Пепел от рози по БТВ - 7

  • 69 129
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 315
В другата тема четох , че не били в добри отношения.И двамата били много неотстъпчиви и сприхави.Даже ,пишеше ,че в интервю питали един от двамата, дали това е вярно , но той просто си замълчал и не пожелал да коментира.Не си спомням дали беше Берен или Енгин!!!
Верно ли??? Това го чувам за първи път! ooooh! Ами как тогава Енгин толкова добре се въплъщава в ролята на лудо влюбен младеж? Crossing Arms Не мога да го проумея. Shocked Та нали точно Берен го е избрала за тази роля? newsm78
Явно сега имат някакви търкания.!
Не знам колко е вярно, така коментираха момичетата преди време!

# 676
  • Мнения: 0
Я по полека с бонусчетата, да не останете по назад от Мусти, иначе го критикувате  Naughty
Нямате ли срам  Joy Joy Joy

# 677
  • Мнения: 27
Я по полека с бонусчетата, да не останете по назад от Мусти, иначе го критикувате  Naughty
Нямате ли срам  Joy Joy Joy
Ееее, не бихме могли да се сравняваме с Мусти, той е недостижим. icanfly Сега като сложи шалчето и сакото, яхна се на мерцедеса и няма друг като него. smile3540 Пък и за гаджето си плати. Какво му трябва друго на човека? newsm25 Ааа, забравих, още парички, за нова къщичка! smile3555

# 678
  • Мнения: 27
В другата тема четох , че не били в добри отношения.И двамата били много неотстъпчиви и сприхави.Даже ,пишеше ,че в интервю питали един от двамата, дали това е вярно , но той просто си замълчал и не пожелал да коментира.Не си спомням дали беше Берен или Енгин!!!
Верно ли??? Това го чувам за първи път! ooooh! Ами как тогава Енгин толкова добре се въплъщава в ролята на лудо влюбен младеж? Crossing Arms Не мога да го проумея. Shocked Та нали точно Берен го е избрала за тази роля? newsm78
Явно сега имат някакви търкания.!
Не знам колко е вярно, така коментираха момичетата преди време!
Дано се окаже само слух, а не истина! Thinking

# 679
  • Мнения: 2 229
В другата тема четох , че не били в добри отношения.И двамата били много неотстъпчиви и сприхави.Даже ,пишеше ,че в интервю питали един от двамата, дали това е вярно , но той просто си замълчал и не пожелал да коментира.Не си спомням дали беше Берен или Енгин!!!
Верно ли??? Това го чувам за първи път! ooooh! Ами как тогава Енгин толкова добре се въплъщава в ролята на лудо влюбен младеж? Crossing Arms Не мога да го проумея. Shocked Та нали точно Берен го е избрала за тази роля? newsm78
Явно сега имат някакви търкания.!
Не знам колко е вярно, така коментираха момичетата преди време!

Аз съм в темата от повече от година и такова нещо не съм чула #Crazy Берен е супер отворен и комуникативен човек,а Енгин е стеснителен и срамжлив PeaceТова е така със сигурност!А не са седнали един до друг,защото на такива събития сядаш там,където на облегалката на стола е поставена табелка с името ти Peace

# 680
# 681
  • Мнения: 1 117
Добавям още бонуси и да знаете не искам да ги връщате! Laughing







# 682
  • Мнения: 27
Аз съм в темата от повече от година и такова нещо не съм чула #Crazy Берен е супер отворен и комуникативен човек,а Енгин е стеснителен и срамжлив PeaceТова е така със сигурност!А не са седнали един до друг,защото на такива събития сядаш там,където на облегалката на стола е поставена табелка с името ти Peace
dettodorowa, благодаря ти за разяснението, Hug Hug Hug наистина ми се беше свила душата от притеснения. Много ме успокои.  Flowers Bouquet

# 683
  • Мнения: 2 229
И двамата се държат приятелски помежду си-те наистина са такива от 2004г. Личи си от снимките зад кадър Peace Но няма нищо друго,да не се полъжете от някои фотки Laughing Laughing Laughing

# 684
  • Мнения: 27
Tara41 Бонусите са огледани детайлно search и внимателно прибрани на сигурно място Oha!! И да искаше нямаше да ти ги върна.  newsm25

ПС! Щях пак да забравя smile3555 smile3555 smile3555. В подписа си имаш много сладко гифче. Привлича ми погледа и ми разсейва мислите!  oops

# 685
  • Мнения: 27
И двамата се държат приятелски помежду си-те наистина са такива от 2004г. Личи си от снимките зад кадър Peace Но няма нищо друго,да не се полъжете от някои фотки Laughing Laughing Laughing
smile3521 newsm10 newsm51 Благодаря ти още веднъж!

# 686
  • Мнения: 1 117
Tara41 Бонусите са огледани детайлно search и внимателно прибрани на сигурно място Oha!! И да искаше нямаше да ти ги върна.  newsm25

Някой се интересуваше от определени части на бонуса, дали вече ще си отговори? Laughing

# 687
  • Мнения: 27
И двамата се държат приятелски помежду си-те наистина са такива от 2004г. Личи си от снимките зад кадър Peace Но няма нищо друго,да не се полъжете от някои фотки Laughing Laughing Laughing
Извинявай dettodorowa, може би ще ти се сторя голяма патка, newsm78 ама искам да те питам какво е "фотка"? Rolling Eyes

# 688
  • Мнения: 27
Tara41 Бонусите са огледани детайлно search и внимателно прибрани на сигурно място Oha!! И да искаше нямаше да ти ги върна.  newsm25

Някой се интересуваше от определени части на бонуса, дали вече ще си отговори? Laughing
Имаш предвид релефната гледка на горната част на панталончето ли? ppp Ами това май се набива на очи на пръв прочит! coolcool

# 689

Общи условия

Активация на акаунт