МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 10

  • 63 468
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
 Мен доктора ме пита къде ще раждам и ми издаде обменната карта, ама не ми каза да пускам заявление. Само за плановото секцио било по-специално....

# 16
  • Мнения: 25
zapis i ot men

# 17
  • Мнения: 49
Аз знам, че е добре да се подаде заявление без значение дали секцио или нормално - все пак болницата трябва да може да планира горе долу брой легла, персонал, нужни материали и т.н.

# 18
  • Мнения: 70
tafta
Ти секцио ли щеше да бъдеш?

Да, секцио... вие с бебето наговорихте ли се, кога да излиза  Grinning


Sunny Sky  Hug

Последна редакция: пн, 05 мар 2012, 18:07 от tafta

# 19
  • Мнения: 116
Здравейте мили майчета Hug.И аз ще се присъединя към вас в нова тема.

# 20
  • Мнения: 84
А тези, които са подали заявление и са планувани преди 7 дни, а все още се мотаят не са родили? Има ли смисъл да пускаме ново  Laughing

Не, няма нужда от ново Simple Smile
Мога на лични да ти пратя няколко начина за да забързаш процеса Blush
Ходиш ли всеки ден за запис на тонове, като преносваш толкова? Лекаря, който те наблюдава какво казва?

# 21
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
И аз в новата тема.
Гледах сега клипа от 1ва страница- как се казва акушерката в него? Това беше моята акушерка и си свърши работата чудесно! Много я хваля, но естествено ѝ забравих името  Blush

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте..от доста време следя темичките из форума, но не бях се регистрирала. Очакваме нашата бебка в началото на април и вече съм подала заявление за раждане в ДМ - нормално. В голяма чуденка съм обаче дали да поискам епидурална упойка.  newsm78
Може ли да споделите впечатления и препоръки??? Praynig

# 23
  • Мнения: 65
forina  И аз исках епидурална упойка ,защото много ме беше страх от самото раждане , но в моя случай нямаше време да ми я сложат. Впоследствие се радвах ,че не ми я сложиха ,защото не боли толкова колкото си мислех.... ама така се бях наплашила от разни страшни разкази  ooooh!
Раждах нормално седалищно  Laughing

# 24
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
 Mr. Green

# 25
  • Мнения: 0
И аз пуснах едно заявление за раждане...само болницата да е готова, защото се надявам да родя преди термина Wink)

# 26
  • Мнения: 7
Запис и от мен  Hug

# 27
  • Мнения: 0
Относно заявлението за раждане аз искам да попитам, примерно предоставените опции, от които искаме допълнително да се възползваме по време на нашия престой в болницата, и за които трябва да изявим желание - задължително ли е да се отбележат предварително или би било възможно и вече на място да реша дали имам нужда и бих искала да се възползвам от някоя от тях?

# 28
  • DE
  • Мнения: 967
Здравейте..от доста време следя темичките из форума, но не бях се регистрирала. Очакваме нашата бебка в началото на април и вече съм подала заявление за раждане в ДМ - нормално. В голяма чуденка съм обаче дали да поискам епидурална упойка.  newsm78
Може ли да споделите впечатления и препоръки??? Praynig
Аз родих с епидурална и съм много доволна. Поставянето не боли, усещат се и контракциите, и напъните.

# 29
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Относно заявлението за раждане аз искам да попитам, примерно предоставените опции, от които искаме допълнително да се възползваме по време на нашия престой в болницата, и за които трябва да изявим желание - задължително ли е да се отбележат предварително или би било възможно и вече на място да реша дали имам нужда и бих искала да се възползвам от някоя от тях?

SNG* аз подадох заявление за нормално раждане и ми бяха казали, че няма проблем да поискаш нещо допълнително. После се наложи да ми направят спешна операция и от там нататък се възползвах и от други "екстри", които не бях посочила.

Общи условия

Активация на акаунт