си, не му трябвал и режим Confused. Неприятно.
Много демотивиращо ми действа, че този път ще е наясно какви ги върша Mr. Green.
Категорично, Нану, но останах с впечатлението, че Мишлето яде само 1 чашка ориз, разделена за обяд и вечеря, без салати, зеленчуци и т.н.
Абе това ленено семе все съм си го бъркала с кисело мляко, сега тия 2 лъжици, разбъркани с вода ми вгорчиха живота  Sick.

# 712
  • Мнения: 11
Аз приключих с днешния плодов: 2 ябълки, 2 бананчета, 500мл фреш портокал и 100гр сурово кашу. Не исках да ям банани и ядки, ама много лошо ми беше днес. И сега ми се вие свят.  Close

# 713
  • Мнения: 11 570
Бълбук, бълбук.... засега удържам фронта с несметно количество изпита вода, 1 кафе сутринта и 2 чая.
Кроелай, аз ако не вечерям до 9 часа, ще съм умряла от глад и ще изям света, затова и аз бих те посъветвала да си хапнеш вкъщи преди това.
Последният воден ми се пада в деня преди рождения ми ден, днес го изчислих  Mr. Green

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Да си отчета днешния плодов: 1 ябълка, 1 банан, 1 грейпфр,т, 5-6 сушени сливи, шепа орехи.
И да се похваля, че кръвното ми е 100/60. Такова кръвно никога в живота си не съм имала.  Shocked Ей това и е най-хубавото на тая диета. Колко ще отслабна и как ще изглеждам не ми е чак толкова важно. Но това, че съм много по-здрава само за 2 мес е страхотен ефект. Хич да не сваля, само заради това си заслужава режима. От години съм на лекарства за високо кръвно, непрекъснато бях със сърцебиене, пулс над 100, болеше ме гърба, кръста, коленете, непрекъснато бях уморена, спеше ми се и т.н., и т.н. още 100 оплаквания. Сега само за 2 мес няма и помен от тях. И един странен ефект - започнах да се наспивам за 6ч. Преди едвам ставах сутрин, сега се будя в 5.30 без часовник, свежа като краставичка. И цял ден кипя от енергия, като Супер Любо съм.  Mr. Green

# 715
  • София
  • Мнения: 6 011
Савина, ти сега като го написа и се замислих... аз съм страшно поспаливо същество, но от година насам се наспивам къде-къде по-бързо.  Thinking И дори съм адекватна през деня след това.  Laughing Сега се замислих дали и при мен не се дължи на режима?  Thinking


Приключих белтъчен ден
кафе с мед и ябълка
5 кюфтета и доматен сос
мляко, кашкавал и сирене
Мислех да ям еднакво, ама не удържах на кашкавала.  Crazy

# 716
  • Мнения: 1 574
Ох мацки ,поръчано е всичко вече ,менюто е готово от вчера потвърдено Cry,но малко след 8 ще си ям варени картофки с лук салата доматки. Sick,ох предният път не излязох заради диетата ,но вече искам да се събера с хора ,че само с бебета си говоря ,даже вече забравих нормално да разговарям Mr. Green.
Утре ще споделя как съм се справила с изкушенията на масата и за тлъстия +който ще имам Heart Eyes Grinning.

# 717
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз също излизам на заведения, съобразявам се винаги да ям режимно до 20 часа /което за мен е супер-късно/, а след това водица. Нищо сложно няма, приказките вървят добре и без да се тъпча, но всеки си знае.

# 718
  • до моите любими хора
  • Мнения: 15
Савина наистина само за това, че човек може да подобри здравословното си състояние си струва да спазва режима, пък и като свали някой друг килограм му е бонус  Mr. Green
Нана и аз се стремя да вечерям в това време 17-18 часа най-късно и не се чувствам гладна после Интересното е, че преди режима ядях винаги много късно и посред нощите търсех сладко Laughing
Всичко е въпрос на навик, а диетата ще ни научи на доста полезни навици  Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз вечерям около 16-17 часа.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт