Пепел от рози по БТВ - 7

  • 69 091
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 229
И двамата се държат приятелски помежду си-те наистина са такива от 2004г. Личи си от снимките зад кадър Peace Но няма нищо друго,да не се полъжете от някои фотки Laughing Laughing Laughing
Извинявай dettodorowa, може би ще ти се сторя голяма патка, newsm78 ама искам да те питам какво е "фотка"? Rolling Eyes

 Laughing Снимка Hug

# 691
  • Мнения: 27
И двамата се държат приятелски помежду си-те наистина са такива от 2004г. Личи си от снимките зад кадър Peace Но няма нищо друго,да не се полъжете от някои фотки Laughing Laughing Laughing
Извинявай dettodorowa, може би ще ти се сторя голяма патка, newsm78 ама искам да те питам какво е "фотка"? Rolling Eyes
Laughing Снимка Hug
Боже, човек се учи докато е жив! smile3555 Никога нямаше да се досетя, честно! newsm09

# 692
  • Мнения: 27
Добро утро! Hug Хайде на кафето! kaffeetrmker_2 Желая ви усмихнат и ползотворен ден! sun

# 693
  • Мнения: 9
Добро утро и от мен!
Кометка, благодаря ти за кафето отпивам с удоволствие и се наслаждавам на бонусите, които сте раздавали вчера.  Hug Hug
Сега да се включа с малък коментар относно последните епизоди...Някое от момичетата беше писало, че се дразни от прекомерната намеса на Мерием, в така създалата  се ситуация. Не мога да я обвинява за това-още повече, че тя единствена се опита да помогне на Фатма след изнасилването. Всички останали бяха като нахвърли ли се върху плячката си хиени. Всеки дърпаше своя "къс" и се оттегляше, продължавайки по пътя си.  Един воден от силата на парите, друг от обществото...
За Мелтем бих казала, че залагам надежда на това да се справи с Яшаран, колкото и непосилно да е за нея. Млада и амбициозна е, дано намери правилния начин за да разобличи виновците.
Мустафа все повече започва да ми се обезличава.. То бива, бива егоизъм, но неговото минава всякакви граници.
 П.С. По този повод да попитам, понеже не ми стана ясно как от рибар се става бизнесмен.? Не че подценявам потенциала на човека, но някак си ми убягва този момент на това лесно и бързо "изкачване по стълбичката нагоре"...  newsm78 newsm78 newsm78

# 694
# 695
  • на морето
  • Мнения: 103
Добро утро и от мене ! Hug
Кометке , благодаря ти за кафенцето  Hug Heart Eyes
Аз ,пък , набързо да сложа е една закусчица .Да ви е сладко !


Така... , ще пусна малко по -рано новата тема , че не знам дали ще стигнат останалите три страници за през деня , ако ни споходи музата да пишем . Ако не , ще остане за довечера .
Нека първо да довършим тук , нали ? Peace Hug

# 696
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635

 П.С. По този повод да попитам, понеже не ми стана ясно как от рибар се става бизнесмен.? Не че подценявам потенциала на човека, но някак си ми убягва този момент на това лесно и бързо "изкачване по стълбичката нагоре"...  newsm78 newsm78 newsm78

Повярвай ми и до момента /следя оригиналните епизоди/ сценаристите не дават отговор на въпроса за Мустафа. А неговият "гений" ще достигне още по-големи висоти ooooh! Както му казва Асу в една от следващите серии "чооок пара" има в тази история /имайки предвид изнасилването на Фатмагюл/.

# 697
  • на морето
  • Мнения: 103
Заповядайте скъпи дружки в


Но , когато му дойде времето  Wink Sunglasses Laughing!

# 698
  • Мнения: 14 837
Здравейте! Много хубава серия отново.Разговора между Фатма и Керим и казаната от нея истина" Ако се държа добре с тебе  все едно предавам себе си".За мен тези думи са повече от ясни- тя дълбоко в себе си е простила на Керим,тя е на прага да започне от начало,но все още се бори със себе си и държейки се по този начин със него издига около себе си стена ,но не зада се пази от него , а от себе си и от мислите и чувствата които започвата да се зараждат.
Мустафа съвсем откачи.Въпреки че много ми беше смешно как се беше настанил в кабинета на Яшаран и беше сложил караката си върху кичозните мебели.Държа се доста хладнокръвно и доста притесни онези тримата.На Яшаран и компания им стана ясно че няма да се отърват току така ,а и появата на Мерием съвсем им стъжни деня

Но за мен най култов си остана момента в който Фатма хвърли кърпатавъв водата.Водата отнесе нанякъде и последната брънка свързваща я с Мустафа.Но тази кърпа освен с Мустафа бешесвързвана и с онази нощ.Хвърляйки я Фатма  показа желание за ново начало,показа че не желае да се измъчва връщайки се и спомняйки си , а иска да започне живота си  отново

# 699
  • Мнения: 735
Здравейте. Коя е последната оригинална серия до момента?

# 700
  • Мнения: 812
последно 21 серия

# 701
  • Мнения: 735
Имам предвид по турската номерация, а не тази на бтв...

# 702
  • Мнения: 812
аз също

# 703
  • Мнения: 1 056
Привет!
 Не съм гледала сериите напред, затова ще кажа, че  Мустафа се "издига", шантажирайки Яшаран. Затова не е необходимо да има особени познания. Знае, че те се страхуват от разкриване на истината и по-нататъшно отмъщение от негова страна, затова и е толкова нагъл.
Според мен обаче Яшаран трябва да се страхуват повече от Фатмагюл, а не от Мустафа или някой от останалите, знаещи истината за изнасилването.
Що се отнася до Мелтем, снощи ми падна малко в очите, казвайки, че и тя се съмнява донякъде в казаното от Фатмагюл. Но тя ще се справи, тъй като има зад гърба си родителите си. Баща й даде ясно да се разбере на сватбата, че ако има проблеми, ще защити дъщеря си.

# 704
  • Мнения: 735

Е как така? Аз гледах 64 серия и ме интересува дали има друга излязла, защото не намирам. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт