Заедно със Баба Марта дойде и моята двучертичкова награда - тема 94

  • 25 900
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 329
Алоха,
записче от мен,
този месец мисля да си изследвам прогестерона,
чудя се дали е нормално гърдите като започнат да
ме болят от О. и спират след като ми свърши М. за
около седмица и после пак?  Thinking

# 46
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile
Меци, честита годишнина, пожелавам ви много разбирателство и любов  bouquet
Петеса, честито сърчице Simple Smile
естела, стискам палци.
Блонди, дтидкам палци за резултатите Simple Smile
Дано темата се напълни с хубави новини Simple Smile

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 266
mecani,  Hug Hug Hug Прекрасна темичка! И страхотно начало! Честита ви годишнина и нека да получите най-прекрасния подарък и за двама ви   bouquet Heart Eyes

dianastml, честити ти рожденници и на теб! Да са живи и здрави   bouquet

pettesa, честито сърчице  Heart Eyes

ant G, добре звучат нещата  Hug Дано скоро ви споходи чудото  Praynig

Да е много бебеносна темичката  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 48
  • Мнения: 3 499
Петеса, Честито тупкащо сърце Heart Eyes
Дианка, честито на рождениците  bouquet

# 49
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 858
Чета си ви ,но нямам настроение да пиша . Всички са бременни и при мен  Crossing Arms не е честно пък всеки от всякъде ти говори за бебета и бременност . 
Мецанке честита ви годишнина , още много да сте влюбени и щастливи дано си успяла да намериш проблема скоро да ни зарадваш .
Петеса честито ти сърчице не се притеснявай 3 месеца минават бързо пък и някой ти даде предложение Mr. Green
Дони ти как си ?
На всички пуснали лелката им се сърдя  Crossing Arms
И да се оплача какво става не знам пак овуто ми закъснява ,днес ми е даже и не знам кой ден ама минах 20 и още не е минала . Изследванията са ми добре най вероятно щом не са ме потърсили сега остава да си пусна и прогестерона (дали така се пишеше Blush)

# 50
  • Мнения: 2 040
Меци, Честита годишнина!  bouquet Още дълги години да сте много влюбени, безкрайно щастливи и догодина да гушкате малко мецанче!
Естела,   Praynig Praynig Praynig за хубава новина Simple Smile
Бени - имаш едни палци от мен  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Петеска, честито сърчице! Малко кофти това с въздържанието, но ще се справите  Wink
Момичетата с лелите - другия път ник'ви такива Simple Smile
 Hug

# 51
  • Мнения: 430
Честита годишнина mecani   bouquet
Пожелавам ви за следващата годишнина най хубавия подарък   ylinfant
Момичета, ето един линк, който успя да ме накара да се усмихна.
http://www.obtampons.com/apology само напишете името си и го гледайте.
Пожелавам бебеносна темичка и само хубави новини
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 52
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
 Whistling аз така да ви наглеждам
Мецко да ви е честита годишнината и диамантена сватба да празнувате заедно с деца,внуци и правнуци.  bouquet
Това ме кара да се замисля след диамантена има ли друга Crazy Лелее съвсем изтрещех ooooh!
Айде и да напълните темата с много положителни тестове Hug
Ооох как ми се ръсиии ама прашеца вече е чат пат течен в памперсите Joy
Аз като ви казвам че съм изтрещяла вервайте ми Whistling
Мравче честити проходими тръбички.
Петеса честито сърчице  bouquet
 Hug ви

# 53
  • Мнения: 27 520
Микимик, китайска поговорка е  Simple Smile

Поньо, никакво кафе на тая леля  Twisted Evil Хайде, за другия месец  Hug

Петеске, честито сърчице  Heart Eyes

Ант Г, то е важно оргазъм да няма при жената, така че отпада удоволствието засега  Grinning Ще търпи Петеска заради бебчо, няма как  Blush

# 54
  • Сливен
  • Мнения: 2 787
Петеса, честито сърчице и от мен, все така да влизаш с хубави новини  Hug

# 55
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 11 043
Поспаланчо до колкото знам след диамантената следват благодатната и коронната сватба .. не ме питай кво значи първото, щото не знам Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 225
Момичета,
Да ви позанимая ли с едно въпросче, нещо което може би е объждано но все пак  Blush
От няколко дни ми се пишка доста често, но това се случва всеки път при мен преди родата да ме навести. Но от сутринта леля дойде, а аз не спирам да си ходя да пишкам честоооо.... направо ме побърква това. Та на какво може да се дължи това...? Бавно спада концентрацията на някой от хормоните ли?
А и така съм се подулааа, сякъш съм задържала 2 литра вода Sad
ИзФинтете ме за многото въпроси, но пък мисля че най - добре ще ме насочите  Hug

# 57
  • Мнения: 43 217
Като ти свърши цикъла, пусни си стерилна урина. Може да си лепнала ешерихия коли. От тая бактерия много се пишка.

# 58
  • Мнения: 1 591
дианка, да ти е живо и здраво мъжлето, сестричката му също   bouquet
Бени
Петеса честито сърчице  Heart Eyes  Всичко е супер, пък три месеца ще експериментирате  Crazy
Мравче дано не ви създава проблеми това чудо, пък ако само изчезне, ще е най-добре  Peace  Иначе браво за резултатите  Hug
Чери, напълно те разбирам.  Бяхме на едно гости в събота - бебе.  Отиваме в магазина после.  Така се бяха струпали на едно място мами, че не мога да мина - бебета, бебета, бебета!   Crazy  Предполагам че всички се чувстваме така, ама ще се оправим  Crazy
Блонди, ауу, това ли било, аз мислех, че не трябва да има муш, пък то какво било  ooooh!  Петеса стискай зъбки, бързо ще мине  Hug
И аз да дам отчет.  БТ пада втори ден вече, зацапва ми от тази сутрин, така че твърдо съм в киреча  Mr. Green

И един въпрос не по темата.  Трябва ми съвет със счетоводител относно ЕТ и ООД.  Нека да ми пише на лични, благодаря предварително   bouquet

P.S.Шанелче, много готино това  Mr. Green

# 59
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 11 043
Яница или пък прогестерона все още не се е изчистил от кръвта ти и затова продължаваш да ходиш често да пишкаш .. дай си ден-два още и тогава се притеснявай Peace

Общи условия

Активация на акаунт