Пепел от рози по БТВ - 7

  • 69 065
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
# 721
# 722
# 723
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Buğra Gülsoy-Бура Гюлсой - Вурал

Бура Гюлсой се ожени
28.02.2012
Любов от пръв поглед порази турския актьор Бура Гюлсой, когото зрителите познават като нещастно влюбения Толга от сериала Незабравима и разкъсващия се от противоречия Вурал от Пепел от рози. Своята голяма любов актьорът срещнал на парти за откриване на ново кафене в Истанбул. Именно тук той се запознал с красивата актриса и телевизионна водеща Бурджу Кара, която българските зрители познават като Зейнеп от Сълзи над Босфора. Актьорът веднага решил, че иска тя да бъде майката на децата му, и само след няколко срещи я завел в Анкара, където е роден. Показал й къщата, в която е отраснал, и й направил предложение с думите "Тук съм прекарал детството си, сега съм тук с теб и искам да прекараме остатъка от живота си заедно". След няколко дни се сгодили, а след още месец – сключили брак.

Въпреки че е много влюбен в Бурджу, Буура, който на 22 февруари навърши 30 години, далеч не е загърбил своята кариера. След "Незабравима" той постигна огромен успех – участва в две много популярни театрални постановки и заедно със звездата от "Перла" Къванч Татлъту играе в един от най-гледаните и коментирани турски телевизионни поредици „Кузей Гюней”. Сега мечтата му е да стане режисьор. Буура вече има два късометражни филма, с които се е явявал на турски и международни фестивали.

Преди да стане известен, актьорът започва кариерата си с диплома по архитектура в Кипър. Вместо да се отдаде на професията обаче, започнал работа в кипърския турски държавен театър, а след завръщането си в Турция се установил в Истанбул. "Много обичам Анкара", споделя актьорът. "Това е много спокоен град, но винаги съм усещал, че един ден ще живея в Истанбул", казва още той. "Истанбул е космополитен град, а животът тече толкова бързо, че понякога не ти остава време да се полюбуваш на красотата му. Откакто съм тук, станах по-зрял", допълва Буура. Като свое най-добро качество, турската звезда изтъква, че, с каквото се захване, винаги го довършва докрай. А на въпроса как си почива, отговаря, че най-много обича да пие кафе и да гледа документални филми.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Engin Öztürk-Енгин Йозтюрк - Селим


Актьорът изпълняващ ролята на Селим във филма "Пепел от рози" се казва Енгин Йозтюрк Engin Öztürk. Роден  е през 1986г. в Ескишехир,в многодетно семейство.  Някои  други участия във филми на Енгин Йозтюрк :
 Rina, Neşeli Hayat, Aynadaki Düşman, Yol Arkadaşım, Annem,  Cennetin Çocukları, Avanak Kuzenler, Sınıf , Doktorlar, Sıla, Ezo Gelin, Gönül Salıncağı, Beyaz Melek

Последна редакция: ср, 14 мар 2012, 16:12 от *¨*morski_briz*¨*

# 725
  • Варна
  • Мнения: 2 973
KAAN TAŞANER-КААН ТАШАНЕР - ЕРДОАН

# 726
# 727
  • Мнения: 27
*¨*morski_briz*¨*, много хубави снимки. Може ли да ги прехвърлиш в новата тема, та да ги обсъдим подобаващо? Praynig

# 728
  • Мнения: 27
Това запис на фен ли е? Много интересно.

# 729
# 730
  • Варна
  • Мнения: 2 973
*¨*morski_briz*¨*, много хубави снимки. Може ли да ги прехвърлиш в новата тема, та да ги обсъдим подобаващо? Praynig
newsm78 Ами..... аз просто запълвам страничката, че май всички се прехвърлиха в новата тема!

# 731
# 732
# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт